nershark

Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

323 poruke u ovoj temi

Stigli danas oko 13h i apartman nam je već bio spreman.

Postovani,

mi idemo krajem jula u mezonete. Da li su to one sobe koje su kao duplex I da li ima neki reso I nesto od sudova (solje,case...).

Koliko je realno potrebno da se stigne od mezonete do Koviuo plaze, idemo sa malom decom, pa nam ove informacije znace.

Hvala unapred,

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U mezonetama se nalazi samo frižider i mi smo zatekli 2 staklene čaše za piće.Ne postoji nikakvo drugo posuđe niti grejna tela.U mojoj sobi na spratu su bila dva singl kreveta i dva noćna ormarića.

Mezonete su fizički najudaljenije od Koviou plaže.Ide se malim tunelom ispod glavne magistrale i treba nekih 6-7 minuta laganog hoda do same plaže.Sa malom decom možda i koji minut duže...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako je prošao hotel za vreme onog nevremena pre koji dan?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan, evo svežih informacija o hotelu.

Što se tiče udaljenosti od plaže tog dela gde su mezonete, zanemarljiva je  odnosu na ostale delove kompleksa. Ide se lagano, nema da se lomatate po ulicama, zakrčenim trotoarima, da se gurate kroz naselje. Noću je tiho, kućni red je do 23h, kada se isključuje muzika za zvučnika oko bazena koja je i ovako tiha. Dosta gostiju presedi veče oko bazena na ležaljkama, ćaskaju, druže se. Ima brdo dece, animaciju imaju u bazenu oko 17:30h, obično igraju kao vaterpolo, trkaju se u plivanju. Posle večere isto imaju neka takmičenja, igraju fudbal, ima i koš pravi. Deci neće biti dosadno, posebno ako nađu društvo.

Mi smo zadovoljni hranom, za večeru imate 4-5 jela uz obilje salata raznih. Doručak takođe ok, ima svega sasvim dovoljno. Parking mesta ima dovoljno. Internet je bio odličan, ima 3 različite mreže, za sve tri dobijate šifru.

O plaži je dovoljno već pisano, a što se tiče ležaljki vidim da oni koji ih koriste trče ujutru da ih zauzmu, inače ih izdaje drugi hotel koji je skoro na samoj plaži.

Ima tu naravno i nedostataka sitnih, tipa curi česma, brava zeza, tuš kabine malo rasklimane, baterije se malo teže podešavaju na optimalnu temperaturu za tuširanje itd. Na recepciji ima i mala biblioteka koju možete koristiti. Osoblje je vrlo ljubazno.

Što se tiče nevremena, prošli smo svi bez povređenih, nije bilo ni oštećenih atomobila.Stradao je krov na C zgradi, trambolina jedna zgužvana uništena, tende ispred soba uglavnom uništene, nekoliko drveća popadalo. Najgore od svega je što dva dana nismo imali ni vodu ni struju. Zaposleni su donosili vodu za toalete, neki zu zahvatali i flašama iz fontane i bazena za toalet, dok se nisu zaposleni snašli. Voda u bazenu je do oluje bila kristalno čista, posle nije nažalost bio u funkciji, tražio je ozbiljno čišćenje. Net nije ni proradio po dolasku struje. Mi makar nismo našli ozbiljne zamerke, mada smo videli da je bilo i nešto nezadovoljnih, glavnom isti gosti.

Eto, ko želi mirno i prijateljsko okruženje, blizinu najlepših plaža na toj strani Sitonije neka požuri u oktobru i uplati, a koga već ovo leto čeka Koviou, srećan put i bez brige, uživaće.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala sto ste sve lepo podelili sa nama. Imam samo jedno pitanje , koja to agencija izbacuje ponudu vec u oktobru ? I vredi li toliko ranije uplacivati ? Hvala i svako dobro !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na primer Oktopod već u oktobru. Tada i najviše vredi platiti jer je najjeftinije i možete izabrati ono što želite. Naravno ako već tada možete računati da ćete u određenom periodu moći ići zbog posla itd. Mi smo uplatili u novembru, pa smo uspeli da dobijemo 7 dana u femili smeštaju i tri u mezoneti, 10 dana u femili već tada nije bilo dostupno. A ipak je femili puno bolji, stepenice u mezonetama su malo nezgodne, to sam propustio da napišem u prvom postu. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde su paradiso apartmani? Ja sam bio u nikitiju u junu a u avgustu idem u ovaj hotel. Ulazio sam u hotel ali nisam provalio apartmane? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko me sećanje služi,poslednjih 3-4 godine nikada u Oktobru nije izlazila ponuda za ovaj hotel.Tek negde početkom Novembra je izlazilo u Travellandu i mi smo uglavnom već tada rezervisali smeštaj jer se jako brzo svi kapaciteti rasprodaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme