nershark

Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

256 poruka u ovoj temi

@pankoz hvala mnogo na odgovoru. Nazalost, dogodila nam se ista situacija kao i vama s tim sto su nas barem odmah obavestili o tome. Iako smo rezervisali porodicni apartman cim je u oktobru izasla ponuda, uplatili ceo iznos i potpisali ugovor, nakon nedelju dana su nas pozvali iz agencije i obavestili da porodicni apartman ipak nije dostupan u nasem terminu i ponudili mezonet u zamenu ili povracaj novca. Nakon premisljanja ipak smo prihvatili mezonet jer je odnos cene i usluge za porodicu sa troje dece i vise nego povoljan. 

Sada samo jos da prebrinemo kako sa decom od 7 i 5 godina i bebom u taj mezonet, odnosno smestaj sa manje komfora, stepenicama, nivoima itd... 

Malo je pokvarilo utisak moram da priznam. 

Jel mezonet bas tako veliki korak unazad? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako sagledamo sa aspekta cene,jeste jer po meni mezoneta nikako ne može da parira porodičnoj sobi.U mezonetama na spratu je jako vruće,postoji jedan mali prozorčić ali definitivno nije prijatno jer klima iz prizemlja nikako ne može gore na spratu da rashladi prostoriju.

Gore se nalaze dva odvojena kreveta koji su postavljeni do zida i između njih je prolaz od nekih 50-60 cm.Do sprata se dolazi uskim i pomalo strmim drvenim stepenicama.Dole se nalazi prostrana soba sa velikim bračnim krevetom,tv-om, frižiderom,velikim garderoberom i malim stolom.U toj prostoriji dole se nalazi i klima uređaj.Ispred ulaza u mezonetu imate sto sa 4 stolice i sušilicu za veš.Kupatilo je nekako nisko (mislim da je oko 190 cm visina plafona) i dosta prostrano.

Najveći nedostatak po meni je što je gore na spratu baš vruće i deci nije bilo baš najprijatnije,iako smo mi boravili u terminu kraj Juna-početak Jula i nisu još ni počele one nesnosne vrućine.Kako je tek u Julu i Avgustu ...

Ali...ako zanemarimo da postoje porodične sobe za skoro istu cenu kao i mezonete,bićete zadovoljni svakako ponajviše zbog ljubaznosti domaćina,odlične kuhinje,čistog bazena i "dobre" cene jer deca su gratis što se tiče plaćanja.

Jedino će vam biti malo cimanja do dolaska na lokalnu plažu sa troje male dece.

Parkinga za automobil ima dovoljno,tako da ste i tu mirni.

 

P.S.  Vas su bar na vreme obavestili za nedostupnost porodičnih soba,a nas je to neprijatno iznenađenje dočekalo po dolasku u hotel, iako smo vrlo jasno naznačili da nas interesuju isključivo porodične sobe!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav , znam da se dosta pisalo ali da pitam koliko su standardne sobe lose mi bi rezervisali za narednu godinu ? Anex sam shvatila da treba izbegavati , zanima me samo higijena jer ce nam dete tada imati 2 godine. Hvala na odgovoru ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U standard sobi u kojoj smo bili jedne godine postoji:2 spojena kreveta (kao bračni),jedan singl krevet koji je nešto uži i ima fotelja koja može da se rasklopi u pomoćni ležaj.

U taj pomoćni može da se smesti dete do nekih 7-8 god..Sve to plus jedan garderober i odvojeno kupatilo se faktički nalazi u jednoj prostoriji.Postoji i mala terasa tako da za dvoje odraslih i malo dete je ok.

Higijena je prosečna,svaki dan se počisti,isprazni smeće kao i u svim sobama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

...bili zadovoljni što cenom,što uslugom i hranom u hotelu....

 

Vi ocigledno niste naleteli na zelena jaja i sive makarone, kao sto pojedini pisu :)

Uplatio bih apartman u anex zgradi pa me interesuje  sta je toliko lose u tim anex apartmanima? Da li je ceo anex "los" ili samo eco sobe u prizemlju, koliko pohvatah i jedne i druge se nalaze u anex zgradi. Ja videh kod Makedonskih agencija, pristojan namestaj, nisu ni skucene ni prostrane, Neko kaze da je sudopera bila zapusena, pa desava se. Valjda ima neki "haus" majstor da to sredi. Probajte da me odgovorite, dok nisam uplatio :)

Izmenjeno (Hirurg77)
pogresio sam u citiranju
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U istoj smo dilemi. Danas mi kazu iz travellanda da u anexu vise nema kuhinje da su izbacene zbog nekog novog zakona ako vam to ista znaci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mnogo. Nije nam bitna kuhinja jer je usluga PP. Nama su u agenciji rekli da su slali tamo ljude prethodnih godina ali niko nije imao primedbu na smestaj. U pitanju je agencija koja saradjuje sa Travelland-om.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za mišljenje o plaži koja je najbliža u odnosu na ovaj hotel, da li imaju suncobran i ležaljke, neko ko je bio prošlo leto? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od holiday village nemaju, kazu da hotel Makednos ima al svakako uz konzimaciju neko pice ili sta god

ja idem 1 juna u ovom hotelu

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ležaljke u Makednosu su se prošlo leto plaćale čini mi se 7 E i to samo 2  ležaljke i suncobran od trske.

Tu ne važi princip poručiš piće i ležaljke gratis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Koviou ima ležaljke na plaži , rezervišete ih na recepciji - dnevno oko 5€ set ,a piće možete poručiti iz Makednosa.Slušajući o tome kako je anex loš ,mi smo svesno otišli da vidimo te apartmane i verujte da su sasvim pristojni. Naročito kada imate u vidu koliko plaćate PP u ovom smeštaju , a kakve su cene na Sitoniji inače

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hotel Koviou ima ležaljke na plaži , rezervišete ih na recepciji - dnevno oko 5€ set ,a piće možete poručiti iz Makednosa.Slušajući o tome kako je anex loš ,mi smo svesno otišli da vidimo te apartmane i verujte da su sasvim pristojni. Naročito kada imate u vidu koliko plaćate PP u ovom smeštaju , a kakve su cene na Sitoniji inače

Pozdrav

kad ste bili vi?

kada sam uplatio meni su rekli da oni nemaju na plazi suncobran

 

Ležaljke u Makednosu su se prošlo leto plaćale čini mi se 7 E i to samo 2  ležaljke i suncobran od trske.

Tu ne važi princip poručiš piće i ležaljke gratis.

koji datum su naplacale po 7e?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

kad ste bili vi?

kada sam uplatio meni su rekli da oni nemaju na plazi suncobran

koji datum su naplacale po 7e?

Mi smo bili avgusta 2018. Svaki set 2 ležaljke i suncobran bio je vezan lancem i katancem koji se otključavao ključem koji dobijete na recepciji ili ponesete račun i tamo bude neki čovek koji vam otključa .Pritom je svaki set bio obeležen određenim brojem

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su stare informacije,jer 2019-te hotel Koviou nije imao svoje ležaljke na plaži!

Ja sam bio kraj Juna i tada su Makednos-ove ležaljke koštale 7 E po setu (dve ležaljke i suncobran).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, moze li neko da mi kaze da li je blizu taj Adams house gde staje kombi ujutru i sta sve moze da se kupi? Da li tu ima i flasirana voda ili u hotelu? Ili i za vodu mora da se ide u Nikiti? I pitanje vezano za standard sobu, sto se tice cistoce, da li je korektna i cista i da li ima terasu? Hvala puno svima na odgovorima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka