nershark

Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

256 poruka u ovoj temi

 

Po fotkama sa sajta hotela, gde su suncobrani i ležaljke sa bazena i plaže identični, zaključujem da ne bi trebalo da se dodatno plaćaju. Medjutim, dosta agencija koje rade Koviou, naglašavaju da se komplet plaća 6e dnevno, mada ne vidim zašto bi ako je to hotelski deo plaže... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno i jesu iste, ali to je tako svuda u Grckoj, cak i za skuplje hotele sa 4 zvezdice...lezaljke i suncobrani na plazi se placaju posebno, eventualno se dobiju uz pice ili dva...jedino all inclusive usluge imaju to uracunato.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Supruga,ja i moje dvoje dece idemo u ovaj hotel u periodu od 1.7. do 15.7. tako da možete očekivati potpuni izveštaj sa ove destinacije.

Inače,kao i većina vas ovde,uplatili smo ovo mesto iako niko iz agencije (Sabra je u pitanju) o hotelu apsolutno pojma nije imao,a na Tripadviser-u i Booking-u nije bilo nikakvih informacija dobijenih od samih putnika?!

Avanturistički pristup izbora mesta i hotela za letovanje? Svakako. :-)

Međutim,obzirom da nas je "vis major" sprečio da opet letujemo u Tunisu ili Egiptu,a Tursku smo već malo "izgustirali", ostala je severna Grčka kao jedina realna opcija za nas.

Ne očekujemo ništa posebno.i nadamo se da će utisci ipak biti iznad očekivanja.\o/

Izmenjeno (Poručnik Bluberi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super! Onda izvestaj o svemu kad se budete vratili, za nas koji idemo kasnije...i hotel i sve ostalo. Meni se recimo dopalo sto su jako blizu dve odlicne plaze...a to nije tako cest slucaj u Grckoj. Obicno su smestaji pored lepih plaza preskupi ili vrlo rano popunjeni. A mnogi dobri hoteli koji imaju plazu na 30ak metara su preskupi, a sama plaza cesto i nije dobra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Komentari o hotelu su pod drugim imenom. Hotel je promenio ime zato nema nikakvih komentara o njemu, tek se prvi gostu brckaju na okolnim plazama. Inace sam hotel je tu vec duze vremena. U ranijim postovima ima napisano njegovo prethodno ime

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Olimpic je valjda bilo staro ime, ali kazu da je renoviran i da sada prima prve goste pa mi trazimo te komentare, ali njih nema.

Što se tiče lezaljki na plazi, hotel Makednos ima svoje, jer je on do plaze, ali je moguće da ih ima i Koviou hotel. Na plaži je mali bar tj. samo šank.

Bluberi, javi nam i to oko ležaljki.

Lep provod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi vaši komentari mnogo znače s obzirom da sam mislila da ćemo biti jedini koji su se upustili u ovu avanturu. Sa prijateljima smo se odlučili za ovaj hotel posle nekoliko prepiski koje sam imala za zaista neobično ljubaznim osobljem hotela. Na svako pitanje koje sam im postavila dobijala sam odgovor u roku od nekoliko minuta. Najveća briga bar nama su bile sobe koje jesu pristojno izgledale na site-u ali nisu odgovarale opisu agencije. Tako sam saznala da family room ustvari ima galeriju sa dva zasebna kreveta i to je ustvari presudilo u donošenju odluke. Verovatno je trebalo da pitam i za plažu i za hranu ali sam sama sebi već bila jako dosadna. U svakom slučaju mi ćemo tamo boraviti od 25.07. tako da prve komentare možete da očekujete već 26.07 :)). 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo,da javim za lezaljke i suncobrane nove vesti.Naime,od samog vlasnika informacija je sledeca:jedno pice iz bara i komplet je vas.:DSuper...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci nisu hotelske, već su od bara na plaži, slika plaze i bara.

wp_ss_20150701_0002.jpg

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisi ni malo smorio, hvala na iscrpnom izvestaju....moja porodica i ja idemo u taj hotel od 17.08....nista nismo znali konkretno o njemu osim onoga sto mozes na slikama da vidis...a sad znamo puno toga! Drago mi je da ima puno makedonaca, oni su uvek fini i prisni...

Samo jedno pitanje.....jel ima parking blizu samog hotela? i jel pokriven mozda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala i od mene na iscrpnom izveštaju, samo bi zamolio za komentar oko peskira, na koliko ih menjaju i da li se svaki dan radi ciscenja soba.

Mi smo uplatili smestaj za nas 4, dvoje dece, supruga i ja pa me intetesuje, ako znate koji je tip smestaja koji ćemo dobiti, sa koliko kreveta i koliki je smeštaj.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ficko

Parking je u samom hotelu i nije pokriven. Ima dovoljno mesta.

@andrej26

Peškiri se menjaju na 3 dana,posteljina na 5, a soba se čisti svaki dan. Što se sobe tiče,ne znam šta ste uplatili. Family room je ili onakav kao što smo mi imali,ili u dve etaže gde je druga galerija. To nisam video,ali ljudi koji su bili tako smešteni kada su videli našu sobu rekoše da je bolja od njihove.

Naša soba je bila B 5,pa ako vam to više odgovara(prizemlje) pokušajte da je dobijete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, nama je tip " standard soba 4 osobe". Da li znate o njima nešto ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niste vi nas smorili, smoricemo mi koji tek treba da idemo, sada vas sa pitanjima:D Rekli ste da ima puno zelenila a samim tim i kojekakvih insekata, pa me zanima da li postoje komarnici u sobama, ili ćemo  morati da spavamo skroz zatvoreni ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka