mia

Parga i okolina - izleti, plaže ...

1138 poruka u ovoj temi

Pa, da, zato i pitam. Vidim neko kaze izlet je 50E, znam da si ti rekla 40, a cini mi se da sam na krstarici procitala da je neko rekao i 60E. Pa sam pomislila da ima vise tih sto organizuju, mada nekako mislim da je valjda ipak najbolje sa nasim vodicem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam informaciju od ljudi moji su trenutno tamo da voda(morska) nije cista..za celu smenu kazu mozda je 2x bila cista..Niko nije pisao o ovome.. Jel neko isao na okolne plaze??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Voda je bila cista na svim plazama, mada po podne skoro uvek bude talasa i bude malo nekih necistoca, ali to nije nesto strasno, bar kada smo mi bili.

Iz centra voze brodici na Valtos plazu 2E u jednom pravcu, za Lihnos 7E u oba pravca( za ove dve plaze brodici idu na pola sata) i Sarakiniko, koju ja preporucujem za opusteno uzivanje, za 8E u oba pravca( krece se u 11h i vraca u 17h).

Malo kasnije cu postaviti i foto turu Parge i izleta na Jonska ostrva. Sad moram da prekinem malo, a vi pitajte sta vas jos zanima, ne mogu svega da se setim. Inace, jeste kao sto kazu, Parga je bas slatko mestasce i podseca na Dalmaciju, mada su mene prodavnice u centru i guzva i sarenilo, asocirali na Krf, tj. suveniri su im isti, samo na ovima pise Parga. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suki, sjajna MFT!!!

Mozes li mi reci preko koje agencije ste isli u obilazak Jonskih ostrva?

Da li je put od Argusovih vila do Valtos plaze prenaporan? Gde je Sarakiniko plaza (ne znam da li sam dobro zapamtila naziv, ali mi se mnogo dopala na tvojim fotkama)? Da li ima nekih brodica koji voze do nje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Jonska ostrva se prijavis Argusovom vodicu kada stignes u Pargu, ali kao sto rekog prijavi se sto pre jer kombinuju bus sa Robinsonom, pa je skroz pun. Ne znam sta da ti kazem za put do Valtos plaze. Prvi put verovatno nije naporan jer ti je sve zanimljivo. Ali, kada upekne preko 40C i nije bas za odusevljavanje. Najbolje bi bilo da ides rano ujutru i da se vracas uvece u 8, kada je malo hladnije, ali posto obicno ne moze da se tako iskombinuje, jedan put po Suncu ti ne gine, sad da li u odlasku ili povratku, stvar izbora. Inace, da nije tako vruce, ne bi to bio neki problem, dosla bi ko neka zanimljiva setnjica.

Za Sarakiniko voze brodici iz centra, videces vec natpise, 8E povratna karta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Код виле Елпида (односно наставиш путем узбрдо) је ппречица којом се скраћује пут до Валтос плаже из правца Габријела, Посејдона и саме Елпиде- не знам где су остале виле у односу на ЕЛПИДУ.

Када дођеш до пута, мале раскрснице- рачвање (а видиш Валтос) ту је ресторан кроз који слободно прођите, степенице те воде директ надоле (колико се сећам има и зиданих и лимених степеница) а немојте ићи около па скроооооз низбрдо...

Уосталом, распитајте се на лицу места, многи су скраћивали пут кроз тај ресторан-степенице су, ал` на 40 је свако скрачење добродошло!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet ja.

Hvala za informaciju o vili ali i dalje ocekujem neki odgovor ima li

malih camaca da se iznajme u Pargi ili okolini? :huh: :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Velikih za krstarenje ima milion a za male cu videti veceras-sutra pa cu pisati. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zvanicno, preko neke agencije, bas i nisam videla tako nesto, mada mozda i ima, ako konkretno pitas. A marina je inace puna raznih camaca i dosta ljudi (valjda vlasnika) sedi na njima, pa mozda mozes nesto da se dogovoris.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sveza informacija. Ima malih camaca koji se iznajmnjuju ali traze nekakvu dozvolu [nisam razumeo kakvu]. Daju ti i mali toki-voki da budu s tobom u kontaktu da ne otplovis negde u nedodjiju. Ovo ti je sveza informacija iz centra Parge, sa male plaze. Mozda je na nekom drugom mestu drugacije ali ovde samo ovako. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U okviru ekskurzije na jonska ostrva pauza za kupanje na porto katsikiju je 45min :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to sam vec opisivala, staje se na Porto Katsiki plazi, ako se ide brodom u obilazak Jonskih ostrva, a imate i slike u MFT.

Nego, bas me zanima, posto niko to ne komentarise, jel i vama bio osecaj kao da se kupate u kockicama leda? Mene je glava zabolela od hladnoce vode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel isao neko na plaze sarakiniko, lichnos ili ammoudia? Kakvi su utisci? Da li ima nekih buseva ili brodica do tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maki imas brodice do Sarakiniko i Lichnos plaze. Vrati se par strana unazad imas sve opisano.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26173
    Ukupno tema
    872700
    Ukupno poruka