suki

Parga-smeštaj

2474 poruke u ovoj temi

Valjda ce ti se javiti neko ko je prosle godine isao u toj varijanti preko njih, posto koliko ja znam, najmanje 2 puta tokom prosle sezone, umesto do Preveze (aerodrom Aktio) letelo se avionom do Krfa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj kolega je isao prosle godine s njima ali na Krf [isti aranzman-avion]. Koliko se secam iz price prezadovoljan je al pitacu ga veceras detalje pa cu javiti !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se prikljucim ovoj temi :)

Pogledala sam arugosovu ponudu i dopala mi se varijanta 25.6.-6.7. za vilu Giohana

sad da ne bih se ponavljala da li je to ta vila koju ste vec pominjali? da znam da pregledam svih 27 str :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, to je ta vila, ja sam okacila i slicice samo ne znam tacno sad na kojoj su strani :lol:

Po meni je Giohana bolja od Elpide,(mozda nekome znaci sto je Elpida u centru mesta, ali je Giohana novija i mirno je i ciste svaki dan) samo pazite, jako su velike razlike u smestaju izmedju kuce br.1 i kuca 2i3. Kuca br.1 je najstarija, pa samim tim i najlosija, kupatilo je izuzetno malo, imala sam prilike da vidim poslednjeg dana jer je bio otvoren jedan apartman dok ne krenemo. Nas smestaj u kuci br.2 je bio neuporedivo bolji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:P Ljudi, pa jel moguce da su tooooliko losi Argusovi autobusi ?

Jel se jos neko zali da nema tople vode popodne, kao u Rini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:P Ljudi, pa jel moguce da su tooooliko losi Argusovi autobusi ?

Jel se jos neko zali da nema tople vode popodne, kao u Rini?

Pa, bilo je i dobrih autobusa, moguce da je nama zapao takav. Krenulo ih je 6-7 zajedno za Pargu i Krf. A mi smo u Giohani imali uvek tople vode.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:P Ljudi, pa jel moguce da su tooooliko losi Argusovi autobusi ?

Jel se jos neko zali da nema tople vode popodne, kao u Rini?

Moja drugarica je putovala u Pargu preko Argusa,isli su autobusom i imali su tu nesrecu da im se autobus pokvari...Pokupio ih je autobus neke druge agencije i posle dugog,ali strasno dugog puta,stigli su u Pargu!

Ukoliko ove godine nisu obnovili svoj vozni park,onda moze da bude problema...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama!  :)

Jos nesto nas zanima: da li je neko isao preko Tim Travel-a i u slucaju da

 jeste zanimaju nas utisci... (prevoz, organizacija, smestaj...)

Da li je jos neko isao pocetkom septembra tj. da li je jos nekom bilo lose vreme u tom periodu?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanimaju iskustva sa Tim travelom... Zna li neko jel ponude za Pargu sa njihovog sajta predstavljaju njihov originalni program ili su taj program preuzeli od neke druge, vece agencije (pa su oni subagenti)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanimaju iskustva sa Tim travelom... Zna li neko jel ponude za Pargu sa njihovog sajta predstavljaju njihov originalni program ili su taj program preuzeli od neke druge, vece agencije (pa su oni subagenti)?

Prosle godine su iste vile imali Tim travel i Robinson. E, sad ko je tu glavni, ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas am bacio pogled na ponude za Pargu... Vidim da je tim travel jeftiniji,i smeštaj mi se dopada sem Mavilis(koji me podseća na CG)... Šta više Bouas i Babos mi super izgledaju samo mi se čini da su dosta daleko... Ne znam lokacije ovih apartmana iz Argusa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Babos znam da nije daleko, skoro da je u centru starog dela, ali u mirnoj zavucenoj ulicici. I Babos od njihovih vila najbolje izgleda! E, sad jedino sto u tom starom delu (moj licni utisak) mirise na staro, :plesko: tj. malo memljivo, ali nekad je i to privlacno, podseca na primorske stare gradove. :P

A ako te zanima konkretno neka Argusova vila-pitaj!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za one koji su vec bili u Pargi...

Kako vam se cini, da li su bolji Bouas ili Babos apartmani? A ako ih poredimo sa Argusovom Giohannom ili Elpidom?

Ja sam mislila da sam jedna od onih kojima smestaj uopste nije vazan, ali posle proslogodisnjeg iskustva u ekstremno minijaturnoj sobici, sa prljavom i lepljivom kuhinjicom, odvratnim kupatilom i dvroristem koje stalno smrdi na nesto kiselkasto ... Ove godine bih volela da odsednemo gde je lepse. Ne luksuz, naravno, ali bez prethodno nabrojanih atributa :).

Hvala unapred na sugestijama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je Bouas najlosiji, a ovi ostali su slicni, s tim da je Elpida najstarija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel' neko od vas po zavrsetku aranzmana odlucio da u sopstvenoj reziji produzi boravak u Pargi i sam trazio naknadni smestaj? Interesuje me kako se krecu cene hotela nize kategorije (2, 3 zvezdice) i privatnog smestaja. Otisla bih u povratku sa Krfa 2-3 dana do Parge i to krajem juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka