suki

Parga-smeštaj

2474 poruke u ovoj temi

Suki, kazes da su devojke iz Rine rekle da je klima 6e?

Ali na sajtu pise da je klima uracunata u cenu :(

Ja idem sutra u Pargu preko Argusa, tacnije u vila Rinu, i ne znam sta da ocekujem. Da li se nekom desilo da mu uskrate ono sto je obecano u katalogu?

Na zalost pokvario mi se kompjuter, pa nisam stigla ranije da odgovorim!

Jeste da su devojke komentarisale, ali one su se ustvari raspravljale sa nekom zenom kojoj nije radila klima, pa sad ne znam tacno o cemu se radilo, uglavnom su spominjale 6E za klimu, pa posto znam da su bile u Rini ja sam pomislila da se toliko placa, nisam znala da je ukljucena u cenu. Posto si vec u Pargi sada, nadam se da je sve ok, ako pise da je klima uracunata, onda je sigurno tako, bar je u nasem slucaju sve bilo ispostovano.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao! Za one koji ce ici u Rinu par informacija. Vratili smo se jutros, i nosimo lepe utiske. Ja sam znala da ne mogu da ocekujem mnogo od smestaja, jer je cena prilicno niska, ali par stvari je moglo biti bolje. Npr, nasa soba nije imala sef iako je pisalo da cemo ga imati, a i nije nam radilo pola sijalica u sobi. Klimu smo imali i bila je uracunata u cenu smestaja kao po dogovoru. Do Valtos plaze, gde smo najcesce isli, trebalo nam je peske 10-15 minuta, sto nije strasno. Valtos je prelep, a Krioneri plaza mi se nije mnogo svidela jer voda prilicno smrdi. Obilazak Porto Kacikija na Lefkadi je obavezan!!! Sve u svemu, ja nosim lepe utiske, i onima koji tek idu, zelim srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 18. avgusta u Pargu. Rezervisali smo pocetkom marta i mogu vam reci da sam pri kraju strpljenja!!! Jel bio neko u Elpidi? Kako je tamo? Kolika je doplata za klimu? Sa koliko novca otprilike moze da se uziva u Pargi, s obzirom da ne nosimo hranu i nismo uplatili u Elpidi? I najvaznije... Da li je zaista toliko lepo kao na slikama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani,mi idemo u vilu Mariu 27. avgusta i takođe se nadamo da će biti organizovan prevoz iz NS.

Interesuje nas da li se i dalje tako dugo putuje..ako tamo stignete oko 11h a mi iz NS krećemo u 12h, to je stvarno dug put koji nas plaši

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,

molim Vas da mi kažete kako ste zadovoljni sa autobusima Argusa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Cof!

Posto uskoro treba da boravim u Rini mozes da mi kazes jos neke detalje o njoj.Da li ima nesto od stvari ,sta da ponesemo ,kako radi klima, kava je terasa, polozaj isl.

Unapred zahvalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Cof!

Posto uskoro treba da boravim u Rini mozes da mi kazes jos neke detalje o njoj.Da li ima nesto od stvari ,sta da ponesemo ,kako radi klima, kava je terasa, polozaj isl.

Unapred zahvalan.

Ono sto treba da ponesete je sledeće:

-Ukoliko pijete domaću kafu džezvu obavezno jer je nema a samim tim i kafu posto je njihova očajna i skupa,

-Ponesite prašak za sudove i sunđer jer ga nema i takodje nije jeftino,

-Za kuvanje generalno ima posudja ali je isplativije da se jede po restoranima (ako neko uopste kuva na moru :))

-Peškira ima dovoljno

-Klima super radi mada je spoljna jedinica malo bučnija ali generalno ne smeta (ako i ti zatvoriš prozor i uključiš je)

-Stigli su i sefovi mada su nepotrebni jer se ništa nije desilo, bar koliko ja znam

-Terasa, bar ona koja je okrenuta od ulice je lepa i taman dovoljna za dvoje, a koliko sam video i one ka ulici takodje ali je tu pitanje ko će ti zapasti u okolnim kucama. Mi smo imali brbljive čehe od kojih jednu čehinju koja usta nije zatvarala a i obožavala je da se šeta gola. ali bože moj (a nije bila ni mlada, ni lepa, ni zgodna :P )

Izmenjeno (whisper)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ima li u blizini Rine neka prodavnica i koliko daleko? takodje i pekara i internet caffe me zanimaju.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ima li u blizini Rine neka prodavnica i koliko daleko? takodje i pekara i internet caffe me zanimaju.

pozdrav

U blizini Rine imaš pekaru i prodavnicu koja je u glavnoj ulici skupa je prilicno ali zato u ulici levo kad ides prema gradu pre europcar imas market koji ima pristojne cene ali najjeftiniji je super market na Pizo Krioneri plazi. Internet kafe imas u samom centru preko puta marine i to Parga.net i prema Pizo Krioneri plazi takodje. Cene su iste pa ne moras da se mucis da uporedjujes. 3 evra ti je sat interneta na desktop racunaru a 2 evra sat vremena wireless sto se ne isplati jer im hotspot krade vreme prilicno i dobro zapamti vreme pocetka koriscenja inerneta jer i tu zakidaju. Ukoliko te zanima jos nesto pitaj i lep provod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 18. avgusta u Pargu. Rezervisali smo pocetkom marta i mogu vam reci da sam pri kraju strpljenja!!! Jel bio neko u Elpidi? Kako je tamo? Kolika je doplata za klimu? Sa koliko novca otprilike moze da se uziva u Pargi, s obzirom da ne nosimo hranu i nismo uplatili u Elpidi? I najvaznije... Da li je zaista toliko lepo kao na slikama?

U Elpidi sa bio prosle godine(kraj jula pocetak avgusta, a za 10 dana idem ponovo. Argusovi apartmani u Elpidi su prosle godine bili u prizemlju, sto mi se u prvom momentu nije dopalo, ali se kasnije ispostavilo kao dobro, posto bar tu nema gore dole uz stepenice. Apartman je cist, dobro opremljen:klima (doplacivala se 5 EU dan), sef, kompletna kuhinja kome je potrebna. U sobi imate fen i TV(nisam gledao, pa ne znam koje kanale imaju). Dvoriste u koje iz apartmana izlazite (sto je kao "terasa"), je nesto ispod nivoa ulice, ali je jako simpaticno i brzo se naviknete na pogled javnosti.Apartman se redovno cisti, posteljinu menjaju jedanput u toku smene. U Pargi su osim prvog reda uz obalu, zbog konfiguracije terena retke ili bar redje kuce iz kojih mozete da vidite more. Uglavnom gledate u zid ili eventualno ulicu. Meni posto ne pripadam romanticnim ispijacima jutarnje kafe sa pogledom na more to nije smetalo. Inace Parga je osim sto je lep gradic, zaista jedinstvena i kada jednom tamo letujete pozelecete da se vratite, sto ja ove godine i ciinim. Na forumu je bilo puno informacija o izletima koje necu ponavljatati, osim sto se pridruzujem mnogima da obavezno treba ici u obilazak Jonskih ostrva i dodacu Acheron. Kako sam putovao autom na izlete sam (osim J. ostrva) isao u sopstvenoj reziji. Tamo zaista ima sta da se vidi. I da dodam na kraju i mene strpljenje izdaje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi,pa niko da nesto kaze konkretno o vili Maria !!!

Kakva je,koliko daleko od centra,od plaza,ima li neka radnja blizu nje itd ????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje je malo glupo, ali Suki, ili ko je jos bio tamo: Imaju li u Giohani te duvalice za kosu, da ne kazem fenovi? :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u sobi imali odlican fen, verovatno u svim sobama ima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima, ja sam prvo mislila da su to oni hotelski fenovi, pa gledala po kupatilu i kao nema, a pise da ima. Kad ono u ormanu stoji klasican fen. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :)

Htela bih ove godine da idem na odmor u Pargu, ali bih volela da putujem avionom, jer se bojim voznje autobusom :(

Koliko sam videla jedino Matico ima takve aranzmane (doduse nisu jos izbacili za 2008.). Da li je neko putovao preko njih, kakav smestaj nude, kolike su aerodromske takse?

Hvala puno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka