suki

Parga-smeštaj

2474 poruke u ovoj temi

Evo, vratih se iz agencije, ipak sam se odlucila za Giohanu, ona izgleda onako kako se meni svidja, pa sta je tu je. Videla sam i Maticove vile i cini mi se da su one u tom delu kao i ova. Cula sam i neke preporuke, pa sam eto tako odlucila. A to Dadolina po tvom opisu meni deluje kao kad ides u Limenasu na Tasosu iz novog dela u stari, tj centar. U novom su lepse kuce i dok dosetas do centra nekih 10-15 min ti brzo prodje uz usputno blejanje u prodavnice, kafice i sl. tako da mi ta setnja nikad nije tesko padala. I ovo mi deluje kao slican fazon, ali videcemo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suki,

i ja sam uplatila Giohanu,ali malo kasnije-sredinom jula,mislim da nismo pogresili sto se tice izbora vile.ja sam prosle godine bila na izletu do parge i koliko sam onako na brzaka mogla da procenim nekako mi je taj deo bio lepsi,mada ukusi i intresovanja su razliciti.Jel si mozda videla jos neke dodatne slike iz Giohane ili si saznala bilo kakove informacije?Moram priznati da kada smo mi uplacivali argusova radnica je bila potpuno nezaintresovama da nam pomogne oko izbora vile,rekla nam je da nemaju nikakve dodatne slike,cak nas je pitala da li zelimo i klimu koja je inace ukljucena u cenu?!ali bez obzira na sve,nadam se da smo napravile dobar izbor :) Ocekujem informacije iz prve ruke kada se vratis ;)

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jedna radnica u Argusu koja je bila u Pargi prosle godine, pa mi je ona malo objasnjavala, ali ne toliko o vili, nego koliko je udaljena i sl. nisam bas sigurna da zna nesto vise o vili, jer ona prosle godine i nije bila u ponudi. Dodatne slike nisu imali, ali ja sam cula, doduse od komsija od mojih prijatelja da su njima preporucivali tu vilu kao lepo je, cisto i sl. neki njihovi prijatelji.Ali ako si ti bila, makar i na blic ocenila da nije los deo, valjda nece biti tako lose. Ne znam, meni se ona nekako svidela. A informacije naravno stizu, cim se vratim. :)

Dadolina, jel ti to malo lozis pred put sa slicicama? :D Jedva cekam...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cak nas je pitala da li zelimo i klimu koja je inace ukljucena u cenu?!

Знам да ћете бити у другој вили, али у Габријелу нисам видела климатизове собе, распитајте се добро...

Нама није ни била потребна, били смо у приземљу и окренути дворишту. Ноћи су поприлично пријате. Мој део екипе је био у Посејдону, окренет улици, односно целога дана Сунце, укључивали су климу у периоду 12-15 када побегну са плаже, даљински је био на изволте, да би се задњег дана испоставило да је газда тражио надокнаду за климу, уз пар убеђивања је испало како су дан-два само укључили и све се завршило са десетак-двадесет евра (не сећам се)

Ипак, све утаначите на време...

@ивана

*крај јула 2006, нисмо имали ни један кишни дан, стално пирка пријатан ветар и пролазе неки облаци који сакрију Сунце, али потпуно незначајно

*ноћни живот...кмх...стварно нисмо истраживали ноћни живот, закуцавали смо се по кафићима и после 01 је све у граду деловало мирно, знам да постоји дискотека, али су нам рекли да се само клинци скупљају (читај средњошколци), у кафићу САИЛ ИН (ако обратиш пажњу на фотку коју сам окачила/са кеја, видећеш уску кућу са три реда жалузина Х два/ на тим терасицама су постављени столови, изнад и пише име кафића) који држи наш човек, добра атмосфера, скроз весело, ту можеш добро да се проведеш, тај кафић је на главном пут (степеницама) према тврђави

*плаже су уредне, сам прилаз води је песак, а већи део плажа је под шљунком, рано ујутро је онако хладније, после 10 је већ бара...нама је сво време летовања било око 35-40 степени, али вероватно пошто су ноћи хладније...

B)

Izmenjeno (dadolina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam Pargu preko Argusa za 14.09. u Vili Rina. Nije moglo ranije, godisnji je malo problem...nego, kad pise da ima aparat za kafu, zna li neko na kakav se aparat misli? Filter kafa, esoreso..?

Nosio bih kafu, da ustedim malo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu to ti aparati, obicno bude "bokal koji greje vodu". ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav, ja sam u vili Giohana od 04.jula , nju su mi preporucili kao jako lepu cak lepsu od vile Maria koja je skuplja i da je na boljem mestu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, Josefin,ja sam u Giohani smena pre tebe, bas si me obradovala sa ovim komentarom :) Na internetu sam trazila, ali nista nisam mogla da nadjem, a posto sam ja ucila ruski, prebacim se na njihove sajtove, a tamo nema sanse da nema i nadjem da se ona svuda vodi kao Johanna ili Johanas ili tako nekako, zavisi da li je ruski, ceski, slovacki... Ima je na dosta sajtova, samo nema puno slika, ono klasicno 3-4. Ali i ja mislim da nismo pogresili, meni ona lepo izgleda. A od koga si ti dobila preporuke?( U Argusu, kad sam ja bila, a izgleda i Mishel, nisu puno znali, bar ti radnici, o samoj vili)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobila sam preporuku od subagenta za argus ,gospodje koja zna Pargu kao svoj dzep, ona i njenje cerke godinama idu u Pargu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo, zelim sve da vas pozdravim i da vam se zahvalim na opisima koje ste dali i koji su mi puno pomogli u izboru. Upravo sam se sad uclanio i ovo je prva poruka koju pisem.....

Ja sam se za Pargu odlucio sasvim slucajno, na sajmu turizma sam prosao poret standa Tim Travela, video ogromnu sliku Parge i zaljubio sam se na prvi pogled.

Odlucio sam se za aranzman preko Argusa (iako me nerviraju njihovi aranzmani od 9 nocenja) jer sam bio preko preko njih prosle godine u Bugarskoj i fenomenalno sam se proveo.

Detaljno sam procitao vase opise i necu da vas zamaram vec pitanim pitanjima.

Citajuci vase odgovore odlucio sam se za Elpidu...Komformista sam i kad odem da se odmorim stvarno volim da budem u lepom smestaju. Ipak vile Giohana i Marija imaju klimu koja je uklucena u cenu a skuplje su neznatno, nekih 10ak evra.

Imam jedno pitanje. Koliko dodatno kosta klima u Elpidi??

Ako neko zna molio bih ga da mi odgovori...

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:P :D :o ;) doplata oko 2,5 evra po danu. i mi idemo u elpidu lux.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji prijatelji, evo da vam se pohvalim da sam konacno uplatila aranzman za Pargu, umesto u drugoj polovini avgusta kao sto smo planirali, naprasno smo odlucili da idemo 16. juna. Naravno, bas nas je cekalo jedno jedino slobodno mesto - u nasem slucaju to postaje pravilo a ne izuzetak, znaci sve drugo je popunjeno u Argusu za taj termin, bar tako su nama rekli. Smestili su nas u Posejdon i ostalo mi je samo jos jedno pitanje - da li u tim njihovim studijima imaju peskire ili moramo da ih vucemo odavde? Sve drugo mi je jasno i jedva cekam da se po prvi put brcnem u Jonskom moru, vidim da se vec ugrejalo, na temi temperature mora ima odlican sajt, samo da stavim u funkciju moj engleski i cujemo se kad se vratim. Naravno, citacu vase komentare i pre nego sto odem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

*Елпида има климатизоване собе, моји пријатељи нису користили исту јер су имали касно поподневно Сунце и нису имали потребe, тако да се не сећају цене.

*Пизо Крионери је сваки пут била пуна, нисмо стигли да се окупамо на тој плажи, али сам сигурна да сам видела ''типске'' лежаљке...

*Не знам колико је скутер :(

*Имали смо пешкире, али неке малих димензија (типа 30х80)

поздрав свима и очекујем извештаје по повратку... :)

Izmenjeno (dadolina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dadolina, znas li sta o vili Rina? Ona je koliko vidim blizu Elpide.

Koliko ima peske do plaze Lychnos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ако је Рина близу Елпиде може бити и на већем узвишењу (а ближе Валтосу) или ниже-што је идеалнија варијанта...погледај 5 страницу имаш линк, али тачна позиција се не види на линку

Лихнос смо такође коментарисали (рецимо на 6-7 страници) ја стварно не знам, али ми по тој карти свих плажа у околини Парге делује да има петнаестак минута аутом, добрих 45 минута пешака...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka