жућа

Hotel Lesse **** Hanioti

21 poruka u ovoj temi

Jel bio neko ove godine u hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila je moja drugarica sa porodicom pocetkom septembra (dvoje male dece). Isli su preko Sabre sopstvenim prevozom i odusevljeni su. Imali su polupansion, smestaj u trokrevetnom apartmanu sa pomocnim lezajem. Nemaju ni jednu zamerku. Videla sam njihove slike i zaista je sve kao na njihovom sajtu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vesnasm

Kolika su bila deca? I ja gledam ovaj hotel, ocene su ok na tripadvisoru. Išao bi sa klincima 4 i 7 u standardnu sobu, cena je prilično povoljna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je plaža u okolini hotela Lesse i da li postoji neki deo gde bismo mogli postaviti svoje suncobrane i rekvizite, tj. da nismo obavezni placati ležaljke i sl...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci podizem temu jel neko bio skoro u hotelu Lesse ;)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi putujemo u hotel 1 Septembra sa dvoje male dece, zanima nas takodje kakvi su vasi utisci.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila u hotelu Lesse od 30.05 do 09.06...divan objekat, cisto-svakog dana servis, peskiri...posteljina mozda svakog drugog.. 

Hrana je super..na pocetku naseg odmora hotel je brojao oko 50-ak gostiju, kako se broj gostiju povecao oni su i pojacali broj jela na meniju..od prvobitnih pet do recimo sedam razlicitih jela za veceru..supa obavezna, krompir, paste-jedna ili dve..od deset dana boravka tri puta su sluzili morske plodove, skoljke, hobotnice itd. Meso uglavnom piletina i teletina, 2-3 puta jagnjetina..sve ukusno, salatni bar broji oko 6-7 salata..desert dobar, pudinzi su doduse glupi meni, ali uvek ima neka baklava, torta..voce obavezno...

Dorucak je meni dobar takodje, neko se zalio da je jednolican..uvek griz za bebe i neka palenta, jaja kuvana i przena..pite dve vrste..sunke i slaninice..sladak dorucak i musli takodje..sokovi i kafe gratis u toku dorucka, uvece nema bespl.pica...

Plaza 150m nekom stazicom-mogli bi da srede...meni je lepsa  prva plaza-desna, neki beli beach bar..odmah pored je Molos plaza na koju smo takodje isli no u toku vikenda je na Molosu party pa me umara muzika..ovaj desni Blue ili white beach bar ima tihu muziku i mirnije je..lezaljke besplatne uz konzumaciju pica-frape 4eur, grcka kafa 3eur...na Molosu predivna vocna salata za 5eur -probati obavezno..cene sladoleda na Molosu 3eur koji god-bankrotirala sam zbog sladze..

Pitajte sta god..meni se hotel dopao skroz..bazeni precisti, odrzavaju travnjake, mini golf teren, uvek ima dece puno pa me ne davi rodjeno dete da izmisljam aktivnosti, stoni tenis ima, mini igraliste za klince itd.. Wi fi katastrofa, radi na jednoj fotelji i 2 stola pored recepcije i u jednom delu restorana...eto

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Hvala puno na opisu, jel moze neke fotografija iz hotela da vidimo.

Takodje jel moze iz restorana nesto od hrane da se iznese tipa kroasan,voce i sl.

Kakv je bazen u hotelu sto se tice male dece...

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio se sa letovanja neki dan, odseli u Lesse-u. Meni licno vise lici na hotel sa 3 zvezdice, ali je celokupan utisak ipak pozitivan. Malo se izbrukali sa onoliko malom tus kabinom i netom oko recepcije. Bazen je ok, zavisi kolika su deca, obratite paznju, ume da bude jako klizavo, moj klinac razbi nos prvi dan odma.

Poprilicno fali malo vise intime na terasi, ne znam dal' nema Lexan u Grckoj da se kupi, ovako imas prinudjeno druzenje svaki put kad izadjes na terasu.

Hrane je u izobilju, svedski sto je, posle par dana dosadi izbor, iako je na prvi pogled ogroman. Meni je nedostajalo svezeg voca, mislim, u sezoni mi iznose breskve iz konzerve. 

Sto se tice iznosenja hrane iz restorana, stoji obavestenje da je zabranjeno i da ce sva hrana izneta iz istog biti naplacena. Ako vas bas napinje da iznosite, mozete naci nacin, nema obezbedjenja koje ce vas snimati 24/7, mada je to po meni blamaza za bedne pare.

Plaza, jako blizu, put do nje ko u Sutomoru '86, al ipak podnosljivo obzirom da je blizu. Meni i porodoci bilo ok jedno 100m udesno, prema Pefkohoriju, nema guzve i galame, suncobran na svakih 5-10m. Ima neka plaza iza Pefkohorija, na nekih 10km od hotela, za decicu savrseno, do dubine 50m pescanog plicaka, pa kog ne mrzi da pali auto svaki dan, vredi ...

Sve u svemu, smatram da menadzment hotela sa malo dodatnog truda moze napraviti hotel za koji ce biti tesko napisati losu recenziju i koji ce biti apsolutan value/money.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije jos sezona letovanja ali ako neko zna koliko je udaljena plaza Molos i Xenija od hotela neka napise. Da li moze pesice ili mora kolima? Na pesice mislim max 10 min.Takodje me interesuje koliko je udaljen centar pesice? I da li je bazen dovoljna dubok za odrasle?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molos: 100 metara, pešice

Xenia: 10 kilometara, mora kolima

Centar Haniotija: 7-8 minuta "dečijeg" hoda (kad vodite malenog/malenu za ruku) :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili ovaj hotel 05.08.

Nadam se da ce nam biti lepo,vidim da su utisci uglavnom pozitivni,bila sam u Haniotiju davno,i mislim da je za porodice sa malom decom sasvim ok.

Ako neko ima neke predloge sta obavezno obici u okolini do 50km neka napise....

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo i ove godine uplatili ovaj hotel, toliko nam se svidelo. 

Na moj prvobitni opis dodao bi Koursaros plažu. Prodje se Pefkohori, prema Paljuriju, nekih 15-18 minuta kolima od Lesse hotela. Lepo je označeno putokazima, nije problem naći je. Plaza je savrsena, ima dosta hlada, lepa boja mora, sitan pesak, dobra je i muzika na plazi. Meni se licno nije svidelo sto se stalno uvode neka pravila, ali ima nas raznih. Kada smo otkrili White bar plažu ispod naseg hotela, tu smo i ostali do kraja letovanja.

Stojim na raspolaganju...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka