penelopi2006

Grčka muzika

386 poruka u ovoj temi

Turci i Grci :)

''?? Institut Yunus Emre slavi 10. godišnjicu osnivanja.
Institut osnovan 2009. godine, koji sa svojih 58 kulturnih centara u 49 zemalja dela u oblasti podučavanja turskom jeziku i sprovodi kulturno-umetničke aktivnosti 10. godišnjicu postojanja proslavlja koncertom svetski poznatog turskog umetnika Omer Faruk Tekbileka.
Na koncertu koji će biti održan u sali Doma omladine Beograda umetniku će se na sceni pridružiti turski umetnici Mehmet Bahadır Şener i Murat Tekbilek, italijanski umetnik Federico Ferrandina , grčki umetnici Ioannis Dimitriadis i Christos Lampropoulos i Shlomo Deshet iz Izraela.
Tekbilek, virtuoz na instrumentima baglama, nej, darbuka, zurna, bendir i def, na beogradskom koncertu izvešće svoja poznata dela Hasret, Aşk, I Love You i Last Moments of Love.''

Za rezervacija : https://forms.gle/dVANq83yC2zj3Za39
?: Dom omladine Beograda
? : 19 oktobar2019
? : 20:00

 

Odlicno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oni su gora zlopamtila od nas i njihov sukob je puno stariji nego što je recimo između Srba i Albanaca ili Srba i Hrvata, no da ne idemo u off topic ili ne daj bože u politiku...  :( 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali ipak ce biti zajedno na sceni :D:) ( znam o njihovom sukobu ponesto, kao i o ratu :-( )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oko muzike i turskih serija nemaju problema...:D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Oko muzike i turskih serija nemaju problema...:D

 

ovogodisni grcki survajvr bio mesan sa grci i turci, rivalstvo nije ko nekad ali uvjek nacice se neki nacionalista

grcki melos uvjek podseca na nesto lepo, naravno kad mnogo od nama imaju vezani secanja  u glavi od gr

https://youtu.be/XfIP36iy9wE

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja da podelim sa vama, slušaocima grčke muzike :)
Instalirao sam pre dva-tri meseca na telefon aplikaciju 'radio Grčka' i baš je dobra stvar!
Ima  sigurno preko 100 stanica. Neke emituju Grčku muziku, neke rok, neke hitove, na nekima mnogo pričaju ali ih ne razumem :D:D
Mogu da se odaberu favoriti, poslednje slušane i sl...  + piše ko je izvođač numere.
Dugo već slušam grčke stanice Vanilla Radio i Radio More ali ovo je baš proširenje vidika (slušika). Radio Vanila je do pre neke dve godine imala besplatno podstanicu Grčka muzika i baš sam dosta omiljenih pesama tu našao. Sada se nažalost plaća ta stanica.

U svakom slučaju app je postala vrlo korišćena kod mene.

Vidim da isti proizvođač ima aplikacije sa radio stanicama iz celog sveta i iz Srbije naravno. Samo odabereš zemlju u koju ćeš ušima putovati i uživaš.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja tu aplikaciju za ceo svet, odlicna je :)

Meni bi trebao takav sajt, jer ne zelim preko telefona da slusam.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super app za muziku je Radio Garden, možete slušati sve radio stanice na planeti koje imaju internet radio. Znači na karti Grčke imate zelene tačke, svaka pretstavlja radio stanicu, kliknete koju želite i uživate :muzika:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa @Che Guevara. I ja koristim taj sajt, ali ne samo za Grčku. Jedino što tu ima svakakvih stanica, među njima i onih sa političkim emisijama pa morate sve da izvrtite :smajl:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka