nspace

Neeksponirani KIKLADI – SERIFOS, izvorni autenticni sarm -PUTOPIS

Bravo, svaka čast!

Sve pohvale autoru, ovo je bilo osvezenje! Fotografije su odlicne, tekst sa obiljem informacija. Ostrvo deluje vrlo privlacno s obzirom na neiskvarenost, odsustvo mas turizma i komercijale. Hvala na prikazu

Nesto novo, sveže i naravno pobudjuje interesovanje. Znam da pisanje putopisa zahteva vreme da se što više informacija podeli i ovaj zaista baca u :nesvest: . Molim da nastavak, koji sa nastrpljenjem očekujem, pruži i one informacije koje "muče" sve nas koji se svake godine dovijamo da sa našim primanjima vidimo što više.

Zanima me cena avio prevoza, pošto me malo zbunjuje da si uzeo let Air Srbijom, a opet je tvoje opredljenje bilo da ostaneš na ostrvu od 10. septembra, pa kolko bude.Da li si uzimao povratnu kartu ili ste se vracali drugim prevozom.

Kako je organizovan autobuski prevoz na ostrvu i koje su cene karata. Predlažeš kao mogućnost obilazak plaža automobilom....koliko staje rentiranje.

Da li si siguran da se u vreme tvog boravka mogao na licu mesta naći smeštaj po tako pristupačnim cenama, kao što si ti bukirao preko iterneta. I naravno kakve su sene po restoranima, uopste pretpostavljam da niste nosili hranu (mada bih ja to sigurno uradila). I ako nije neumesno pitanje, koliko je potrebno novca za ovakvu turu, bez kupovine sile suvenircica, shopingovanja i slicnih stvari.

Jos jednom, hvala na divnim slikama i opisima :klanja:

Skoro sam negde pročitala sledeće: Kada je Bog nekada davno delio zemlju ljudima, Grci su se opijali i provodili. Kada su konačno stigli, sve je već bilo podeljeno. Bog se sažalio i dao im ono što je za sebe ostavio.

Posle ovakvih slika prosto morate u to poverovati.

Plaža Agios Sostis izgleda rajski a Chora je prelepa. :klap:

Slažem se sa Sonjom (na jednoj temi su besomučno raspravljali o ovome i zaključili da je ispravno: Saglasna sam sa Sonjom), daj još detalja. :hahaha:

Divan putopis, predivne slike, bravo!I hvala :)

Takodje bih ti bila zahvalna na informacijama koje je Sonja spomenula

Sve pohvale za putopis prvenac!

Odlicne informacije I divne fotografije,jos samo da dopunis odgovorima na postavljena pitanja.

Nastavi da pises :thankyou:

:klap: :klap: :klap:

bravo,my cup of tea.

Eto, ovo su bile dobre informacije, detaljno napisano i nadasve je ovo bio jedan iskren izvestaj sve sa pominjanjem kesa sa namirnicama :klap:

Jos jednom bravo, i hvala :) Ovo su zaista korisne informacije. cekamo FT

Hvala na detaljnom opisu i prelepim fotografijama. :yesss: