nspace

Neeksponirani KIKLADI – SERIFOS, izvorni autenticni sarm -PUTOPIS

28 poruka u ovoj temi

Bravo, svaka čast!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale autoru, ovo je bilo osvezenje! Fotografije su odlicne, tekst sa obiljem informacija. Ostrvo deluje vrlo privlacno s obzirom na neiskvarenost, odsustvo mas turizma i komercijale. Hvala na prikazu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto novo, sveže i naravno pobudjuje interesovanje. Znam da pisanje putopisa zahteva vreme da se što više informacija podeli i ovaj zaista baca u :nesvest: . Molim da nastavak, koji sa nastrpljenjem očekujem, pruži i one informacije koje "muče" sve nas koji se svake godine dovijamo da sa našim primanjima vidimo što više.

Zanima me cena avio prevoza, pošto me malo zbunjuje da si uzeo let Air Srbijom, a opet je tvoje opredljenje bilo da ostaneš na ostrvu od 10. septembra, pa kolko bude.Da li si uzimao povratnu kartu ili ste se vracali drugim prevozom.

Kako je organizovan autobuski prevoz na ostrvu i koje su cene karata. Predlažeš kao mogućnost obilazak plaža automobilom....koliko staje rentiranje.

Da li si siguran da se u vreme tvog boravka mogao na licu mesta naći smeštaj po tako pristupačnim cenama, kao što si ti bukirao preko iterneta. I naravno kakve su sene po restoranima, uopste pretpostavljam da niste nosili hranu (mada bih ja to sigurno uradila). I ako nije neumesno pitanje, koliko je potrebno novca za ovakvu turu, bez kupovine sile suvenircica, shopingovanja i slicnih stvari.

Jos jednom, hvala na divnim slikama i opisima :klanja:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skoro sam negde pročitala sledeće: Kada je Bog nekada davno delio zemlju ljudima, Grci su se opijali i provodili. Kada su konačno stigli, sve je već bilo podeljeno. Bog se sažalio i dao im ono što je za sebe ostavio.

Posle ovakvih slika prosto morate u to poverovati.

Plaža Agios Sostis izgleda rajski a Chora je prelepa. :klap:

Slažem se sa Sonjom (na jednoj temi su besomučno raspravljali o ovome i zaključili da je ispravno: Saglasna sam sa Sonjom), daj još detalja. :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divan putopis, predivne slike, bravo!I hvala :)

Takodje bih ti bila zahvalna na informacijama koje je Sonja spomenula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za putopis prvenac!

Odlicne informacije I divne fotografije,jos samo da dopunis odgovorima na postavljena pitanja.

Nastavi da pises :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:klap: :klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bravo,my cup of tea.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto, ovo su bile dobre informacije, detaljno napisano i nadasve je ovo bio jedan iskren izvestaj sve sa pominjanjem kesa sa namirnicama :klap:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jednom bravo, i hvala :) Ovo su zaista korisne informacije. cekamo FT

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na detaljnom opisu i prelepim fotografijama. :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka