Mladen84

KERKYRA-glavni grad

155 poruka u ovoj temi

Uništi me načisto...mi za avgust rezervisali Lefkadu još odavno, ali ove tvoje slike su me skroz poremetile, počela sam od prošle nedelje opet da bunarim neki smeštaj na Krfu, spremna da otkažem Lefkadu...Teška bolest. Videćemo, Nisam još prelomila.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj. Lefkada je lepša a Krf opet  ima svoju lepotu. Nisi ni svesna koliko je blizu sledeće letovanje:D.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nisi bila na Lefkadi nemoj otkazivati...Krf ce te cekati...mene je cekao 4 godine a susret je bio kao da se nikad nismo rastajali...kao zagrljaj voljene osobe...:srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam Rakel kako ti je,za ovih sedam dana šta sam proživela na Krfu mogla bih roman napisati.Bilo je tu svega od sreće, oduševljenja, tuge do plakanja...ostvo Vido,odlazak sa ostrva...i smeha i suza...baš kao ceo zivot...vodila sam beleške šta sam koji dan radila i gde sam bila...sreća pa sa ovim modernim spravicama  mogu da gledam slike stalno i da ih podelim sa vama koji volite Krf :srce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma, bila sam na Lefkadi 4 puta.. . A na Krfu 9, bar  mislim... ako se nisam zabrojala:D,  ali mi ni ceo zivot nije dovoljan:srce:

Izmenjeno (rakel)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je lep i ovaj deo grada.. 

20180521_122335-1032x774.jpg.5924cecdd2920180521_122041-1032x774.jpg.080b1229d8020180521_121036-1032x774.jpg.727af230c3c

Da ne pomisle buduci posetitelji da je sve idealno. Jos uvek blaga slika problema sa odnosenjem smeca...

20180521_120922-1032x774.jpg.2969af24eaa

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slike su malo retro jer se telefon usijao od toplote...:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je deo sa ovim cvećem?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trg i parking pored mora, vidi se Nova tvrdjava u pozadini, slika 3 

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel su u staroj luci završeni radovi? Poslednji put kada sam bio, a to beše "davne" 2012., je postojala neka ograda između parkinga i vode a pre tog džumbusa mi je to bio baš lep deo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema...radova...20180521_120842-1032x774.jpg.026ace1a397

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E to!!! Bio sam poslednji put davno ali poznavajući grke i njihov mentalitet ne bi me čudilo da još uvek grade...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel su u staroj luci završeni radovi? Poslednji put kada sam bio, a to beše "davne" 2012., je postojala neka ograda između parkinga i vode a pre tog džumbusa mi je to bio baš lep deo...

bila je ograda i 2008.:dosada:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895449
    Ukupno poruka