Mladen84

KERKYRA-glavni grad

148 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima,

supruga i ja smo na korak od uplate 7 dana krajem maja u Kerkyri. Ono što me zanima je, pošto idemo kolima, koliko je problem parkirati se u gradu? Ako je to nemoguća misija, ili košta dnevno ~15e; onda da gledamo smeštaj malo dalje od centra; ako nije problem - onda malo bliže centru.... opet kažem, kraj maja je u pitanju, nije baš špic sezone. Sva iskustva su dobrodošla :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da editujem post, pa ću dodati još jedan: ovo je deo grada koji me zanima za parking, nije baš u centru; ali na google maps deluje da nema ni jednog jedinog mesta na ulici da se parkira.... na stranu što nisam siguran da li je to zona u kojoj se plaća/kažnjava :)

Parking.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Parkiraš se na ulici gde nadješ mesto. Do sada se nigde oko Leoforos Alexandras niti dole  uz Garitsu nije naplaćivao parking. Inače, to nije centar starog grada, ali svakako jeste centar. Srce moje:srce: 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Rakel.
Uplatili smo smeštaj tu, sa mogućnošću da najkasnije 30 dana pred put otkažemo bez troškova - nadam se da će do tada da se smiri i trenutna virološka situacija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@VERANDA

nostalgija

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne da fali, nego me boli

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@rakelu zelji da sto pre vidim tvoj post....sklizno mi prst i upadoh ti na profil...:sorry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:Dmeni se to redovno dešava, pogotovu kad hoću prebrzo da kuckam po telefonu , a bez naočara...Verovatno mnogi na ovom forumu misle da ih špijuniram:kamera:, a ja u stvari samo hoću da pogledam najnoviji post na temi, a prst greškom ode do autora...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887834
    Ukupno poruka