SajaPablo

Premier Romance- Sahl Hasheesh

210 poruka u ovoj temi

Videh da ovaj hotel niko ne spominje, pa da zapocnem novu temu. Da li je neko bio u ovom hotelu i kakva su iskustva? Ja dok sam bila u Sahl Hasheshu cinila mi se plaza bajkovita, kao i hotel. Kakvo je vase misljenje? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da si vec bila u ovom hotelu otvorila i temu, zar ne bi bilo najbolje da prvo ti podelis sa nama tvoje utiske o njemu. :thankyou:

premier-romance-boutique.jpg

slika sa trip advisora

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u ovom hotelu, bila sam u Tropitelu u Sahl Hasheeshu i dok sam setala, videla sam ovaj hotel koji izgleda odlicno kao i sama plaza (sto je cudno za Sahl, svuda su korali) pa me zanimaju misljenja forumasa koji su bili u ovom hotelu. :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu svuda korali, vec samo kod Tropitela i Le Reve. Od Barona pocinju sve bolje plaze, Old Palace ima lepu plazu, svi kafici tamo, i Premier Romance, gde je, po meni, najlepsa, puno palmi... I Pyramsa nema losu plazu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

delim misljenje da hotel bajno izgleda,plaza dobra,ocene odlicne na TA,mislim-sta se vise moze pitati? :-)

mi ulazili cisto onako,uvece,elegantno,svirali klavir..mislim da nema bas da se zameri tamo sta (mogu da zamerim cenu,haha)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@beogradjani tacno da mu je cena jaca ali ne znam da li je to opravdano. Plaza izgleda odlicno, kao i baldahini na plazi + lazy bag pored svake lezaljke, hrana izgleda odlicno na slikama na Tripadvisoru i prelepo dekorisano, kao i bazen i djakuzi ali.. Kad sam birala u koji cu hotel, prvo mi je on zapao za oko i pocela sam da kopam po netu da dodjem do All koncepta i nigde nisam mogla da nadjem, cak ni jedna agencija nije mogla da mi da informaciju sta ulazi u cenu a sta ne u ovom hotelu pa sam odustala od njega. On osim bazena i djakuzija cini mi se da nema nista. Niti teniske terene,niti neki vid animacije, odbojke na plazi nema, znaci iskljucivo soba,hrana,more,ni jedan misic ne moras pokrenuti :) I kod mene mu je plus sto ne primaju mladje od 16god (izvinjavam se svim mamama i tatama) sto je retko za Egipat. Nadam se da ce se neko javiti ko je i boravio u njemu pa da potvrdi ovo sto pisem ili me demantuje. Ako mi neko kaze kakav je u Premier Romance All inclusive idem sledece godine bez razmisljanjasunca%20se.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto niste probali da posaljete mail samom hotelu u vezi koncepta. U principu hoce da odgovore, a to je i najtacnija informacija kad vec dolazi od samog hotela :) Eto cisto predlog za ubuduce.

I nemojte se izvinjavati. Ja imam klinca, ali potpuno razumem neciju potrebu da ode u hotel gde nema dece. Zasto ne biste hteli miran odmor bez graje, nije to nista za izvinjavanje :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, ja se izvinila da neko ne pomisli da sam deco-mrzac :) Nisam kontaktirala,jer mi se onda nije svidelo sto Premier Romance imaju agencije koje lete sa Air Cairom,a sa njim su taxe dva puta vece nego sa Argusom a i letovi su kasno uvece,pa sam se opredelila za Movenpick Soma Bay,pa na nagovor forumasa menjala za Movenpick u Hurgadi i videcu 23eg da li sam dobro izabrala :) ali Premier Romance mi je bas intrigantan i volela bih da odem tamo,mozda vec sledece godine,pa sam na vreme zapocela temu :volimenevolime: dobro je rangiran na Tripadvisoru i izgleda fantasticno,ali kao sto sam rekla u prethodnom postu cini mi se da nema nista osim bazena od dodatnog sadrzaja :komp:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa,mozda mu samo ime govori-samo romantika,more i soba :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ga u svakom slucaju jos nekih desetak godina videti necu :) Sad jurim one "decije". Svako vreme nosi nesto svoje, tako da jednog dana - ko zna? U svakom slucaju bilo bi lepo imati i takvu mogucnost i cuti nesto vise iz prve ruke i o ovom hotelu, pa ako budete isli obavezno to podelite sa nama ovde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa,mozda mu samo ime govori-samo romantika,more i soba :-)

Onda nije za mene, ako je za romanticne duse :D salu na stranu, njegov brat blizanac Premier Le Reve ima All inclusive 24h, i nema sta nije ukljuceno u cenu i ima bogat dodatni sadrzaj, tako da sam u najmanju ruku zbunjena :)

Ja ga u svakom slucaju jos nekih desetak godina videti necu :) Sad jurim one "decije". Svako vreme nosi nesto svoje, tako da jednog dana - ko zna? U svakom slucaju bilo bi lepo imati i takvu mogucnost i cuti nesto vise iz prve ruke i o ovom hotelu, pa ako budete isli obavezno to podelite sa nama ovde :)

Ja cu pisati pocetkom oktobra o Movenpicku i izneti svoje utiske, a Premier mora da saceka sledecu godinu :) Palm Royal je raj za malu decu i moja preporuka za sve :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa,vredi poslati mail hotelu sa pitanjcima,tako vam najbolje ,pa da znate...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kazem vam, imate jos desetak godina da odete i da mi prenesete utiske :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,ja bih eto isla (nije mi skupo :-) ),nego ne primaju mi dete...

slazem se za palm royale i malisane...

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad cu da im posaljem mail :) na istom sajtu su Le Reve i Romance i za LE Reve stoji All koncept a za Premier ne, to mi je bas cudno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka