SajaPablo

Premier Romance- Sahl Hasheesh

210 poruka u ovoj temi

 

Huh, ja sam dobio info od njihove tamo neke Svetlane da nije dozvoljeno samo u zatvorenom prostoru, ali napolju je ok? 

Da da, napolju je ok ali u samom objektu/hotelu nije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni je to fair enough - jesam pušač ali nisam taliban, svako treba da ima svoju oazu.

Nadam se da se lepo provodite i da je hotel ispunio vaša očekivanja? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

meni je to fair enough - jesam pušač ali nisam taliban, svako treba da ima svoju oazu.

Nadam se da se lepo provodite i da je hotel ispunio vaša očekivanja? 

Daaa uživamo, prvo je bila masaža pa onda plaža :) Hotel je stvarno fenomenalan i sve što pruža je na visokom nivou.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Daaa uživamo, prvo je bila masaža pa onda plaža :) Hotel je stvarno fenomenalan i sve što pruža je na visokom nivou.

Odlično zvuči, sad slobodno (nakon masaže) "opustite ruku"  pa, kad stignete,  zanimaće nas prvi konkretniji utisci 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

meni je to fair enough - jesam pušač ali nisam taliban, svako treba da ima svoju oazu.

Nadam se da se lepo provodite i da je hotel ispunio vaša očekivanja? 

Postoji terasa pored bara u novoj zgradi gde je dozvoljeno pušenje

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuu, kad se kod Forta tako u plicaku pojavila neka velika raza, a u jeku fame o ajkuli momentalno nas izbacise napolje iz mora.... mi teatralno odosmo u bazen u zapadnom krilu (samo za odrasle), brzebolje otvorise more samo da nas ne vide u bazenu:spam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je genijalno, prvih 20 sekundi kao u Ajkuli 1, stampedo ljudi koji beže iz vode, mada se peraje sasvim lepo videlo, nakon toga racionalizacija pa (ljudi...jbg)  stampedo u vodu.

Delfin je sve to stoički podneo i gomila se, uglavnom, kontrolisala, spaisoc je samo par puta viknuo da ga se ne dira.    

(ovi snimci su urađeni nakon 10tak minuta od prvog "ukazanja", delfin je kružio u prečniku od nekih 100m i periodično zalazio do 1m dubine ka obali Romance i susedne plaže desno, u jednom momentu je bukvalno prošao na 20cm od špalira impresioniranih kupača postrojenih u plićaku, stvarno pomešana osećanja kada znaš da je to delfin ali opet crna velika senka pliva ka tebi, sve u svemu  zabavljao je  plažu dobrih sat vremena) 

Ono što je meni čudno je to da je bio sam, u okolini se nigde nisu primećivali "drugari" a opet nije odavao utisak dezorijentisanosti ili uspaničenosti 

Ovde ima isto prilično ok snimak 

https://www.facebook.com/100001706866731/videos/589770366152642/

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na žalost nisam ulazio, a ono što sam video spolja ne odgovara mojim kriterijumima:

gužva, nakrcani objekti u nekom kič-dizajnu, akvapark,  premnogo domaćih turista

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam za ono što sam ja trebala da uradim :) /fotografije / ali ne stigoh nakon povratka, a dok sam bila u Romance-u mrzelo me telefon da podignem, a kamoli nešto napišem koliko sam uživala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekih novih informacija o hotelu iz 2023. godine, s obzirom da je hotel sada u lancu KaiSol, ja putujem tamo u septembru ...  Lepo je kada cujete informacije od nasih ljudi koji su tamo letovali ove godine ... 

Lep pozdrav 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li ima nekih novih informacija o hotelu iz 2023. godine, s obzirom da je hotel sada u lancu KaiSol, ja putujem tamo u septembru ...  Lepo je kada cujete informacije od nasih ljudi koji su tamo letovali ove godine ... 

Lep pozdrav 

Sve je isto, pa čak i bolje (hrana, recimo) Većina osoblja od prošle godine i dalje radi. Uklonjen nakazni mini đakuzi pored bazena. Pokušavaju da unesu malo više živosti na plažu (posluženje, diskretna muzika) Mnogo više naših ljudi, na žalost lako ih prepoznate na plaži ili baru. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sve je isto, pa čak i bolje (hrana, recimo) Većina osoblja od prošle godine i dalje radi. Uklonjen nakazni mini đakuzi pored bazena. Pokušavaju da unesu malo više živosti na plažu (posluženje, diskretna muzika) Mnogo više naših ljudi, na žalost lako ih prepoznate na plaži ili baru. 

Hvala, ja vec bila u hotelu i zaista preporucujem ko god zeli pravi odmor. Pre svega osoblje veoma ljubazno , usluga savrsena, hrana ok ( sve je ukusno, ne ocekujte cevape i pljeskavice ), ali najveci utisak je na mene ostavila plaza, savrsena, more nestvarno plave boje i hotel na izuzetnoj poziciji, mislim najboljoj u zalivu Sahl Hasheesh...Luksuz i mir.... Turisti uglavnom Nemci i Englezi, tako da je sve relax, nema one jurnjave sa Rusima, Ukrajincima, Bugarima, ... SVE PREPORUKE !!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka