Guest m.p.

Maldivi

41 poruka u ovoj temi

Maldivi su jako lepa destinacija. Ako te nesto vise o tome zanima pogledaj jedan od poslednjih brojeva Travel magazina, ne znam tacno koji je broj. Sto setice programa ima jedan za docek Nove Godine. ako te nesto dalje zanima pisi, pa cemo izmenjati informacij. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam jedan problemcic....htjela bih na Maldive a niko ziv nece samnom tamo da ide jer im je preskupo.Ako je cijena 1500 evra za jedno ljetovanje na Maldivima ja mislim da za toliko vrijedi vidjeti raj :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..."problemčič" zvuči jako...nije to baš neka "suma" - avion je veoma skup - ali "raja na zemlji" ima mnogo pa ako čovek nije baš neki "ronilac" - i tu je svoje napravio cunami- zavisi...Maldivi - da -ali u kombinaciji - možda sa Šrilankom (neki "kusur dodatno") - pa smo tamo za - recimo 2000 EURA mjesec dana - tri sedmice Šrilanke i sedam dana Maldiva - skupo, ali "puna kapa"...i bez agencija, molim! (tada dodatnih 800 EURA)...Valja poči u Junu- niža sezona ali- first minute rezervacije 2007 - aviokarte mislim...

pozdrav Hollywatter

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam jedan problemcic....htjela bih na Maldive a niko ziv nece samnom tamo da ide jer im je preskupo.Ako je cijena 1500 evra za jedno ljetovanje na Maldivima ja mislim da za toliko vrijedi vidjeti raj :)

A sto nece niko? Ja hocu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ristane sjajan si, ti hoces gdje god ja hocu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam jedan problemcic....htjela bih na Maldive a niko ziv nece samnom tamo da ide jer im je preskupo.Ako je cijena 1500 evra za jedno ljetovanje na Maldivima ja mislim da za toliko vrijedi vidjeti raj :)

Pa pazi ako si iz Srbije ili BiH racunaj da u zemljama u kojima je prosecna plata 250 eur nije bas lako odvojiti 1500 eur za letovanje. Nadam se da me razumes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ristane sjajan si, ti hoces gdje god ja hocu :D

Ja volim tople predele, pogotovo kada je kod nas zima :) I pescane plaze :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,

zeleo bih krajem septembra da s (buducom) suprugom otputujem na medeni mesec na Maldive. Da li je neko bio, postoji li neka varijanta da se ustedi i kako posto je prilicno skupo? Neka vrst individualnog aranzmana? Spreman sam da izdvojim od 1000-1500 po osobi, ali sa svim taksama i transferima.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam htela da idem ali problem je jedino avion koji je poprilicno skup, smestaj moze da se nadje i po 15eura nocenje. Ides na sajt hositalityclub i nadjes Maldive i tamo ima nekoliko turistickih agenata koji ti mogu pomoci preko mailova, korektni su i hoce da pomognu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NIJE TAČNO DA JE POTREBNO IZDVOJITI ČAK 1500 EUR!!! :o

Izmenjeno (Faplfah)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam preko travel agenta sa Maldiva dobila ponudu za 25 $ nocenje a avion je negde oko 1000eura. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko moze da mi kaze kako stici na maldive, naravno sto jeftinije i koje doba godine je najbolje da se tamo ode hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja se iskreno nadam da cu posetiti maldive jednom :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko nesto zna , da li postoji neka mogucnost odlaska bez agencija , jer za nas nisu potrebne vize..

Avionska karta je verovatno skupa, a smestaj , bi verovatno mogao da se nadje relativno povoljno,naravno izuzimajuci resorte sa 5*..???

Da li iko ima bilo kakve informacije?? :D

Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u junu imas povoljne letove iz Beograda za Maldive sa presedanjem u Moskvi, povratna karta je oko 450e

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka