Zagorka Zaza Nenin

Club Paradisio El Gouna

149 poruka u ovoj temi

Jojoba, zaboravila sam da ti odgovorim vezano za prodavnice. U samom resortu i i odmah na izlazu nalaze mini trzni centri, ali sadrzaj su im uglavnom suveniri, kupaci, peskiri i tako to. Mada se moze kupiti i voda u onom izvan resorta, cak sam nasla i kremu za suncanje, ali su im cene znatno vise nego u centru. Cenkala sam se sa njima, a ni onda nije bila dobra cena. Uglavnom smo kupovali u centru.

Deki, snabdevali smo se iz dve prodavnice koje su bas u centru. Nismo koristili mini buseve, jer nam je bilo lakse da pozovemo tok-tok, nego da cekamo bus. Shuttle camce nisam vidjala oko Paradisia, niti znam gde im je najbliza stanica od resorta. :nempojma:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti Zagorka.

Da li se tok-tok poziva sa recepcije i koja mu je cena?

Gleda li neko da li se unose kese sa hranom/picem u hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deki, tok-tok pozivaju recepcioneri, uglavnom vec na sam pogled. :)

Sadrzaj iz prodavnica uglavnom niko nisu mogli da vide, jer se u resort moze uci i sa drugog ulaza, koji nije glavni, a nama je soba svakako bila blize odatle. Vide eventualno ovi iz obezbedjenja, koji su bas na glavnom ulazu, ali njih svakako briga za to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog sa svezim informacijama o ovom hotelu? Ako neko ima neku slicicu da postavi, jos bolje......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam par dilema oko ovog hotela pa bih molio upućenije članove da mi ih razjasne:

Allinclusive formula:

vidim da se kafa može dobiti samo između 15 i 17h. Da li je to zaista tako ili sam ja nešto pogrešno razumeo?

Koliko barova ima hotel i da li svi potpadaju pod AI? Vidim da ima 2 restorana (M.Polo i Morgan) ali barove nisam uspeo da "uhvatim"

Dakle, zanima me šta ste, kako i gde konzumirali od pića izvan sobe.

Takođe, video sam da se plaća "hrana van predviđenih termina" pa me zanima i nešto oko toga: dakle da li postoji varijanta "ručak u baru na plaži (ili okolo)" a da ne mora da se ide u restoran, ili se to plaća?

Zanima me još - s obzirom da je hotel ispresecan lagunama - da li ste imali problema sa muvama i komarcima, koji je inače uobičajen u Egiptu?

Osim toga, a vezano za ispresecanost lagunama - zanima me kakva je čistoća mora, s obzirom da je "zaštićeno" brojnim sprudovima?

Koliko sam razumeo - club room (garden view) nemaju dnevni refil kafe i čaja (to imaju samo pool i sea view koje su nešto skuplje), a mini bar se dopunjava uz doplatu, da li je to tačno?

Unapred hvala na odgovoru i pozdrav

Izmenjeno (Jason Bourne)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jason Bourne jedino Zagorka moze da vam odgovori precizno. Ja idem prekosutra, nosim i tablet pa kad resim internet poslacu detaljnije. More u ovom hotelu nije zaklonjeno sprudovima i cistoca vode je na oko odlicna. Kafa se moze dobiti ceo dan ali u AI je ukljucena samo filter. Sve druge se placaju. 2 restorana i 2 bara, ali plus nekoliko barova i restorana u Steigenbergeru, sve ukljuceno u AI. Prilozena mapa hotela.

Plan_village_ElGouna.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veoma korisna slika, hvala.

Želim Vam srećan put i lep provod i unapred zahvaljujem na informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam. Javljam sveze informacije za dan-dva. Ako vas jos nesto bude interesovalo postujte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DekiP srecan put. I kad se vratite lepo da nam iznesete vase utiske o ovom hotelu. Mi smo trebali ove godine da idemo u ovaj hotel, medjutim otkazani su letovi. Tako da nam je ostala Grcka. Sve najbolje:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Sve cu analizirati i saljem detaljan izvestaj. A i mi smo tako prosli sa Argusom pa se prebacili na 1A. Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok, čekamo informacije i lepo se provedite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz Paradisia. Hotel je skroz ok. Kada smo stigli na recepciji smo stavili i mi i prijatelji po 10e u pasos, a ljudi iz 1A su rekli da nema potrebe vise. Dobili smo sobu 20m od plaze sa pogledom more i doneli su nam dodatni krevet za dete. Plaza je sasvim ok, nema guzve nikada, lezaljki ima dovoljno, prelepa topla tirkizna voda. Najjaca strana do sada je hrana, koja je izvanredna. Sin jede non-stop, a kod kuce nema 10 jela koje hoce da jede. Rostilj i za rucak i za veceru, bifteci svaki dan sa puno preliva, salate sveze 50 vrsta, kolaci izvanredni, od voca dinje, kajsije, sljive, jabuke. Sokovi svuda iz tetrapaka. Wifi besplatan na terasi i zoni oko recepcije. Toliko za sada, ako nekoga nesto interesuje neka pita.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li ste pitali za cenu late check out-a? 

Idete li u Steigen da jedete ili su ovo komplimenti kuvaru Paradisia?

 

Lep provod i veliki pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo pitali jos za late checkout ali hocemo uskoro. Komplimenti su za sefa kuhinje Paradisia. Sinoc smo bili u Movenpicku na veceri. Ni do clanaka nasem hotelu po hrani. Sutra cemo u Steigenberger na veceru, pa cu javiti kako je, ali ostali saputnici me stalno odvracaju jer su odusevljeni hranom u hotelu. Plaza je krupan crveni pesak, nema betona nigde. Osoblje je nevidjeno ljubazno. Bili smo u Carribeanu pre dve godine u soma bayu koji je nazovi 5*, iskreno ako je ovo 4*, Carribean je 2-3. Gosti hotela su skoro u potpunosti Nemci. Nesto malo UK, pa pokoji iz recimo Belgije, Egipta. Rusa nema bogu hvala ni jednoga, sto ce reci mir, tisina, kulturno...stvarno pravi odmor u svakom smislu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Deki, na TA pišu sve i svašta (betonska plaža, male čaše za piće, nema vode, hotel nije za odmor nego za sport, itd...) 

Kako ste išli do Movenpicka, peške ili morem?

Primetio sam neki Morgans bar - restoran , šta li je blizu plaže...da li i to potpada pod Allinc?

Zanima me da li ste bili u El Guni i kakav je provod u hotelu uveče ( video sam na nekoj slici neki bilijarski sto...khm, khm)

Veliki pozdrav

 

ps: prema mojim informacijama, late check out je 35 eur, ali pokriva do 18h, pretpostavljam da postoji neka mogućnost "dogovora"

Izmenjeno (Jason Bourne)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka