Zagorka Zaza Nenin

Club Paradisio El Gouna

149 poruka u ovoj temi

koliko sam razumela zagorku,rekla je da ne mogu flase da se pune,vec samo daju case..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje pitati Zagorku, možda se i nije setila ovog sa flašama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze biti..ja jesam tako radila u hiltonu,al sve kao nesto kriomice,pa mi doslo prosto glupo,pomislim-krijem se,a platila,bas mi nesto jadno bilo..a dosta su naplacivali vodu u hotelu.skroz glup fazon.a sad da vucem neke flase,ne mogu,malo cu da vucem decje rekvizite :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma naravno, i nas je to sa flašama nerviralo u Caribienu, a pogotovu tebi sa trogodišnjim dečkićem i nije neka zabava...Ali ja da malo "olakšam" i opustim, s obzirom na ovogodišnje "mogućnosti" uživanja u Crvenom moru :cool: Ipak, kad "znaš" da upotrebiš limun, ne sumljam da ne bi umela da napraviš i "dečiji" ritual oko punjenja flaša... :ziveli:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zar je tako i u karibijenu?

pre bih pravila "limunadu" oko nekih laksih stvari,sve sto se tice tegljenja bih izostavila,hvala lepo :-)

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste,u Caribienu se pune flase na automatima :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobro,makar mogu da se pune,ajde...u hilton resortu ne moze..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Flase ne mogu da se pune na automatima, tj. prakticno moze, ali su postavljeni znakovi koji pokazuju da je zabranjeno puniti flase. Da budem iskrena, lakse nam je bilo da tok-tokom odemo do prodavnice, uzmemo balon vode, on nas vrati i resili problem za naredna dva dana. Svakako smo isli do centra barem jednom dnevno, tako da smo svaki put pokupili vodu kad smo se vracali u resort. U svakom slucaju mislim da je vredno otici u Paradisio, posebno sto mozete svih dana rucak i veceru jesti u Steigenbergeru, gde je hrana bila vrhunska.

Ono sto sam zaboravila da napomenem jeste da u El Gouni, za razliku od drugih mesta, mozete izmajniti motor i voziti ga bez kacige, bez dozvole i bez tablica. :D Vozanje po pustinjkom delu El Goune, gde nema puta, samo raskrcen pesak bagerom, je bio jedinstven osecaj slobode (posebno sto nismo morali nositi kacige :D ).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako je balon vode 5l,meni je to za jedan dan :-) naime,stvarno ne mogu da idem u radnju i kupujem vodu,balon nema sanse da teglim,a boga mi necu ni flase..malo teglim ovde,na odmoru necu :-) a da se skrivam i tocim,necu ni to,kao da nisam platila..

samo zbog ove stavke,koja je jako vazna,naravno,odustajem od ovog hotela.ja idem sama sa detetom,dete zamalo polovina moje kilaze (hehe),nisam jaka da teglim i njega i balone i cudesa..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, balon smo koristili samo kad smo u sobi, uglavnom smo bili napolju i ima automata za vodu na svakih 30m. E sad, kad smo isli na taj famozni sprud onda samo u torbama za plazu nosili flase vode. U onolikim velikim torbama, nije bio problem poneti po 1,5l vode.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Zagorka! Eto, pokrenuh čitavu diskusiju oko vode :laugh:

E sad jedno pojašnjenje, jel' u sobi svaki dan 0,5l vode po osobi? Ako jeste, to i nije malo, s obzirom na to da ima automata svugde po resortu, mada ćemo mi verovatno i prati zube sa flaširanom vodom.

Moje sledeće pitanje je i kakav je kvalitet ostalih domaćih pića (alkoholnih i bezalkoholnih) koji se nude u all inclusive aranžmanu? Drugim rečima - valjaju li šta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još nešto. Ima li u samom resortu neka prodavnica ili se sve mora kupiti "u gradu"?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi nismo prali zube flasiranom vodom, a ja sam boga mi jeo i salatu u restoranu koja sigurno nije prana flasiranom vodom.Nisam jedino jeo sladoled.

Izmenjeno (Libert@S)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nije neophodno prati zube flasiranom vodom, nama nista nije falilo.

Sto se tice alkohola, inace ga ne podnosim, tako da je meni tamosnji alkohol bio los. Ovi moji ostali su pili bez problema i preko dana i uvece. Prave i bezalkoholne koktele, tako da sam mogla da se solidarisem sa drustvom. :D Whiskey cola i tequila sunrise nisu bili losi, koliko se secam. :)

Ono sto je jedan veliki plus od mene jeste da u sobi ima elektricno kuvalo, kafa, caj i secer i ujutro smo mogli da pijuckamo kafu na balkonu, na kojem se nalaze lezaljke sa sve sundjerima i da uzivamo u divnom pogledu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zagorka, jel moze par korisnih pitanja(nije za vodu :hahaha:).

U kojim prodavnicama ste se snabdevali?

Secam se od ranije one pored glavne autobuske u centru I jedne male u Abu Tig marini u nekoj ulicici blizu setalista.

Da li ste koristili one njihove mini buseve i shuttle camce po EG, nekada je bila sedmodnevna karta za par eura, koja je vazila za obe vrste prevoza I da li su blizu stajalista za camac/bus od recepcije?

Izmenjeno (DekiP)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka