Grepolis

Apart-hotel 4-YOU (Kostas), Metamorfozis

10 poruka u ovoj temi

Hotel se nalazi pored hotela Simeon. Ima oko 30 studija i apartmana, kao i bazen za decu i pool bar. Noviji je objekat i sve jos uvek funkcionise. Apartman se sastoji od: sobe sa bracnim lezajem, dnevnog boravka sa ugaonom garniturom i kuhinjom, kupatila sa tus kabinom i prostrane terase na kojoj su sto i 4 stolice. Opremljen je malim lcd tv, klimom, sefom, susacem za ves, cesmom i crevom na terasi (za ispiranje peska), komarnicima. U kuhinji je potreban broj escajga, soljica, tanjira, serpi, mali sporetic sa rernom i mali frizider. App se cisti svaki dan, dobijaju se peskiri, nisam siguran na koliko ih menjaju, moguce je na 3 dana a posteljinu na 5. WiFi signal je dobar i u app, ove godine je brzi protok i jaci je signal. Gazda Kostas zna srpski, lokalni je policajac i ima jos dve kuce u MM: Vangelis i Skuras (nesto jeftiniji smestaj). Od plaze je udaljen 2-3 min, od parka 3-4 min, od centralne ulice 1-2 min, a do najblizeg marketa Stela i restorana treba manje od 1 min. U Stela marketu, kojeg drzi Janis se dobija popust 10%. Na plazi se lezaljke iznajmljuju 2€ za set (2 lezaljke i stolicicu). Placa se na recepciji hotela, dobije se kljuc i lezaljke su vase ceo dan. Za dobrodoslicu smo dobili po flasu gazirane i negazirane vode i litar djusa i mlu flasicu 50ml lokalnog maslinovog ulja kojeg proizvodi Kostasov otac. Nama je bilo lepo prosle godine, nismo imali zamerki i zato smo se vratili i ove.

Izmenjeno (Igor Lukač)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je cena smestaja u apartmanu 4 you?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apartman za 3-4 osobe od 8. do 18.avg 730€

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle lepo provedenog odmora da dopunim opis apartmana Kostas (4-YOU).

metamorfozis33.jpg

Nismo imali nikakvih problema, app se svakodnevno cisti iznosi se smece, menja podmetac u kupatilu ispred tus kabine (peskir za noge) i toalet papir. Jedno vece nam je pregorela u sijalica plafonjeri ali smo uz pomoc predstavnika Astra travela uspesno zamenili sijalice. Apart-hotel odrzavaju zene i kako nisu mogle da pronadju merdevine, Zoran iz Astre je uskocio da pomogne jer ima preko 190 cm i problem je uspesno resen. Peskiri se menjaju na 3-4 dana, posteljina na 5-6 tj. na pola smene. Sa WiFi nismo imali problema, malo se uspori uvece kada su svi gosti u svojim sobama, ali za forum i citanje novina moze da prodje. Ujutru i u toku dana sam mogao da koristim i za VOIP (telefoniranje preko interneta za dz).

Pored hotela je prazan plac koji sluzi kao parking, takodje se moze parkirati i u samoj ulici.

metamorfozis22.jpgmetamorfozis23.jpg

Aparthotel ima i manji bazen za decu sa dva nivoa

metamorfozis31.jpg

Kao i prosle godine nismo imali zamerki pa mogu da preporucim aparthotel 4-YOU i gazdu Kostasa. Apartmani se mogu rezervisati preko agencije, booking.com ili direktno na sajtu 4-YOU aparthotela.

hook-photophp.jpg9308053.jpg

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovala sam dve godine kod Koste i bila osusevljena smestajem, uslugom, cistocom...bukvalno sve za pohvalu

Medjutim, g-din Kosta je ove godine nenormalno digao cene, u drugoj polovini septembra trazi 75 eur za studio za dve osobe

Ranije sam preko Astre placala 398 eur, 12 noci, 2 osobe od 11,09-23,09, sve sa prevozom, a sada bi nas to izaslo 1000 evrica

sve vise ukrajinaca i bugara i odmah se grci osilili. A i nema turista za Egipat, Tunis i sve manje za Tursku

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo zbog visokih cena odustali od 4-YOU pa smo uplatili Vangelis. Ranom uplatom izaslo nas je oko 51e noc u avgustu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni se vangelis ne svidja

zao mi je sto nisam u Simeon, renoviran je prosle godine

ove godine sam uplatila kastro delux u toroniju pa cu videti kako ce biti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kazu da je gazdarica bas bezobrazna prema gostima koji dodju preko agencije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to sam ovde procitala, ali kasno, vec sam uplatila

ali sad je jedan clan napisao da je bila ok, da je nisu ni vidjali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaceno za jul 2020, lepu cenu imaju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26687
    Ukupno tema
    895794
    Ukupno poruka