Hello Kitty :)))

Hotel Makednos ** - Akti Koviou

48 poruka u ovoj temi

jos jedno pitanje, da li se od hotela moze peske sici do Kalogrije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze. Hotel je obelezen zutom bojom

 

Kalogria Mak.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Makednos ove godine? Mi idemo u septembru pa su sve novije informacije dobrodosle :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanimaju neki skorasnji utisci? Ili uopste jos neki utisci za sam hotel konkretno, ne za plazu!?

Izmenjeno (Arete)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmatram i ovaj hotel za sledecu sezonu. Planiram dva puta na more. Zanimaju me cene lezaljki na plazi, kao i cene u hotelskom restoranu. Ne isplati se da sa dvije dece doplacunem PP. Mislim da za tih 40€ dnevno sigurno mogu da jedem i u restoranu. Deca ce tada biti 7 i 4g. Nisu tinejdzeri da im treba pun obrok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogi restorani u takvim hotelima (sa manje zvezdica) ne rade preko dana. Ako ne radi, onda tu u okolini i nema sta da se pojede, osim nekih sendvica i slicnih stvari na Kalogriji. Naravno i neizostavne krofne i kukuruz kojih verujem da donose i na Koviou. Ako je neko bio neka nas izvesti o tome.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravljam drustvo sa foruma, htela sam da pitam da li je neko boravio u hotelu Makedons u leto 2016. godine i ako jeste da iznese svoja iskustva ,posto smo uplatili ovaj hotel  za pocetak jula.  Hteli bi da znamo sta nas čeka. Mišljenja su podeljena tj razlicita su iz godine u godinu. Interesuje me čistoća soba,bazena,raznovrsnost doručaka?Da li ima nekih zanimacija za decu,animacije i sl..

 

Izmenjeno (Marija Bj)
greske u kucanju
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tema zamrla.... Zanima me da li je neko bio u ovom hotelu prosle godine. Ima li svezijih iskustava? Hrana, situacija na plazi i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo moj prvi post na forumu. Mi smo prošle godine bili prvi put u ovom hotelu. I još ove godine dolazimo opet ( deca su 9 i 2,5 godina pa su obe još ove godine bez doplate). Zašto ponovo? Prvo, nismo previše zahtevni. Usluga je dovoljno dobra. Sobe su ok ali ništa posebno. Doručak isto. Malo monoton ali nama dovoljno dobar. Obe godine idemo bez njihove večere, malo nam je skupa. Sveže, lepo kuvano kupujemo u Masutisu koji je 4 km od hotela. Onda cena, fiksni godišnji u drugoj polovini jula, ne može da se bira puno. Prošle godine za 60e dnevno, nas četvoro, sa doručkom, ove 66e. Oba puta rezervacije u decembru preko travellanda. I nama glavni aduti plaža i blizina plaže. Plaža skoro neobjašnjivo prijatna i sa malim detetom, veoma bitno, preblizu!!! Mi nešto ne jurimo provod i kilometre. Takvi smo. Idemo po mir, tišinu i uživanje! Pozdrav svim svetskim putnicima iz Vrbasa!

Izmenjeno (bocca)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuu, dobro je! Vec sam se uplasio da hotel pojede sve goste pa nema ko da napise utiske. Sa malom decom mi smo se, za prvi put u ovom hotelu, odlucili za PP.  Okolinu poznajemo, a plazu cemo upoznati ove godine. Uzivanje u miru i tisini je takodje prioritet, mada nam kilometri nisu strani. Lagomandru i Livrohio obilazimo obavezno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako smo već uplatili nešto drugo pogledam cenovnike za Makednos. Pisao sam već, bili smo dve godine zaredom, ostalo nam baš u lepom sećanju. 2017. cena 60e. 2018. cena 66e. 2019. cena 75,5e. Sve to za identične termine. Pa da li u Evropi svima rastu zarade 10% godišnje ili odmor treba da postane luksuz?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi hocete Sitoniju, Grci provalili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, 

 

Da li je neko ove sezone bio ili je trenutno u ovom hotelu? Kakvi su skorašnji utisci? Kakva je hrana, da li se isplati uplatiti i večeru, ili je bolje jesti u Nikitiju? ?

Vidim da su sve poruke na ovoj temi stare, pa ako neko može da "ažurira" informacije. ?

Izmenjeno (Mina22)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanimaju iskustva od ove godine

mi smo rezervisali za 19.7 a tek posle smo videli da hotel promenio vlasnika od ove godine

inace smo bili u ovom hotelu u sept 2019 i bilo je sve ok hrana bazen soba...

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka