118 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

Interesuje me jel neko boravio u vili Eleni u Ipsosu.

Kakvi su utisci o vili,gde su jeftini marketi tipa Lidl,najlepse plaze i gde je dobra klopa.

Unapred hvala :D.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu opet... Citaj malo par stranica unazad

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne mogu opet... Citaj malo par stranica unazad

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u vili Eleni prosle godine, vile je podeljena na 3 dela, najlosiji, srednje dobar i odlican, napravljen prosle godine. U koji ce te smestiti zavisi naravno od cene i od agencije preko koje ides. Mi smo bili u tom novom delu i bilo nam je super, sve novo, cisto itd. Vila ima bazen i bar, bazen je otvoren od 10 ujutru do 7 uvece, bar nije radio ni jedan dan nasem boravka, bili smo u avgustu. Gazda je malo zeznut, smara da se postuju sva pravila, vice cesto... Mi smo izgubili kljuc od apartmana i tu je ispao korektan, naplatio nam je bravu 15e sto je okej, internet je u nasem delu bio jako slab, slobodno mogu reci da ga nije bilo ali kod bazena je okej signal. Klima se doplacuje, ali ti nece trebati sigurno. Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je po meni najlepsa u delu koji je blize Pirgiju. Sto se tice marketa, Lidl ne postoji, a najeftiniji market je u glavnoj ulici, zaboravila sam stvarno kako se zove. Cena se slabo secam jer smo se mi uglavnom hranili po restoranima, u restoranima su cene kao kod nas, piletina, rostilj, spagete oko 6e. Giros je od 2,5 do 4e, kako gde... Secam se samo da su cene u marketu dostaa skuplje nego kod nas, kad kazem dosta, uglavnom mislim na duplo, mozda nesto manje, sve sem povrca i voca, tu je cena ista, bar je tako nama bilo. Secam se da je Baunti cokoladica u tom supermarketu bila 1, 10e sto je haos skupo. Ljudi koji su bili sa nama u apartmanima su uglavnom svi nosili svoju hranu, ponekad odu na veceru, kupuju samo hleb, povrce i vodu i super su prosli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipsos rules:D

Vansezonski

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. 

Neko da preporuci smestaj, pa da ih kontaktiram email-om...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj na temi "Smestaj na Krfu u sopstvenoj reziji", poslednja poruka je moja sa celom listom smestaja koje sam nalazila i kontaktirala, mozda ti pomogne:

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/25449-smestaj-na-krfu-u-sopstvenoj-reziji/?do=findComment&comment=832547
Samo da se razumemo, nisam mislila na dvosoban, nego dvokrevetni studio :D 

Najbolje je da pogledas na booking-u ili arbnb-u sta ti se svidja i onda izguglas direktan kontakt, tako bar ja radim. Srecno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Video sam taj post, ali nekako "tanko" sa Ipsos-om :))))))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato sto je za taj period kad smo mi trazili bio pun, mnogo ga rade nase agencije, kao i Dasiu. A i vise volim mesta gde nema toliko nasih :D 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

STEALTH, ako putujes u avgustu, Ipsos je dobar samo ako ti ne smeta buka iz nocnih klubova uz plazu  ( od ponoci do 6 ujutru), ili   trazi smestaj malo gore u brdu. Mi uvek idemo u aparthotel Sunrise ( pazi, ima jos jedan pod istim imenom ali ne u Ipsosu) ,  ovaj nas je na obali, odlican smestaj ali idemo tamo samo u junu i septembru jer tada je spavanje nocu moguce. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem jula - pocetkom avgusta bi trebalo da je plan... Ali ispratio sam ja mejlova na onu listu od SanjiTZE :D.

Nije da hocu Ipsos strogo, sve je OK na tu stranu. 

Izmenjeno (STEALTH)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molila bih nekog ko je sad u Ipsosu da mi kaze da li ovog leta radi nocni  klub Montecristo, koji se nalazi u ulici uz plazu, negde na sredini? Hvala... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@rakel gde ides na more?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka