118 poruka u ovoj temi

Rakel,stavi neku slicicu,bez smeca,zazelela sam se Krfa!Meni se Ipsos svideo vise od Dasie u kojoj sam bila smestena.:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ih, danas i juce voda kao svila, ali wifi jok...:-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mmmm,zamisljam kako se kupam u tom divnom moru,ovde je toliko toplo da poludis:wacko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Rakel,stavi neku slicicu,bez smeca,zazelela sam se Krfa!Meni se Ipsos svideo vise od Dasie u kojoj sam bila smestena.:)

I meni se Ipsos više svideo od Dasije...Ustvari Dasija je jedno od retkih mesta u Grčkoj u kom se baš ni malo nisam pronašla...Prosto, nikako nisam mogla da je zavolim..Nikako...Jedino što je stvarno izuzetno dobra za bazu, posebno za one koji Krf obilaze lokalnim prevozom...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li postoji linija Ipsos-Dasia i koja je cena karte, hvala unapred ❤

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dva mesta su jedno do drugog, deli ih samo jedna krivina

Ukupno su duga 4km i prodju se za 8min

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karta Dasija-Ipsos kosta 1,4 evra u jednom pravcu.Stvarno nije daleko i moze se prosetati do tamo.Mi smo sa decom(9 i 11 godina) prosetali jedno vece.Mnogo je zivlje u odnosu na Dasiju.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od letovanja u Ipsosu deli nas samo jedan korak, a to je informacija o tome da li na plazi u Ipsosu ima plicaka ili je onako nagli prelaz u dubinu posto nisam neki plivac pa mi je to bitnko??? 

Izmenjeno (Bokiicaaaaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plicak. Srecan put i lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirne vode IpsosaIMG_20160629_085955.jpg.960bbe9efcbfe6ae

IMG_20160624_091510.jpg

 

IMG_20170624_062655.jpg

Izmenjeno (rakel)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto mi je ova stanica puno pomogla, oslucila sam da i ja napisem svoje iskustvo u vezi sa Ipsosom. Na putovanje smo isli u periodu od 17. do 27. avgusta i sve je bilo puno. Putovali smo preko agencijr Viva travel, bili smo smesteni u vili Eleni u Pirgiju i cena aranzmana je bila 250e. Smestajem smo prezadovoljni, dobili smo najnovije sobe, u dvoristu smo imali bazen u kome je kupanje zabranjeno od 10h do 19h tako da smo ga slabo koristili. Plaza jeste uska, sljunkovita, nije bas ni cista, ali je more prelepo, ulaz u vodu sljunkovit, ali posle par metara lep pesak i ima dosta plicaka. Mi smo bili stalno da delu plaze blize Pirgiju jer nam je tu najlepse i cesto smo plivali levo prema nekim stenama gde je voda jos cistija. Ima puno ribica, skoljke i jezeve ce te naci bas ako ronite ili idete do stena. Nocni zivot je namenjen Italijanima jer njih ima najvise tamo, znaci klubovi i barovi sa stranom muzikom. Isli smo u vise restorana, u svakom je hrana bila odlicna a cene su priblizne. Sto se tice cena u prodavnicii, mnogo su skuplje nego kod nas, za duplo pa navise, barem je tako bilo u periodu kada smo mi isli, tako da ako ne plnirate da rucate i doruvkujete u restoranima dobro se pripremite ? U nasoj agenciji smo dobili ponudu za izlet na Vido, cena je bila 25e po osobi pa smo se mi odlucili da idemo sami, do Krfa smo isli busom, od Krfa do Vida gliserom na kome povratna kasta kosta 1,5e tako da smo dosta ustedeli, mogli smo da ostanemo koliko hocemo i da sebi rasporedimo vreme. Na Krf smo isli vise puta jer jedan dan mislim da nije dovoljan i Krf je prelep grad, tamo smo rucali vise puta u restoranima i cene su iste kao u Ipsosu. Preko lokalna agencije smo uplatili izlet na Paxos i Antipaxos, cena je 25e, do Antipaxosa se putuje 2 ipo sata brodicem u jednom smeru, receno nam je da cemo imati sat, sat ipo vremena na toj lepoj plazi, medjutim, imali smo 20 min sa sve iskrcavanjre i u krcavanjem na brod. Plaza i more jesu prelepi ali smo se jako razocari zbog tako malo vremrna, a toliko dugog puta. Nadam se da ce vam moja iskustva pomoci. ?

PS: Na Antipaxosu su plazi ne moze prici brodom, znaci brod vas ostavi dosta daleko od plaze pa ako hocete plivate do nje. Cula sam da nekima kapetani brodova nisu dali da idu do plaze, mi nismo imali taj probem na svu strecu jer bez te plaze izlet bi bio bezvredan. :)

Izmenjeno (Bokiicaaaaa)
Dopuna
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos nesto korisno, ako slucajno izgubite kljuc od apartmana, bez brige, nas apartman je imao navodno neku najnoviju vrstu brave i gazda nam je uzeo 15e za celu bravu. Pre toga nas je naterao da trazimo kljuc pola sata jer nam je govorio da je brava jako jako skupa i da bolje da nadjemo kljuc, mi se sasekli posto nismo mogli da  ga nadjemo, Kada nam je rekao 15e pitali smo se ko je lud ovde, ali eto i to je lepo zavrsilo.

Kisa nije padala, a vetar je duvao jako jedan dan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Bokiicaaaaa, hvala pre svega na utiscima :)

Zamolio bih te ako možeš da napišeš okvirno kolike su bile cene girosa, cene u restoranima ili nekih osnovnih namirnica koje se setiš. Mi smo do sada putovali sa devojkom na Eviu pa me zanima čisto kolika je razlika i koliko bi nam otprilike trebalo ako bi se odlučili za Ipsos. Hvala unapred i veliki pozdrav :)

Izmenjeno (mixapirgossi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,
Zamolio bih za pomoc posto prvi put letujem u Ipsosu
Zanima me ukoliko neko ima svezih informacija
 - koje su cene girosa i gde je najbolji na Ipsosu,
 - Cene lezaljki(dobijaju li se uz pice i koliko je recimo cena neskafe i piva na plazi)
 - preporuka za taverne i neke orentacione cene
 - Izleti - sugestija za neku agenciju u ispsu

hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

Planiram ove godine u julu da letujem na Krfu, u Ipsosu, pa imam neka pitanja. :) 
-Da li je neko boravio u vili Andreas i d ali može da kaže svoje utiske o njoj?
-Da li je neko išao preko agencije Fudex i podelio bi svoje utiske?
- Da li ima neki izlet do Parge koje organizuju lokalne agencije i koliko je?
Hvala :) 

 

 

Izmenjeno (djodjomodjo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka