Libert@S

Siguran parking u (u blizini) beogradskog aerodroma

8 poruka u ovoj temi

Pozdrav

Razmisljamo o mogucem odmoru u Egiptu preko neke od srpskih agencija.Mi smo iz hrvatske, pa mi je najveci problem gdje pustiti auto za tih 7-10 dana a da ga neko ne osteti ili ukrade.Isli smo 2009-e godine sa spkrit travelom ali tada su iz nekog razloga letjeli iz Osijeka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

-parkingaerodromcom.

a ovo je od samog aerodorma

beg.aero

E sad - koliko je bezbedno ne znam, al to sam pronasla :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I da dodam, mislim da je, ipak, zbog stranih tablica najbolje da auto ostavite na samom aerodromu, koliko vidim ima i garaza. Nekako mi je to najpametnije sto se ostavljanja tice, ali sa druge strane onoliko koliko sam uspela da "uvirim"u cene, zasto ne biste autobusom dosli do Beograda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

samo jos da dodam da sam od clanice dudu, saznala da postoji neki Transpedov ogradjen parking na aerodromu. Mozete je pronaci na forumu i kontaktirati putem PP

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najpametnije i najeftinije je parkirati vozilo na parking bilo koje zgrade

na Novom Beogradu, koji se nalazi blizu autoputa. Pokriti vozilo ciradom

i uzeti taksi do aerodroma.

Taksi će koštati u oba pravca oko 2000,00 dinara.

Mislim da je ovo sigurnija varijanta od bilo kog javnog parkinga koji niko

ne čuva.

Eventualno naći privatni parking, koji neko čuva, a zaposleni sa tog parkinga

svojim vozilom voze do aerodroma i nazad. Postoji i ta varijanta i treba izguglati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako bude još neko koristio usluge ovog parkinga gdje covek dodje na aerodrom po vas i i vrati vas do parkinga, neka pise utiske!! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje da li je neko parkirao auto na ovom parkingu. Tj, ima ih dva u blizini aerodroma, a cena je ista. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio ja na prvom, sada za Uskrs, auto stajao 10 dana kod njih, sve ok. Imaju i neku aplikaciju za pametne telefone koja kada se instalira omogućuje da se prati auto preko kamere koja non-stop snima parking, nisam se tim zamarao...

Pošto sam prethodno nekoliko dana unapred rezervisao, stigao sam autom kod njih 2h + 30min pre leta, ostavio auto, prevezli me njihovim autom zajedno sa prtljagom do ulaza aerodromske zgrade, u povratku kada sam sleteo pozvao ih i za pola sata su došli po mene do izlaza iz aerodromske zgrade, odbacili me njihovim autom do njihovog parkinga, uručili moj sveže opran auto i poželeli srećan put...

Apropo višednevnog parkiranja na aerodromima, izgleda da BG aerodrom ima najgori sistem u tzv. regionu, a i najskuplji je, Budimpešta, Skopje, Bukurešt (to sam istraživao) su em jeftiniji em lakši za korišćenje (npr. za BG aerodrom su rekli kada sam zvao da mora da se piše pismeni zahtev ako se želi ostavljanje auta duže od 14 dana (wtf?)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887629
    Ukupno poruka