lyche

Transfer i transport

262 poruke u ovoj temi

Srećan put, lepo vreme i dobar provod! Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa preuzimanjem rentiranog automobila uz naznaku "shuttle bus"? Prikazuje te automobile kao rezultate pretrage za Larnaca Airport, ali stoji da treba uzeti shuttle bus do mesta preuzimanja. Da li je to nesto daleko od aerodroma, ili samo malo dalje od terminala? I da li ce taj shuttle bus ici kadgod da sletimo? Pise da ce finalne instrukcije stajati u potvrdi nakon rezervacije...

Izmenjeno (Aleksandar Đuričić)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko sam shvatila,oni shuttle salju po tebe, pise koliko je agencija udaljena od aerodroma,obicno 5/6km. to je pametnije resenje da ne placas ti ili oni onu aerodromsku taksu od 25e. daj link ako si nasao nesto povoljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se uzme u obzir taj shuttle bude svašta povoljno:

http://www.economycarrentals.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

videla sam ove, samo ne znam odakle mi 600e na kartici :) kao garancija da cu vratiti auto u istom stanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

videla sam ove, samo ne znam odakle mi 600e na kartici :) kao garancija da cu vratiti auto u istom stanju.

onda uzmi preko stevens cars ili regency car, ja sam rezervisao preko ovih drugih, ali onda je malo skuplje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stevens cars su odlični, mi smo preko njih rentirali i baš smo imali lepo iskustvo sa njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To svi kažu, jedino što oni nemaju mogućnost da se plati ceo iznos unapred u trenutku rezervacije, što je meni iz nekog razloga zgodno, da rasporedim troškove i platim što više unapred :))) ovi iz regency imaju tu mogućnost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kod njih mi nije jasno gorivo. placam pola rezervoara a vracam prazan... naj radije bih varijantu, uzimam pun,vracam pun. ne znam da li kod njih to moze ili da ih pitam na mail.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kod regency platiš pun rezervoar prilikom preuzimanja (procena koju su mi poslali je 70 eur) i vratiš prazan ili kako god hoćeš, ali ne refundiraju. Ima da ga potrošim, pa makar išao dva puta u Paphos :D Btw rezervisali smo Varvara Gardens apartmane i sad je sve spremno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jurili smo preko Wizz-a ali smo sa uslugom transfera uvek nekako probijali budžet. Kasinje je Air Serbia izbacila super povoljne ponude ali je bilo već kasno...

Kako je to Air Serbia povoljnija od Wizz-a ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene interesuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda misli covek ono za dan zaljubljenih kad je bilo ''kupis dve karte po ceni jedne''. ali do je bilo za letove do juna i od septembra ako se ne varam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je bila ponuda Air Serbia za dan zaljubljenih 13.02.2014

Air Serbia promocija - 2 karte po ceni jedne

Air Serbia je objavila posebnu ponudu za Dan zaljubljenih, nudeći parovima mogućnost samo u petak 14. febrauara 2014. godine, da kupe dve karte po ceni jedne. U cenu su uračunate sve takse osim takse za izdavanje karte. Pa tako za period putovanja od 01. marta do 31. decembra dvoje zaljubljenih mogu putovati za 139 eur Ljubljana, Sarajevo, Podgorica, Tivat,Skoplje; za 159 eur za Solun i Istanbul; za169 eur Atina i Beč; za 189 eur Milano i Dizeldorf; za 199 eur Brisel, Rim, Berlin, Kopenhagen, Amsterdam, Cirih; za 308 eur Pariz.......

Karte možete kupiti 14. februara pozivom Air Serbia call centra (0800/111-528 za pozive iz Srbije ili +38111/311-21-23 za pozive iz inostranstva) ili u nekoj od naših poslovnica. Akcija ne važi za kupovinu preko internet sajta kompanije. Iz prodaje je isključen period uskršnjih praznika, kao i meseci juli i avgust.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka