lyche

Transfer i transport

243 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima. Moze li mi neko reci da li ima neki javni prevoz od aerodroma do Larnake ili samo taxi prevoz? I koliko kosta okvirno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam ko je to izbacio, ali novina da je Wizz uveo let do Larnake iz Beograda, tako da se za nas otvara mogućnost jeftinijeg letovanja na Kipru. Ja sam čekao (sezonske letove) Rodos, ali pošto toga (za sad) nema ipak sam se odlučio za Kipar, za prvu polovinu jula.

Ostalo planiram da sredim u "sopstvenoj režiji" preko booking-a - Zna li neko bolju opciju za pronalaženje pristupačnog (solidnog - ne skupog) smeštaja?

P.S. Za građane južne Srbije - WizzAir ima jake baze u Sofiji i Skoplju. Već neko vreme ima letova za Larnaku iz Sofije (ali sam zakasnio sa rezervacijom pa su cene nešto veće za letnje termine).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Wizz bi trebalo da otpocne sa letovima ako se ne varam od maja 2014. Uparvo smo se videli sa nasim prijateljima Kipranima koji su došli u Srbiju. Ne prestaju da pričaju o Wizz letovima za male pare ali sam ja još uvek skeptik.

Povoljan smestaj mozes pronaci na sajtovima:

http://www.travelrepublic.co.uk/

http://www.bookcyprus.com/main/1,1,52,0-default.aspx?&page=0&fltp=2&flsc=&fllo=1&flna=&flsort=&regid=0&supid=&shmod=1&fldisc=False&flavail=&shload=False&flhname=&flgrp=hotels&gclid=CMGhtMrBzLsCFYJP3godYh8AtA

Mi smo bili u ovim apartmanima u centru Aja Nape. Dobili smo dvosoban stan za nas dvoje, što je manje više standard na Kipru.

Platili smo oko 250 evra po osobi za 10 nocenja.

Veoma smo zadovoljni i planiramo ove godine ponovo da idemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Wizz bi trebalo da otpocne sa letovima ako se ne varam od maja 2014. Uparvo smo se videli sa nasim prijateljima Kipranima koji su došli u Srbiju. Ne prestaju da pričaju o Wizz letovima za male pare ali sam ja još uvek skeptik.

Zašto skeptik? Karte se uveliko prodaju, ja sam kupio 3 povratne za prvu polovinu jula za 250€, a kasnije ću platiti još 70€ za jedan komad prtljaga i to je to. U Larnaku se stiže u 22:00, a nazad kreće u 22:30. Veoma je povoljno, mada sam ja član Wizz kluba pa sam imao dodatni popust, ali i bez popusta u vansezoni mogu se još uvek kupiti karte za 30€ u jednom pravcu (uzgred, samo za veliki prtljag, zbog nešto veće udaljenosti, cena je 35€, i to je fiksno).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala za info. Trazio sam preeko rumbo.es karte ali nije bilo Wizz-a u ponudi.

Je li poletanje iz Beograda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da. Ima letova iz Beograda i iz Sofije (što je nama iz južne Srbije bliže) s' tim što je Beograd uveden sada krajem decembra i još uvek ima veoma povoljnih termina, a za Sofiju se karte prodaju već nekoliko meseci tako da su cene nešto veće.

Red letenja sa trenutnim cenama možeš pogledati ovde: http://wizzair.com/sr-Cyrl-CS/TimeTable

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da. Ima letova iz Beograda i iz Sofije (što je nama iz južne Srbije bliže) s' tim što je Beograd uveden sada krajem decembra i još uvek ima veoma povoljnih termina, a za Sofiju se karte prodaju već nekoliko meseci tako da su cene nešto veće.

Red letenja sa trenutnim cenama možeš pogledati ovde: http://wizzair.com/s...rl-CS/TimeTable

Hvala imenjace. Provericu jos jednom mada zbog bebe moram ovog puta da se natovarim kao puz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam rezervisala kartu preko Wizz-aira za Larnaku. Od 30 marta(inace prvi let iz Beograda) do 6og aprila. Kad sam prvi put pogledala cene za taj period, cena je bila nepunih 7000 dinara a posle dva dana kad smo se skupili svi sto idemo, rezervisali smo po ceni od 10.000 dinara. Zanima me kakvo je vreme tamo ppcetkom aprila, ima li sanse makar za neko suncanje? :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja stigla :-) Moze da se prelazi iz turskog u grcki deo samo sa pasosem, nema problema i svi su fini sa turistima. Pocrnele smo i malo smo se kupale jer je bilo toplo ali voda jos nije bila dovoljno topla. Nismo imali problem sa busevima iako smo uvece stigli do Larnake busevi od aerodroma idu svakih desetak min a do ostalih gradova na sat/dva. Na nekoliko mesta u A.Napi imate obavestenja o busevima i o zanimljivim mestima koje treba videti a sami birate ocije(touch screen). Sto se tice mase, nisam videla puno turista jer jos nije sezona ali puno rusa i nemaca...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nismo imali problem sa busevima iako smo uvece stigli do Larnake busevi od aerodroma idu svakih desetak min a do ostalih gradova na sat/dva.

Dobrodošla! WizzAir je promenio dane i satnice za letove u sezoni, tako da će sada leteti četvrtkom (umesto sredom) i nešto ranije, tako da će biti lakše sa prevozom od aerodroma do Larnake. Jedan dan pomeranja (mi) je napravio probleme sa rezervacijama hotela, ali je to rešivo.

Na nekoliko mesta u A.Napi imate obavestenja o busevima i o zanimljivim mestima koje treba videti a sami birate ocije(touch screen). Sto se tice mase, nisam videla puno turista jer jos nije sezona ali puno rusa i nemaca...

Može još neka (sveža) informacija :) Možda lične impresije - plaže, mesta, cene ...

Pozdrav!

Izmenjeno (A l e x)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobrodošla! WizzAir je promenio dane i satnice za letove u sezoni, ...

od kada je Wizz promenio datume???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle nedelje su promenili termine i satnice. Do kraja juna ide za Larnaku i vraća se sredom, a od kraja juna ide i vraća se četvrtkom (i polazi/stiže sat vremena ranije). Letovi u nedelju ostaju, s' tim što od kraja juna važi promena satnice (sat vremena ranije). Uostalom, da se nešto menja kod tvog leta oni bi te svakako obavestili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A recite nama koji zelimo da putujemo sa wizzairom, kako ste se uklopili za transfer aerodrom larnaca - centar larnaca, ili aerodrom - ayia napa?

Koje su cene transfera, ima li shuttle prevoza u to vreme, posto sleće u 22h, ili je samo taxi rešenje? Da li može biti problem tako kasni check in?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aerodroma Larnaca - Larnaka centar direktno ide autobus 425 do ponoći, cena karte 1,5 eura. Formalnosti na aerodromu se brzo obavljaju i stiže se bez problema, u 23h već sam bio u hotelu. U drugom slučaju taxi do Larnake 12-15 eura. Check-in zavisi od hotela, mada su svi jako ljubazni i sve se možete dogovoriti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aerodroma Larnaca - Larnaka centar direktno ide autobus 425 do ponoći, cena karte 1,5 eura. Formalnosti na aerodromu se brzo obavljaju i stiže se bez problema, u 23h već sam bio u hotelu. U drugom slučaju taxi do Larnake 12-15 eura. Check-in zavisi od hotela, mada su svi jako ljubazni i sve se možete dogovoriti.

A da li neko zna kako od Lanarke posle do Aja Nape, do koliko sati ima prevoz ? i da li postoji neki prevoz direktno sa aerodroma do Aja Nape?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26155
    Ukupno tema
    872231
    Ukupno poruka