lyche

Transfer i transport

260 poruka u ovoj temi

Hvala Pegy, kontaktiracu ih.

Ima jeftinijih ponuda dosta od autodirecta, samo čovek dok razjasni njihove uslove pola agencija otpada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bitno je osiguranje i ono dize cenu. Takodje dosta njih trazi kreditnu karticu kako bi rezervisalo sredstva, a u slucaju da nemate vec imate debitnu oni skidaju odmah tipa 650 eur pa kao posle vracaju.

Ja sam uzeo preko neke stevens agencije koju hvale na trip advisoru auto sa full osiguranjem za 220 eur i nema depozita. Ima i za 140 dolara na car rentals ali bez ikakvog osiguranja. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Thrasos rentals, takodje dobri, i njihov kontakt sam dobila kao pouzdan , preporuceni kao vrlo dobri, fleksibilni, bez depozita i sva ukljucenja osiguranja, posalju lepo kompletnu ponudu na mail i dogovarate se.. pre toga ih kontaktirate takodje na whatsup., nisu nesto azurni u odgovaranju na mail..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliko hvala pegi. Uspeo sam da se dogovrim preko whatsupa sa thrasos rent a carom. Full osiguranje bez depozita i kreditnih kartica, za 7 dana -160 eura. Windmillscarhire malo skuplji ali ne dostavljaju auto do aerodroma, sto verujem da malo kome odgovara.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eee, super, bas mi je drago da je uspela neka kombinacija ? lep provod i ocekujemo izvestaje sa liceta mesta ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901748
    Ukupno poruka