lyche

Transfer i transport

250 poruka u ovoj temi

Evo ja da napisem odgovor sebi. Moguce je u bilo koje doba dana/noci preuzeti auto na aerodromu. Tacnije ode me mini busom do rent a car agencije i tamo se zavrsi sve.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja da napisem odgovor sebi. Moguce je u bilo koje doba dana/noci preuzeti auto na aerodromu. Tacnije ode me mini busom do rent a car agencije i tamo se zavrsi sve.

Pozdrav studentice,idemo u Junu na Kipar sa malom bebom a avanturisti smo nepopravljivi ?,mozes li da napises nesto vise oko preuzimanja kola na aerodromu i cenama bili bi ti supruga i ja zahvalni :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene zanimaju skorašnja iskustva sa rentiranjem auta preko autodirekt-a pa bih bio zahvalan za sveže informacije, posebno u pogledu iskustava sa vožnjom i levom stranom puta.

Inače prvi put idemo na Kipar sa dvoje male dece, uzeli smo karte preko AS, imaju vrlo povoljne karte a uveli su i dodatne letove pored onih noćnih, hotel bukiran preko bookcyprus a auto preko autodirekta sa WUG osiguranjem...

Hvala svima na prethodnim komentarima, mnogo su nam pomogli da se odlučimo za put, naravno bez agencije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav drugari,

Nadam se da neko cita ovu temu, vidim pitanja, a slabo odgovora..

Kupili smo karte preko Wizza za Larnaku, sredinom aprila i ostajemo 7 dana.. Planiramo da rentiramo auto za svih sedam dana, bukvalno kako sletimo i da ga vratimo u povraku.. 

Problem je sto apsolutno nikad nismo rentali auto i ne mogu da pokacim sva ona pravila pa ako bi neko mogao da nam objasni..

Rezervisali bismo online pre dolaska, ali znam da variraju ti uslovi.. od depozita, do vrste kartice, preko broja kofera i osiguranja.. 

Da li bi mogli da mi preporucite dobru agenciju za rentiranje, ali sa konkretnim podacima, sta treba dodatno da uplatim, na sta  da obratim paznju i sta podrazumeva to rentiranje a da me ne oderu? :)

Nadam se da ce neko imati dovoljno strpljenja da odgovori :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam rezervisao preko autodirekt-a, primetio sam da ih hvale ovde na forumu. S obzirom da prvi put idem na Kipar uzeo sam full osiguranje sa uključenim WUG osiguranjem. Ako se uzima ta opcija, rezervacija na kreditnoj kartici je 250e. Nisam plaćao ništa unapred, poslali su mi potvrdu mejlom i uputstvo kako da ih pronađem na aerodromu. Plaćanje na licu mesta. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e hvala, sve sam prostudirala i na kraju izabrala opciju da i mi rentamo na istom mestu, izacice nas 130E za 7 dana sa sve tim WUG osiguranjem, preuzimanje i ostavljanje na aerodromu. 

Dve stvari koje me bune

Da li su striktni kod onog broja velikih, malih kofera dozvoljenih u kolima.. msm, to je ionako samo u odlasku i povratku, ostatak dana je sve bez kofera, nestvarno mi da tu prave problem

Vidim neko insistiranje na placanje kreditnom karticom.. vidim da su neki drugaciji uslovi ako placam debitnom, al ne mogu da nadjem sta je zapravo drugacije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na osnovu uslova rentiranja na sajtu čini mi se da se plaća veći depozit (500e umesto 250e) ako je plaćanje u kešu ili debitnom. Takođe je drugačija fuel policy, plaća se pun rezervoar bez obzira koliko vratiš tako da mislim da je isplativije i praktičnije imati kreditnu.

Što se tiče kofera, ja sam uzeo manji auto a imaću više kofera do hotela, ne verujem da će praviti bilo kakav problem, nikad mi to nisu gledali prilikom rentiranja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da, da nasla sam, bas to kako si rekao. Svakako je bolje imati kreditnu, mada su meni u banci izdali deviznu katicu koja je debitna, nisu me ni pitali.. svakako je isplativije kreditnom, moracu do puta da uzmem i tu..  a kad idete vi, leto ili nesto ranije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kreditnu je inače dobro imati za svaki slučaj kad se putuje tako da bolje uzmi...mi idemo krajem juna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872803
    Ukupno poruka