lyche

Transfer i transport

262 poruke u ovoj temi

Za sve one koji letuju na Kipru, veoma koristan link sa redom vožnje, autosbuskim stajalištima i cenama karata za međugradske autobuse. Ja sam korsitio njhove usluge u više navrata i tačni su u minut.

http://www.intercity....php&category=1

Izmenjeno (Barkmann)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi prijatelji... Ova godina tj. Ovo letovanje mi je oduzelo zivce do te mere da sam poceo da se gubim... :( Prvo jedva ali jedva uplatim rezervaciju za hotel Kapetanios bay Protaras za avgust. Da bi mi u petak javili da nema vise charter letrova do Kipra. Prokleti JAT!!!!!!!!!!!!! Znaci da mi nije sudjeno uopste. I place mi se, i koci mi se vilica. itd. U zamenu sam uzeo Krit ko zna kako ce mi biti, vec dva dana povracam. Ja molim sve da se organizujemo da napisemo neku peticiju ima da idem od coveka do coveka po Knezu da se vrati charter za Kipar. Inace pritom povratna karta do Kipra redovna linija je 42000 naj povoljnija varijanta. Sto znaci uzas!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dugo nisam svracala ovde, i bas mi je drago da cujem da su Kiprani malo o'ladili sa cenama, to je sjajna vest! Trebalo je da odemo jos prosle jeseni, pa nista od toga :( ali ako su stvarno doveli cene u rang Grcke, eto nas prvom prilikom!!

Stevo, nemoj da se nerviras toliko, pokusaj da ulovis neki let iz npr Soluna ili Sofije, mora da ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čekaj bre, kako ti je agencija prodala aranžman bez avio karte??? Ako nije tajna preko koje Agencije si išao?

U Kalodukasu je u cenu aranžmana uračunata avio karta.

Pokušaj da vidiš preko Olimpica avio kartu do Aztne i Soluna. Ja sam zimus išao u Atinu i avio karta je bila oko 120€.

Naravno možeš i do Soluna busom. Iz Grčke su jako povoljni letovi za Kipar (oko 50€ karta).

Ako ne uspeš da se iskombinuješ, ne očajavaj, imaš odličan plan B. Krit je moje najdraže grčko ostrvo. Bio sam u Retimnu 2008 i potpuno sam opčinjen. Planirali smo ove godine ponovo premda se nikada ne vržam dva puta na isto mesto, ali su u agenciji isplai veoma nekorektni, plus Grci koji su podigli cenu za oko 20% u odnosu na prošlu godinu.

Držim ti fige da otputuješ na CY ali i Krit, mesto rođenja moćnog Zevsa je odlično. :weee:Eno na podforumu Krit vlada potpuna euforija.

Izmenjeno (Barkmann)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatio letovanje 8 Jula za Kipar, tacnije za 13 Avg. Medjutim zvali su me me pitaju za treci avg. Ja nemogu onda su rekli da im je zao i da je JAt ukinuo charter let i da ga sve agencije rade individualno samo. Stoka!! Videcemo krit kakav je mada Kipar :) je mmmhm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Стево, нисам разумео шта се десило?

Агенција је изнајмила чартер преко ЈАТ за 13 август, а онда је ЈАТ отказао.

Јел то у питању?

Зашто, јел није било довољно путника? Која агенција?

Добар је и Крит, али огроман.

Добро се упознај са њим пре него што кренеш.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Чартери за Кипар су отказани за ову годину.

Задњи полазак је 3. август.

О томе је Стева писао, а ја тек сад укапирао.

Поменула је учесница форума на теми Кефалонија и онда ми се одмотао филм.

Остаје Контики са својим 7 8 дневним аранжманима и астрономским ценама за оне који нису уплатили, а евентуално желе.

Чини ми се да се полако враћамо на ситуацију од до прошле године када је за аранжман за Кипар требало издвојити доста више него за сличан аранжман на неком грчком острву.

У том случају ће могућност да се оде вероватно бити пуно мања.

Ја унапред одустајем :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze cenu trajketa za kombi od 20 mesta od Alanje do Girne (Kipar), i za osobe ponaosob? I da li je to povratna karta? Unapred zahvalan! Sto pre bih voleo da dobijem informaciju, ako je to moguce.

Izmenjeno (nestain)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

planiramo odlazak u oktobru ..

LJUDI, kako najjeftinije otici do Kipra i tamo boraviti 10ak dana???

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Колико је мени познато тренутно једино преко ЈАТ а купити карту (која сада није тако језиво скупа као раније) и резервисати смештај преко нета (цењкати се и за смештај и за рентирање аутомобила).

Требало би изнајмити ауто уз испоруку на самом аеродрому уз договор да се ту и остави (под условом да смештај није у Ларнаки).

Чини ми се да је то најповољније.

У ствари нема шта да ми се чини него је тако, осим ако немаш неке пријатеље да ти обезбеде превоз са аеродрома.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima kipar u oktobru, imam par ponuda iz agencija za sada mi je ova no.1 sta vi mislite?

Broj osoba: 2 odrasle osobe

Avio-prevoz Krit :

Beograd – Atina - Larnaka

OA 392 22OCT BEG - ATH 09:30 12:15

OA 435 22OCT ATH - LCA 14:00 15:40

OA 432 28OCT LCA - ATH 10:00 11:45

OA 393 28OCT ATH - BEG 16:20 17:15

Ukupna cena avio karte sa svim taksama po osobi iznosi 336 EUR.

Hoteli Kipar :

Sve cene su ukupne, za dve osobe, za 6 nocenja u periodu 22 - 28 Oct 2012

· Hotel Golden Arches 3*

375 EUR 6 HB, standardna dvokrevetna soba sa pogledom na more.

Za vise informacija molim Vas posetite http://www.goldenarcheshotel.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

За карту наравно нема цењкања.

Она може што је познато да иде пар десетина евра доле-горе од цене коју си навела.

Што се смештаја тиче оно што сам ја видео је да се почетком септембра ударни кафићи у Пафосу затварају.

Не желим да ме неко погрешно схвати, али тада се сезона полако ближи крају.

Сигуран сам да маса хотела и приватних смештаја већ тада не могу да попуне капацитете, а у октобру је то још израженије (претпостављам).

Ово би требало да значи да цене смештаја драстично падају у том периоду.

Ишао сам преко агенције, и не знам како иде са слањем понуда за смештај преко нета.

Оно што знам је како иде са слањем понуда за рента кар.

Избегао сам најпознатије агенције (које су ударале по ушима са ценом) и преко мале приватне прихватио најповољнију понуду после више размењених мејлова преко којих сам спустио цену.

Тражили авансну уплату - нисам пристао, тражили број кредитне картице нисам га дао, кад сам стигао тражили паре за бензин, осигурање стакла, и опет им нисам дао.

Глупо, али је тако морало да ме не би одрали без потребе.

Претпостављам да је то могуће и што се тиче смештаја (наћи приватан смештај уз цењкање).

Не треба се плашити превара, јер са туристичком инспекцијом на Кипру нема шале.

Договорити се, одштампати мејл, понети га са собом и онда нема одступања.

Све што су написали морају да испоштују.

Мора овако на жалост, јер наравно у већини случајева ће покушати да ти накалеме још неки измишљени трошак.

То су моја искуства.

Izmenjeno (Srbko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima kipar u oktobru, imam par ponuda iz agencija za sada mi je ova no.1 sta vi mislite?

Broj osoba:2 odrasle osobe

Avio-prevoz Krit :

Beograd – Atina - Larnaka

OA 392 22OCT BEG - ATH 09:30 12:15

OA 435 22OCT ATH - LCA 14:00 15:40

OA 432 28OCT LCA - ATH 10:00 11:45

OA 393 28OCT ATH - BEG 16:20 17:15

Ukupna cena avio karte sa svim taksama po osobi iznosi 336 EUR.

Hoteli Kipar :

Sve cene su ukupne, za dve osobe, za 6 nocenja u periodu 22 - 28 Oct 2012

· Hotel Golden Arches 3*

375 EUR 6 HB, standardna dvokrevetna soba sa pogledom na more.

Za vise informacija molim Vas posetite http://www.goldenarcheshotel.com/

Avoi karta manje više ta cena, mada postoje opcije iz Atine ili Soulna za 50 evra.

Hotel je po mom mišljenju skup za 6 PP.

Probaj preko ovog pretraživača. Poznanica je našla neki smeštaj povoljno u Aja Napi.

http://www.travelrepublic.co.uk/

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima kipar u oktobru, imam par ponuda iz agencija za sada mi je ova no.1 sta vi mislite?

Broj osoba:2 odrasle osobe

Avio-prevoz Krit :

Beograd – Atina - Larnaka

OA 392 22OCT BEG - ATH 09:30 12:15

OA 435 22OCT ATH - LCA 14:00 15:40

OA 432 28OCT LCA - ATH 10:00 11:45

OA 393 28OCT ATH - BEG 16:20 17:15

Ukupna cena avio karte sa svim taksama po osobi iznosi 336 EUR.

Hoteli Kipar :

Sve cene su ukupne, za dve osobe, za 6 nocenja u periodu 22 - 28 Oct 2012

· Hotel Golden Arches 3*

375 EUR 6 HB, standardna dvokrevetna soba sa pogledom na more.

Za vise informacija molim Vas posetite http://www.goldenarcheshotel.com/

ja idem na 29 septemvra karta e 196 evra solun laranca avion polazi u 2 popodne tamo e u 4 za nazat polazi u 7 ujutro hotel sam uzeo u laranki crown hotel sa tri zvezdica sa doruckom 21.5 evro po danu za ednu osobu ja neznam gde nalazite te karte po 350 evra ja sto sam nasao bilo e 196 evra i 210 evra fala puno poz pa vidimo se ako ste tamo
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Карте су Београд - Ларнака.

Иначе знамо и ми колико су из Солуна за Ларнаку.

Видимо се тамо ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka