chubbence

Egipat u decembru i januaru

26 poruka u ovoj temi

Hvala na pojasnjenju..Pogledacu ja to ovde kod nas,a koliko kostaju tamo? Vi imate ovu drugu varijantu i bude vam prijatno,iako je hladnije more?Koliko dugo se moze biti u vodi npr.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marka je Aropec pa ima na sajtu aropec tacka com.  Trazi se pod imenom "rash guard" i jedna i druga. (ne znam da li moze ovde link da se stavi). Kazu da je u Hurgadi jeftinije nego  kod nas ili zapadnije.  Ova deblja, poluronilacka takoreci, je bila oko 20e. Uzela sam je jer moze da posluzi i za Grcku u predsezoni, ili bilo koje drugo ne bas pretoplo more.

 

Na tom sajtu, evo je moja majica:

1.5 mm Neoprene/Lycra long sleeve rash guard

Kupljeno u Sakali pre neki dan.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je,bas sam na to i pomislila:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je to. Moja je prva levo u donjem redu. Nisu mi rekli da postoje i zenske. Ne znaci da je najbolje, ali to se ovde prodaje. Inace more nije toliko hladno, samo sto ja volim bas toplu vodu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja volim toplije more,navikla sam..Kod nas nema,makar ono sto sam na brzaka pogledala na netu i prezentacije radnji koje prodaju..prosto ne mogu da verujem..

Kad cujem da more nije bas hladno u decembru..sta reci nego :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A vi uzivate na Giftunu...P8270053.thumb.JPG.252095868328441838c33

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kristinka, pre svega uzivajte, makar i sa majcama, dok je nama ovde brrrrr....

U Grand Plazi sam bila prvi put za vreme letovanja, a prvi put u Egiptu bese februar i celokupni njegov obilazak i izleti, bas je tada za tu akciju najoptimalnije!!! Kao sto rekoste...sve u nivou egipatskih 4 zvezde, plaza pristojna, toliko, sobe ok., hrana bese malo dosadna, usluga pristojna...sve u svemu ok za decembarsku akciju ili ti odmor po vrlo pristupacnim cenama. Moje pitanje je da li se greje onaj mali bazen na Vasim slikama, ili veliki i kako ste generalno zadovoljni svime? Jos jedanput Vam zelim opustenciju i uzivanje...a mi cekamo i komentare opsirnije :srce::cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se nisam kupala na Rajskom ostrvu jer je more bilo hladno i peščana oluja. Beše to početkom aprila.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, maštalica je rekao/la:

Moje pitanje je da li se greje onaj mali bazen

Da, greje se manji bazen (koji i nije bas mali, ima dugacku dijagonalu za plivanje) i bas je u njemu prijatno. Jedino sto malo piri vetric kad se izadje.  A nema mnogo ljudi, mnogo vise se suncaju nego sto plivaju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kristinka, tako sam i pretpostavila, greju onaj mali bazen, a i nije bas tako mali, a nasa soba bese ona treca desno iznad lukova, pa smo cak uvece malo pokusavali u akciju nocnog kupanja jer postoje bocne stepenice koje vode iz nasih soba, a ne kroz hol da marsiramo uvijeni u peskire...no bese nam i u avgustu, uvece, mislim pre spavanja brrrr, i brzo odustasmo od te akcije! Plaza je takva kakva je, sada pretpostavljam da je bolje...nema kupaca, a Vi malo preko zidica, niko nije kontrolisao, pa do komsijskog Moevenpika, e to je plaza!!! Takodje, sigurno ste vec proverili, popodne na onaj sprud desno od plaze, pa lezancija u plicaku...ili sada tamo mnogo duva? Super sto ste dali podatke za onaj sajt sa Vasom majcom, nadjoh super peraje...ali verovatno mrka kapa, ko sto zakljucise i beogradjani, za kupovinu kod nas :neznam:A sto se tice baste u koju ste se razocarali, ja cak nisam ni obracala paznju, nekako bese iza hotela, doduse ispred je...ali inace hotelski kompleks je mali, ma kao i da ga nema, samo se prodje da se izadje na Memsu uvece mada je i tada bila...a pretpostavljam da je sada jos praznija a i letos prolazismo blizu na putu ka Sahal Hashishu i bas mi bese zao i tuzno kada videh koliko je praznih lokala...pustara :shokiran: Bez obzira na manjkavosti hotela tada, nadam se da je sada bolje, sigurno da grejete kosti za razliku od nas ovde...i da...sef sale za rucavanje bese izuzetno ljubazan i predusretljiv, uvek nas odvede do stola, donese zeljeno pice, tj. zapamti sta pijemo...doduse posle poveceg baksisa kada mu je muz, posle moje stomacne more (jedino od svih poseta Egiptu me u ovom hotelu zadesi) trazio supu i dvopek da mi donesu u sobu...a i posle, do kraja letovanja, bese super! A ime...:neznam:

Uzivajte :srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka