Teogonija

Kapadokija putopis

35 poruka u ovoj temi

@Djokaputnik Može li  malo detaljnije o Kajzeriju, neka fotka iz grada, koji smeštaj  je u pitanju ?

Tuz utisci i smeštaj ?

Oblast je  interesantna i odavno merkam Kapadokiju i jos  ponešto uz nju, :D Nadam se da ce mi  brzo doci na red  jer Tursku kao destinaciju jako  volim.

Ljerka, ja tek treba da krenem u Kapadokiju, pa fotki još nema. U Kajzeriju je smeštaj u Fimaj Residence & hotel u predgrađu po ceni 13,2 evra noć u superior apartmanu.

U Tuz-u sumnjam da će se naći smeštaj, u pitanju je slano jezero na putu od Ankare prema Kapadokiji.

Na utiske takođe morate sačekati, da prvo stignem tamo.

Greska u koracima, mislila  sam da vec mozes da  delis utiske:D koji nadam se, nece izostati kada se vratis. Znam da je Tuz slano jezero i da ima hotela  na par km od njega, pa me zaintrigiralo da  li si eventualno neki izabrao.:rolleyes:

Ako neko planira da 'skokne' do Kapadokije, znajte da od sutra (22.08.) ponovo lete baloni!

Srdačan pozdrav da li je neko putovao autom od Istanbula do Kapadokije interesuje me kakva je cesta cijena putarine ima li što interesantno na putu i tako to hvala?