ddady

Hotel ContInental (Movenpick) Hurghada

168 poruka u ovoj temi

Zalazi oko 19h,. Moze, mi obicno oko 12-12,30 krenemo u sobu, pa na rucak, i vratimo se na pazu oko 15-15,30 i budemo na plazi do 18,-18, 30, tj, dok nas ne poteraju momci sa plaze

U svemu lepom ,ovo mi je malo bilo neobično prvog dana,dok nisam ukapirala da mrak pada u 7 sati i da se već posle šest čiste plaže.

Ali,dobro..ujutru se porani,recimo tamo oko šest može se ići već na plazu,što je baš sjajno:yesss:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem maja meseca, moze se na plazu i pre 6h

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajem maja meseca, moye se na plazu i pre 6

2 puta sam isla 24.maja..u 5h je dan onako,a totalni dan u pola 6 :smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da javim da uzivam, sve je divno i krasno. Jedine zamerke su sto je net los, ustvari nema ga valjda jer su svi nakaceni i providni suncobrani na plazi. Mi kacimo marame na krov pa je malo bezbednije biti ispod. Pisacu jos kasnije, sad moram da uzivam hehe. 

?

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja saž belog tena i vrlo lako izgorim, a pod suncobranom, sam pocrneo kao nikad pre. Po meni su u Contintalu suncobrani vrh, samo sto su fuksni, pa lezaljke moras da pomerad kako se hlad pomera.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1man, mogu ti reci da ispade da jesu dobri, jer smo shvatile da se lepo crni, a u hladu si celo vreme. Nas dve ne izlazimo ispod suncobrana do 17h jer nas przi sunce. I ujytru nam je prejako a ustanemo u 7. Pisacu jos, ne brinite! 

?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Путујем 10. августа, резервисала овај хотел. Занимају ме утисци, уколико је неко скоро, ове сезоне летовао овде. :) Прочитала сам доста позитивних утисака и коментара... Па ако је неко скорије био, нека пише.

Хвала :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Супеер...;) Какве су собе, јесте ли били задовољни оном која вам је додељена? Каква је ситуација што се тиче одласка ван хотела, јесте ли излазили? Пошто сам и ја сама са другарицом, па чисто да знамо да ли је ок да саме излазимо. И да, да ли су и коктели укључени или се плаћају?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga Olivija, mi smo trazile sobu sa pogledom na more  a dobile sobu u prizemlju sa pogledom na bazen i bastu. Nismo htele da menjamo jer nam se dopalo. Plaza na 100m, kapetan bar na 10 metara. Mada drugovi su dobili sobu iznad restorana i imali su super terasu i pogled na more i jahte. Ako vam je bitno tutnite im 10 e na recepciji i dobicete, trebalo bi. Sobe si inace ciste, mi smo ostavile sobaru ukupno oko 10e i bas je bio divan i vredan. Ja sam pila samo vodu i belo vino, prave neke koktele videla sam i ukljuceni su, a sveze cedjeni sokovi su 2 eura. Ne znam kvalitet tih koktela iskreno. Uglavnom ima bas sirok spektar pica koji su ukljuceni u aranzman. Voda je flasirana 0.5. Ispred hotela ima dosta radnjica, tu smo kupile darove, ali moram ti reci da si bas dosadni sa nabacivanjem, takp da ne upustajte se previse u pricu jer to shvate kao zeleno svetlo! Uzivaces sigurna sam! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se juce vratila i utisci su prelepi.  Stvarno nemam nijednu zamerku, osim eto loseg neta u hotelu ali i to se resi kupovinom kartice. Ja sam kupila u gradu u Vodafonu i platila sam 4 giga -8,5 e. Sve sam potrosila, moja drugarica kupila 8 giga za 10 eura. Hrana je raznovrsna, nema cega nema, imate pored restorana italijanski restoran gde isto mozete jesti dva puta za vreme aramznana, ili platiti kada zelite promenu, vrlo je jeftino sve. Plaza je vise nego divna, cista, more mirno, palme i zelenilo prelepi, mi smo ustajale u 7 da zauzmemo lezaljke iza palme da bi imale hlad i od nje, jer je sunce bas jako, przi od jutra pa do 16,17h. Poslednji 12 dan izadjete iz sobe u podne ali vam ostave narukvice i mozete rucati, vecerati i piti ceo dan na plazi sa njima. Pitajte jos sta vas zanima.:D

Jelena, to što su vam ostavili narukvice da li je inače praksa u hotelu ili ste imali to u sklopu aranžmana? Super je ako to može bez doplate.

Mora li da se ustaje u 7 da bi se zauzele najbolje ležaljke? :) Mrsko mi nešto da se cimam rano oko toga :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narukvice ostavljaju ako platis, nekada zaborave da skinu, ali to ti je mac sa dve ostrice. Nama su prosle godine ostavili, jos je momak na recwpciji rekao da iskoristimo rucak. A onda na rucku, dodje covek pita broj sobe, naravno mi odjavljeni i stize racun od 65 eura za rucak. Ja sam prihvatio da platim, ali sam ujedno zvao i menadzera da mi objasni kakva je ovo zajebancija. Lepo me saslusala, uzela racun, zamolila da prihvatimo izvinjenje i da do 18h korostimo all. A onda sve prestaje. Rekla je da su pravila hotala jasna u 12h prestaje sve, posle toga 25$  po sobi kostaju narukvice i all. Do polaska na aerodrom. 

Moj savet je da platite, jer svwrcovanje je ruzno, nevaspitano i neprijatno. Ja sam do doziveo, ali ne mojom krivicom. Ja sam znao da u 12h prestaje all i hteo sam da platim, ali mi recepcioner rekao da iskoristimo rucak.

Ako neces da rano ustajes, casti neki euro momke na plazi i zamoli ih da ti ujutru ostave ciste peskire na lezaljci. Nama su svako jutro i vece donosili i odnosili peskire, a dolazili smo oko 10h na plazu i sve nas je cekalo. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, ne bih se igrao u tom slučaju :) Treba da strepim da li će mi stići račun za koji možda neću imati dovoljno novca poslednji dan...

Čuo sam I od par ljudi da cena narukvice za poslednji dan može da varira u zavisnosti od sposobnosti cenkanja. 25$ po osobi je ok cena ako je do odlaska na aerodrom

To sam I planirao, al pretpostavljam da svi to rade pa sam zato pitao :) Svakako planiram da im ostavljam bakšiš

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pisala bas o tom problemu prosle god u Continentalu. Poslala mail sa upitom za doplatu kazu 70e soba,pitam na recepciji oni trazili 150,160$ i dok sam se ja svadjala sa njima ostali srbi molili Boga da ih ne izvale i krili se po coskovima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Velika razlika... Videću svakako na licu mesta.

Jel bilo problema sa komarcima, ima li ih u septembru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868357
    Ukupno poruka