ddady

Hotel ContInental (Movenpick) Hurghada

168 poruka u ovoj temi

Mi se vratili juce :( smrc,smrc hocu nazad. Pa da pocnem :) Bili u Movenpiku od 23.9 do 3.10. i moje pitanje da li neko ide u Movenpik 23eg je bilo glupo jer smo mi jedini iz te ture bili u ovom hotelu :)

Nalazi se u Memsi, levi komsija je Stajgenberger a desni Hilton Resort, 10ak min voznje od aerodroma.

Cim smo usli u hotel sacekalo nas je pice dobrodoslice i dobili smo kljuc za 2min. Soba je bila fenomenalna. Treci sprat, pogled na more i vrt, velika terasa sa garniturom za sedenje, ogromni francuski krevet (moze 4ro da spava komotno u njemu), plazma televizor, takodje i unutra ima sto i garnitura za sedenje, nocni stocic, ogledala na svakom koraku. Kupatilo standardno za Egipat, sve u mermeru :) Sto se tice higijene u hotelu zaista nemam nijednu zamerku. Svaki dan su nam menjali peskire, posteljinu i cistili. Takodje ceo hotel je cist od restorana, preko barova do bazena i plaze.

PLAZAAAAA :) plaza je malo reci prelepa. 400 metara prelepe pescane plaze bez korala sa sitnim peskom i tirkizno plavim morem mmmm :dance: U svakom trenutku mozete naci lezaljku,suncobran,jedino ako hocete prvi red morate do 8h da budete na plazi. Ima jedan bar na plazi,jedan kod bazena i jedan kod lobija. Barovi kod bazena i na plazi rade od 10 do zalaska sunca, a kod lobija od 10 do 23h. OD pica ima kafa,sokovi,gazirani i negazirani,viski,rum,dzin,tekila,vodka, flasirana voda. Popodne imate uzinu u barovima (pica,pomfrit,sendvici) Jedina moja zamerka je na All inclusive koncept. Npr sladoled nije besplatan osim za decu a na tenis,stoni tenis i skvos imate 50% popusta. Naravno ni spa centar ne ulazi u cenu. Animatori su bili odlicni,cak su mi dali da pustam srpsku muziku :)

Hrana je odlicna za dorucak i veceru,a za rucak je jednolicna i mozda ima 6,7 vrsti jela,od kojih su 2 pirinac, jos 2 nekog povrca i neka vrsta mesa. Takodje nemaju neke slatkise za rucak. Znaci zamerka je iskljucivo na rucku.

Sto se tice klijentele u hotelu izjednaceni smo mi, sa rusima i nemcima, a kada dodje vikend definitivno ima najvise arapa. Mada svi su kulturni i fini i nema buke i galame.

Toliko od mene, ne znam sta bih jos dodala, ako neko ima pitanje,stojim na raspolaganju :thankyou:

P.S. I hvala forumasima sto su mi pomogli oko odabira hotela, ja sam prezadovoljna :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravila sam foto album ovde,pa kad ga objave mozete da pogledate slicice iz hotela :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dobrodosla!

Drago mi je da je hotel ispunio tvoja ocekivanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bolje vas nasla :) jeste ispunio je, posle Palm Royala, definitivno na mojoj listi je Movenpick. Odusevljena sam :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.putovanja.info//galerija/egipat/hurgada/hurgada/movenpick-hurghada-resort-11636#slika_2586453 evo slicice :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve sam bliže odluci da uplatim ovaj hotel preko agencije SAB. Cena je 444 eura za 8 dana, polazak 5. aprila. Rani buking je do 31. januara. Šta mislite da li da čekam Sajam turizma ili da odmah uplatim?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve sam bliže odluci da uplatim ovaj hotel preko agencije SAB. Cena je 444 eura za 8 dana, polazak 5. aprila. Rani buking je do 31. januara. Šta mislite da li da čekam Sajam turizma ili da odmah uplatim?

Kakvo je vreme tada to ne znam, mislim temperature vode, znam da je u maju super,a i ja merkam taj april ali videcemo,posto sam se vec odlucila za seprembar i El Gounu i uplatila, da li ce biti nesto povoljnije na sajmu to je uvek rebus,moze biti a ne mora da znaci. Sto se tice hotela,necete pogresiti to je sigurno,ja sam htela da ponovim ovaj hotel ove godine ali 850e je puno, ali 450e nije puno za njega,mislim da cete uzivati :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme tada to ne znam, mislim temperature vode, znam da je u maju super,a i ja merkam taj april ali videcemo,posto sam se vec odlucila za seprembar i El Gounu i uplatila, da li ce biti nesto povoljnije na sajmu to je uvek rebus,moze biti a ne mora da znaci. Sto se tice hotela,necete pogresiti to je sigurno,ja sam htela da ponovim ovaj hotel ove godine ali 850e je puno, ali 450e nije puno za njega,mislim da cete uzivati :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma meni nije jasno, dobro je 6 noći 444, a skupo je koliko beše noći, 13 886?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

850e je preko Argusa 9nocenja i to u junu ili septembru,jul,avgust je jos skuplji. Prosle godine u septembru smo ga platili 680e po osobi.. a za tu ponudu od 13 noci za 850e ne znam. :) A Deana pita za april.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve je ove godine skupo od aranzmana u Egiptu u odnosu na proslu i godine ranije. Sada su cenovno u rangu sa nekim boljim Turskim hotelima koji imaju visi nivo usluge i bolju hranu. Lepota Crvenog mora je neuporediva sa Mediteranom ili Egejskim morem.

Movenpick ima odlicne recenzije, prepustam onimas koji su u njemu bili da iskomentarisu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ove dve cifre posmatramo matematički, skuplji je aranžman od 13 noći.

Razlika između prve i druge ponude je sedam noći.

Tih sedam noći treba da platite 442 E.

Prva ponuda od šest noći sa sve avionom košta 444 E.

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sajo..., dobro, nešto sam pomešala u traganju, nije lično i ne treba da bude, već da neutralno pomognemo se medjusobno u izboru destinacije i što bolje prodjemo u odnosu na agencije :biznismen: Želeći da olakšam Deani oko izbora hotela pogledala sam cene sada aktuelnih, i naravno da znam kada želi da putuje, posevatovala je mislim najbolje, ali uočih sada razliku u Sabu izmedju Hiltona i Movenpicka, mada je u nekoj drugoj, preskupoj bila samo 20 E, sada u ovoj već 100 E, e tu si ti merodavna pošo si bila u M. da malo porazmisliš i posavetuješ je da bi prvi susret sa E. bio što bolji i lepši :razmislja: Takodje, i ja malo osmotravam El Gounu, dobra cena A. ali me nešto plaši plićak u onom drugom, jeftinijem hotelu, znam da je Steig deli plažu sa njim. Čitala sam komentare...kapiram...ali mislim da si ti mladja i pronicljivija...a onda da uskladimo godine i njihovo iskustvo, pa da svima bude dobro :ideja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sajo..., dobro, nešto sam pomešala u traganju, nije lično i ne treba da bude, već da neutralno pomognemo se medjusobno u izboru destinacije i što bolje prodjemo u odnosu na agencije :biznismen: Želeći da olakšam Deani oko izbora hotela pogledala sam cene sada aktuelnih, i naravno da znam kada želi da putuje, posevatovala je mislim najbolje, ali uočih sada razliku u Sabu izmedju Hiltona i Movenpicka, mada je u nekoj drugoj, preskupoj bila samo 20 E, sada u ovoj već 100 E, e tu si ti merodavna pošo si bila u M. da malo porazmisliš i posavetuješ je da bi prvi susret sa E. bio što bolji i lepši :razmislja: Takodje, i ja malo osmotravam El Gounu, dobra cena A. ali me nešto plaši plićak u onom drugom, jeftinijem hotelu, znam da je Steig deli plažu sa njim. Čitala sam komentare...kapiram...ali mislim da si ti mladja i pronicljivija...a onda da uskladimo godine i njihovo iskustvo, pa da svima bude dobro :ideja:

Nisam mislila ni ja nista lose, nego sam napisala na sta sam ja mislila tj na koje aranzmane.. E sad ne razumem vase pitanje.. Po meni ni jedan Hilton nije ni prici Movenpicku, pogotovo Hilton Resort ili Hilton Long Beach, Plazu nisam videla nikad,ali znam da je stariji hotel. Movenpick ima prelepu plazu,nema puno soba,samim tim ni puno gostiju pa ni guzve,cisto je, pice hladno,hrana ok, ja ga mozda ponovim u maju na 7dana preko Saba,bas kao sto se @deana razmislja,ali 850e mi je puno i mislim da za te pare mogu dva puta da idem na more,pa sam izabrala El Gounu jer plaze izgleaju prelepo a i sve ostalo. Club Paradisio i Steigen dele sve, od plaze,preko barova i restorana do bazena,znaci samo je razlika u sobi,s tim sto je Club Paradisio na otvorenom moru i plaza mu je 2km duga,a ko odseda u Steigenu treba sa brodicem da dolazi do te plaze (oko 3,5km),tako da se Club Paradisio isplati po meni i zato sam ga izabrala. Napisah referat,ali se nadam da sam bila od neke pomoci.. Ako nekog jos nesto zanima,stojim na raspolaganju :dance:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na pomoći u svakom slučaju, ali ja sam odmah shvatila da se poređenje odnosi na 1A Travel.

Maximalno sam zagrejana za Movenpick, ali moja prijateljica je išla u agenciju i tamo joj savetovali bzv. Sunny Days Palacio i Steigenberger Aqua Magic. Ja bih rado išla u Movenpick, ali ne mogu uvek da namećem svoje, ona uvek pusti da ja biram, pa sam sad samo predložila Hilton Resort. O predloženim hotelima sam čitala sve najgore, ostaje da se nadam da ćemo ići barem u Hilton. A Movenpick ću ostaviti za neki drugi put. :'(

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka