ddady

Hotel ContInental (Movenpick) Hurghada

189 poruka u ovoj temi

Bivsi intercontinental je u posljednjih par godina mijenjao imena,sad se zove Movenpick...sve informacije oko sadasnje ualuge,hrane su dobrodosle,znamo da je jedan od starijih hotela sa jednom od najljepsih plaza u egiptu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slikano sa mola izmedju Hiltona i Movenpicka

Vidi se kamenje uz betonski mol

10514553_819020818117617_8650433460020781620835_819020814784284_1140557105171251

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probacu malo da upotpunim temu slikama sa plaze :D

8-pogled-na-plazu-sa-ost.jpg

16-palme.jpg

18-plaza-movenpicka.jpg

18:30h

9-plaja-oko-1830.jpg

06h :ideja:

39-red-sea-3.jpg

25-lezaljke.jpg

Komsiluk pored - Hilton

17-plaza-hilotna-barusti.jpg

Izmenjeno (Blau)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u pozadini se vidi Grand Plaza Hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

opet kazem,meni je plaza movenpika 2012.izgledala sjajno...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio iz hotela,pa se nadam da ce nekom bit od pomoci...sta reci,mnogo toga se promjenilo za razliku od proslih godina(citajuci iskustva),pa krenimo redom...dolazak u pola 12 u hotel,ulazak u sobu tek u 16h,prva soba dno dna,nije u nju niko usao godinama,pogled na mali privatni bazencic koji je prekriven i nije u funkciji.Inace te dodatne kucice u koje su nas smjestili sluze za arape koji imaju 4 zene pa svakoj zeni po soba i zajednicki veliki apartman ali sada je u katastrofalnom stanju.zatim smo trazili sobu u glavnoj zgradi jer mi je tu bila vec smjestena sestra sa suprugom(soba joj je bila ok ali su imali miša u istoj,ali hajd prizemlje je pa je nekako i razumljivo),dobijamo sobu u kojoj ne radi odvod-solja,zatim iz 3.pokusaja dobijemo sobu...soba je ok,ali cu ponoviti kao i svi potrebno je renoviranje...madrac odlican,posteljinu mijenjaju svaki drugi dan,sobu ciste svaki dan,enterijer kvalitetno uradjen ali namjestan moraju mijenjati i kupatila,al smo primjetili da su upravo krenuli sa renoviranjem i 1.soba koja je zavrsena izgleda odlicno...hrana,hrane ima za svakog ali nije kao u proslim iskustvima da imate za izbor 20svicarskih sireva,imate 3 egipatksa i svaki je katastrofa ne znate dal jedete puter ili sir...ali standardno jaja,palacinci,hrenovke,slatka pecciva su super,nutela je bila 1 u 10dana...vecera,ima stvarno za svakog,razne salate,lazanje,egipataki kebab,piletine,odlican biftek,kolaci odlicni.(bili smo na polupansionu posto u egiptu na ovim vrucinama nit pijemo alkohol nit idemo na rucak sa plaze,ponesemo par slatkih peciva, flasu vode i flasu soka led i case mozete dobiti,btw 2pizze su 5eura na plazi)

Pozicija hotela steinberger,movenpick,hilton,jedan do drugog i ubjedljivo movenpick ima najbolju plazu ali...prije 2god sam bio u sakali u minamarku i zapamtio sam crveno more kao najljepse more za ronjenje,to na ovim plazama nema,nema niti jedne ribice kao da ste u drugom gradu a ne par kilometara udaljeni,tako da je moj sljedeci izbor za egipat nece biti memsa jer sam ljubitelj ronjenja...

Sve u svemu,obisao sam steinberger i hilton,prvi je preskup ali je usluga daleko najbolja,hilton mi je previse arapski od hrane do prljavih bazena,tako da sve u svemu kad saberem i oduzmem vrijedi doci u ovaj hotel pogotovo poslije renoviranja i ko zeli odmor bez pijanih rusa(jer kao sto je vec receno all incl.nije kao u ostalim hotelima i ima mogucnost polupansiona sto rusima ne odgovara)...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u septembru u ovaj hotel pa bih bila zahvalna na nekim informacijama :) Da li ima sada guzve na plazi, retoranu? Jel cista plaza? I iz vaseg texta shvatila sam da nema puno rusa sto je odlicno :dance: i jedine zamerke su vam na sobu? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

divna plaza,kako i pamtim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ja da ce meni biti lepoooo :) za taxi i to znam, posto mi nije prvi put da idem u Hurgadu.. aaa plaza je fantasticna mmm :dance:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
1506474_517518951715950_8311503387835544
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ide neko 23.09. u ovaj hotel? :volimenevolime: :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdravo, ako si bila u ovom hotelu moze koja rec o njemu ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oni su otputovali 23.9.tako da su jos uvek tamo...verujem kad se vrate da ce biti detaljnog izvestaja..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka