ddady

Hotel ContInental (Movenpick) Hurghada

189 poruka u ovoj temi

 

@suzana2006 bas mi je drago da ste se lepo proveli i ja jedva cekam nedelju pa da se bucnem i naspavam u Continentalu ? recite mi samo oko kasnog check out sta ste radili po tom pitanju? 

Da, znala sam da ću nešto zaboraviti napisati. Kad smo bili u fazi biranja hotela, mom partneru se svidjelo što je pisalo da nema narukvica, nego da sve ide na potpis. Ali to je važilo dok je hotel bio Movenpick. Mi smo mislili da to neće mijenjati pa onda i nismo slali upit. Meni narukvice ne smetaju, ali njega baš nerviraju. Zato on hoće da iduće godine idemo u neki od hotela u kojem ih nema, ali neću se ja dati, ponovit ćemo mi i iduće godine Continental. Što se kasnog check outa tiče, imate nekoliko opcija, ako se odjavite u podne velika je vjerovatnost da vam neće dirati narukvice. Nisu ih skidali nikome. Stvari se mogu ostaviti u nekoj sigurnoj sobi, a tuširati se možete na plaži.  Druga opcija je da zadržite sobu do 6 popodne, što bi vas koštalo 70 dolara, a treća opcija je da sobu ostavite do 10 sati uveče, što smo mi napravili na izričito inzistiranje mog partnera, iako sam ja bila protiv toga, jer nas je to zadovoljstvo koštalo 100 dolara.  Pokušali smo da se dogovorimo s recepcionerom, ali nije išlo, morali smo platiti punu cijenu, jer kako nam je on objasnio, mora kartice od sobe provući kroz kompjuter. Uglavnom, nama podmićivanje nije uspjelo, ne znam, možda netko bude imao više sreće. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neni su oni u mailu napisali da je 70e jos jedan dan, tj izadjemo iz sobe kad hocemo i imamo all inclusive.. A 2014te je bilo papreno isto mada smo imali popodnevni let pa me nije zanimalo.. 

Ja znam da u Palm royalu i susednom Steigenberger Al dau beach nema narukvica ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sreo sam ljude sa narukvicama na kojima pise Steigenberger tako da nisam bas siguran da nema. Za Palm Royal ne znam. Ne vidim problem sa tim narukvicama, veci bi mi bio problem da potpisujem racune. Ovako nosis narukvicu i niko te nista ne pita.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo samo na kratko da se javim iz hotela

,hotel je odlican...odnos cena usluga je daleko veci u korist usluge

,uusluga je odlicna bio sam u par hotela sa 5 zvezdicau Hurgadi i po meni ovo je hotel sa najboljom plazom mozda samo old palace ima bolju plazu..nema guzve,mirno  nema muzike da gruva .. 4 nam je dan ovde i ja se ne bih vracao kuci koliko mi je dobro.. kacicu slike kada dodjemo kuci..sve sto su ljudi pr ethodno napisali je realno,mi necemo imati problem sa checkoutom jer nam avion polece u 14h a izlazimo iz soba oko 11h...inace niko da spomene svako vece od 20 h  imate organizovan nekakav event,prekljuce je pevao arapski elvis koji peva odlicno,trbusne plesacice,juce smo imali mini koncert mixa arapske muzike na violini bilo je prelepo,

veceras internacionalni shou sa devojkama kao iz filma burleska....sve pohvale a ja se vracam na plazu da uzivam...prelepo je i tako ce biti jos 10 dana od danas.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako zavidim svima vama koji ste sad tamo i svima koji ćete tek ići. Ja bih se iste sekunde vratila,  samo kad bih mogla. Ali zato već sad razmišljam o idućoj godini. Kad u Hurghadi počinje sezona kupanja? I je li do kraja oktobra ugodno za kupanje? SajaPablo, čekam utiske, baš me zanima što se promijenilo u odnosu na 2014.-tu godinu.   Ako netko bude uzimao kasni check out, neka napiše svoje iskustvo, svakako bi mi bilo drago čuti da je uspio proći jeftinije od nas. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@1man imaju narukvice oni koji su u Aqua Magicu.. Bila 2puta u Al dau i nema narukvica nego potpis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

...inace niko da spomene svako vece od 20 h  imate organizovan nekakav event,prekljuce je pevao arapski elvis koji peva odlicno,trbusne plesacice,juce smo imali mini koncert mixa arapske muzike na violini bilo je prelepo,

Niste pazljivo citali, pomenuo sam, mada ljudi mozda izbegavaju opsiran izvestaj :)

 

 

@1man imaju narukvice oni koji su u Aqua Magicu.. Bila 2puta u Al dau i nema narukvica nego potpis

Moguce, ja sam mislio da su pravila ista samo je razlika u luksuzu. Onda su ovi iz jeftinije varijante.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad kad su se dojmovi malo slegli, evo i nekih sličica.

@1man: Zaista odličan izvještaj.! Žao mi je što ste imali neprijatnosti sa narukvicama. Ali, eto, to je znak drugima za ubuduće da ništa nije sasvim sigurno, odnosno jedino je sigurno kad se doplati taj zadnji dan (na čemu, zapravo agencije kalkuliraju i najverovatnije prave dil sa hotelima na taj račun). Nama su na recepciji rekli da je cijena doplate za dvokrevetnu sobu za cijeli dan 140 $, do 22h-100$, a do 18h-70$. U evrima je sve to skuplje, jer 70$ računaju kao 65 evra, itd. Zato, savjet svima da je isplativije ponijeti dolare nego evre.

IMG_20170831_180915865.jpg

IMG_20170903_135918620.jpg

IMG_20170830_115250373.jpg

IMG_20170903_140026396.jpg

IMG_20170904_144423123.jpg

IMG_20170831_225404253.jpg

IMG_20170902_104415472.jpg

IMG_20170903_140010475.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja cu im samo pokazati mail i dalje me nista nece zanimati.. A inace sam poznata da volim sa menadzerima da se raspravljam,tako da nadam se da su me zapamtili od pre 3god kad sam isto imala 2,3 manja konflikta. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SajaPablo, cekam...bar ja izvestaj...Izvini na ovoj "prozivci"...ali ti rece sutra...:thankyou2:

Izmenjeno (maštalica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se izvinjavam u guzvi sam velikoj,ali evo ga izvestaj :)

Let ka tamo kasnio sat vremena,dosli oko 12h u hotel i maskenbal krece. Pre polaska sam poslala mail hotelu sa zahtevom za sobu sa bracnim krevetom, pogled more,bazen i potvrdjeno mi je od Ane menadzerke da cu to dobiti, Dolazimo na recepciju,preko Argusa su jos bile 2 porodice pored nas u Continentalu, popunjavamo one upitnike i recepcionar krece sa predstavom. Posto smo eto svi iz iste drzave ima odlicnu ponudu da nam da vilu, i sad ove dve porodice gledaju jer nisu bili i ne znaju da su vile iza glavne zgrade, pogled basta i jako su stare,starije od glavne zgrade,nikad renovirane. Ja ga presecem kazem ne pada mi napamet,znam kako izgleda hotel i da vilu moze da zaboravi,naravno onda i ostali zamnom ne pristaju na vilu. On sav pokunjen kao potrudice se bla bla,daje nam sobu na 4om spratu pogled more,bazen super,kad ono ali razdvojeni kreveti. Ja opet dole na recepciju, vec iznervirana jer me pravi budalom, pitam ga jel on sa svojom zenom spava u razdvojenim krevetima,on sav zbunjen,kao ne zna da su razdvojeni,opet sacekajte,posle 10min daje sobu opet na 4om spratu ali pogled basta,Steigenberger i bocni pogled marina,ali vise nisam imala snage za raspravu i tu ostajemo. Ovo je bio klasican pokusaj iznude baksisa ali posto je on bezobrazan,ja mogu biti jos gora.Klima radi,ne moze da se ugasi,niti da se smanji,kazem na recepciji,tu su bili azurni za sat vremena je bilo reseno. Namestaj star,poceli su sobe da renoviraju,tu gde smo mi bili nije renovirana. Sobar je bio super,cistio,pravio figurice itd.

Plaza standardno dobra,to ne moze biti lose u ovom hotelu,i ako poslednja 2daana je bila  voda prljava jer su brodovi izbacivali silno djubre. Uvek ima mesta,mada kad izadjete posle 8h nacicete mesto u nekom cosku jer je gospodin sto deli peskire zauzeo za sve gospodje koje mu daju baksis lezaljke. Isto tako nam se desilo poslednji dan da smo otisli na rucak,vratili se,na nasim lezaljkama neka gospodja ja joj kazem to su nase lezaljke,a ona meni pa meni je ovaj momak sa plaze stavio tu peskire. Pozovem gospodina pametnog, on krece samnom u raspravu i na kraju sam morala da se derem na njega i da skloni gospodju i njene peskire.

Hrana bolja nego sto je bila,kolaci najbolji koje sam jela u Egiptu. Izbor je manji nego u drugim hotelima i svako meso vam dele kuvari koji vam daju npr 2 bataka i gledaju vas kao da su vam dali kg u fazonu kako vas nije sramota da trazite jos. Osoblje u restoranu neorganizovano,po 15min smo cekali da narucimo pice i jos toliko da donesu,dok se nisam zalila pa se to promenilo. Ista prica i sa barovima,mrzi ih da zive,kafa uzasna ali to je do aparata ne do njih. Voda je flasirana,pice se sluzi u velikim cvrstim plasticnim casama. I neverovatno koliko su svi opusteni i muvaju vas bez pardona pored zivog muza pored vas. Ja sam na to navikla kad izadjem van hotela ali toliku dozu bezobrazluka nisam videla za sve ove god u Egiptu.

Hotel je prepun srba i arapa i nesto malo nemaca. Mislim da su se oni zbog nas i njihovih toliko opustili jer svi znamo da je cena ovog hotela bila dosta veca prethodnih god i sad svi koji su bili za iste pare u losijim hotelima i u hotelima sa 3*,4* ovo im je pun pogodak i ne zale se ni na sta,a mi koji znamo kako je izgledao ovo je strasno. Da ne pricam da je prosek ljudi tj nasih 60+ godina,kao da sam u banji. Ja zaista nemam nista protiv starijih ljudi, i treba da putuju i uzivaju ali u nasoj grupi jedan deka je polomio butnu kost,druga baka kuk,treca zena udarila glavom o suncobran pocepala usnu,itd. E sad najgora stvar sto hotel nikom od njih nije uputio pitanje kako su,jel im treba nesto itd,a niko od nasih se nije ni zalio na te povrede jer su svi bili osigurani i smatrali da je to njihova krivica a ne krivica hotela sto nije bezbedniji i zbog toga isto smatram da se odnose prema nama kao prema nizem stalezu jer za sve cutimo.

Treci dan naseg boravka prisla mi je menadzerka Ana i pitala kako smo zadovoljni. Ja sam pocela da nabrajam stvari izmedju ostalog i to cimanje za sobu i ona mi kaze,ja sam vama bukirala sobu ne znam kako se to desilo da zavrsite u toj sobi. Sta dalje da vam kazem,kad jedan fron office menadzer ne zna sta mu se desava na recepciji pa kako nesto drugo da zna.

Ono sto mi je zabiberilo odmor bio je kasni check out. Svi srbi cute i mole Boga da im se ne skine narukvica,ja odem dan pre polaska na recepciju da pitam za late check out,kaze mi recepcionar,nama bi trebala soba,bilo bi dobro da izadjete u 12h, mozete da pijete,dacemo vam sobu da se istusirate i samo platite rucak i veceru sto bi za nas dvoje izaslo oko 40e. Ja njega pitam ok akoliko je late check out,kaze on meni bez hrane i pica samo soba do 18h 50$, posle 18h je novi dan i all inclusive i soba bi bilo 180$!!!! ja mu se nasmejem i odem. Vratim se posle 2,3sata kod istog recepcionara i kazem da cemo izaci u 12h a rucak i veceru platiti,kad on meni kaze a nisam vam ja rekao da mozete da pijete vi morate sve da placate. Gleda me covek u oci i laze i tu traje rasprava 10ak min,dolazi jos jedan brat lazov naganja se samnom i krece da se dere na mene (eej recepcionar se dere n gosta u hotelu sa 5*) i ja krenem da vristim da me je ceo lobi cuo i pokazem mu mail gde pise da je meni poslato da je novi dan sa sobom i all inc za dvoje 70e,na sta on krece jos vise da se dere,kako se usudjujem ja njega da proveram,zasto mu nisam rekla da imam specijalnu ponudu itd,na sta moj muz gubi kontrolu i lupi sakom o pult na sta su svi skocili od njih i poceli da se tresu od straha i ja zavrsavam raspravu i kazem ne zanimate me dovedite mi menadzera sa vama lazovima vise ne pricam. Dolazi menadzer ja sad ponovo istu pricu,kad on meni a koju cenu je on vama rekao,ja kazem pa valjda ste vi hotel imate odredjen cenovnik za sve,shvatim tu da je i on sa njima u dilu i kaze on meni eto ako su pare problem ne morate nista da platite,ja kazem njemu ja dolazim kod vas da vam dam pare,vi me vacarite,lazete i jos pravite jadnicu od mene,necu ni sa vama da pricam sutra hocu razgovor sa nekim iznad vas. Ljudi moji na booking.com je soba bila jeftinija nego sto su mi oni rekli. Ja sutra sa tom menadzerkom Anom opet u raspravu,gospodja na njihovoj strani i digla nos. Ja kazem njoj dobicete 70e i mi smo zavrsili,nije ni cudo sto ste tu gde ste i sto nemate licencu i sto se derete na goste.

Sve u svemu svima koji idu u ovaaj hotel preporucujem da posalju kao ja mail sa upitom koja je cena sobe sa all inc da ne bi dosli u ovu situaciju da pokusaju da vam naplate kao da ste u Kempinskom. Ja vise u ovaj hotel sigurno necu krociti a da je neko ko je prvi put u Egiptu doziveo ovo sto sam ja,verujem da se vise nikad ne bih vratio. Meni je ovo samo jedna lekcija,da bolje biram i da nije nesto dzaba bilo 700e a sad 500e i koliko para toliko muzike. Svakako zbog jednog Continentala necu precrtati Egipat i uvek cu mu se rado vracati,ali dobro pazite.

E,da jos jedna stvar,nasi ljudi koji su bili na 3em spratu primetili su da im sobar uzima pare iz dzepova npr po 2,3e pa se i toga pazite (za dzeparenje od strane sobara sam isto sad prvi put cula)

Nadam se da sam sve napisala,ako nisam slobodno me pitajte sta vas zanima tu sam :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sada mogu na tenane...

utisci hotela jesu raznovrsni...cinjenica da hotel ne mzoe da se meri sa Steinbergerom AL Dau koji jeste ove godine preskup ali nudi svemirsku stanicu u odnosu na sve hotele u Hurgadi ali nas dvoje smo se iskreno extra zabavljali....preporuka za svakoga.

na samom pocetku smo insistirali na bracnom krevetu i  posle ubedjivanja uz vrlo mali baksis  OD NEKOLIKO EURA dobismo sobu na drugom spratu koja je renovirana(ljudi koji ne kapiraju da je zemlja takva kakva je u haosu i da je u velikoj recesiji a pri tome imajmu iskustva i letuju znaju da je baksis svuda ama bas svuda sredstvo poboljsanja i podizanja usluge na mnogo veci nivo...)

 kratak rezime bili smo od 4 do 18.9

soba -vreme prelepo,soba sa pogledom na more i bazen,znaci centralni deo ,drugi sprat,svaki dan promena  carsava peskira,ciscenje sobe,terasa predivna pvc stolarija nova sa komarnikom...

net je bio besplatan u sobi ali je vrlo kraatak kabal za lap top mada smo mi u samom startu pri sletanju na aerodrom  uzli vodafonovu karticu 12 gb za 10 e i ubacili u tablet kao pokretni hot- spot i imali net gde god smo isli,besomucno silovlai isti net davali drugim ljudima iz grupe da se kace na nas net i ostade nam 4gb na kraju,,,nismo hteli da se smaramo da blejimo u lobiju gde je wi fi free ovo je koristan savet sa sve ljude koji idu egipat

imao sam mali peh sa upalom uha i kapka koje sam saniralo za dva dana gde su mi na recepciji pozvalii taksi,ugovorili najjeftiniju mogucu cenu  do dezurne apoteke,taksi nas je sacekao i vraceni  smo nazad sa lekovima,Nekoliko dana za redom  posle toga recepcionar je zvao i proveravao da li je sve u redu...

plaza- predivna  i nismo imali problema sa njom  dok se nisu pojavili nemci  i druga grupa nasih ljudi koja je  logicno jurila peskir momke da im cuvaju mesta sto smo kompenznovali ranijim odlaskom na plazu i sami zauzimali lezaljke koje smo hteli...

kuhinja- hrana jeste zacinjena i mojoj supruzi se nije svidela dok sam  ja  uzivalac iste,nisam imao problema sa merenjem  obroka znaci mogao sam da jedem mesa koliko sam hteo,ako mi je nekada neko dao dva bataka ili nesto nedovoljno samo sam rekao stavite jos i oni su mi dodali,ako je bila guzva u restoranu za veceru su otvarali poseban deo gde ima mesta za 120 ljudi a tu nas je jelo  oko 20...kolaci nikad bolji nazalost vratio se sa 2 kg viska uz silno plivanje i teretanu,,vina je covek iznad opisivao i realno bolji rose nisam pio u zivotu

dorucak - bilo je svega i svacega  tako da nemamo nikakvu zalbu,Mahmud koji je prvih 8 dana bio na palacinkicama mi je cak pravio palacinku po zelji posto ne volim bebi palacinke jedem one nase vece,svaka mu cast

rucak-stvarno bez zamerke

vecera-opet nemam zamerke

jedno vece smo bili u  italijanskom restoanu pored restorana... inace gosti iz srbije imaju dve vecere   free ako su u 14 dana tamo,devojka koja radi tamo je poprilicno napadna i ubedjivala nas je nas je da jedemo  morske plodove lignje i slicno sazalismo se da i ona nesto zaradi...nismo pozalili jedno od retkih mesta posle gusti mora i jos par restorana gde sam jeo svezu morsku ribu i l,ignje...to je jedino mesto gde smo potroslili 15e uz baksis od 1 e svakog dana sobaru

drugi sef kuhinje Valeed lik koji je ogroman i pravi  je kralj jednom smo se poazlili kako je garlic bread nestao i cekamo ga dugo i sledecih 10 dana nikada nista nije falilo,dopunjavalo se izuzetnom brzinom

Osoblje-jeste neorganizvoano i uz veliki trud i obuku ovaj hotel moze stvarno da bude odlicno mesto za odmor

DZORDZ menadzer je covek kome nema ravnog,svuda ga ima i on  je pravi primer kako treba da radi jedan menazder,Valeed sef u kuhinji je pravi sef kuhinje,konobari su ljubazni

MAGDI ILI MADI iz kapetan bara je jedno vredno bice koje je maltene drzalo sve stolove u basti a kojih ima previse,ostatak konobara bleji u kapetanovom baru sto meni nije smetalo jer sma posle 5 minut acekanja odlazio u bar i uzimao sebi i zeni pice ako nam ga MADI nije doneo u medjuvremenu...

MOHAMED lik koji prodaje  eksurizju sa katamaranom sa providnim dnom je extra lik uzivao sma u prici sa njim profesor islamske istorije i kulture i ucitelj od 1 do 4 razreda...veoma ucen covek

sva trojica momaka iz bara na plazi su likovi,..pravili su nam koktele sami smo ih izmisljali ljudi su pravili bez ikakve muke...svaka cast

Voda za pice -ima je svuda u dispenzerima i sobar ostavi jednu do dve boce u frizider

EKSURZIJE-kako smo bili nekolikoputa u egiptu sve smo obisli jedino smo pozeleli da odemo na rajsko i na delfine...delfini su nezaboravno iskustvo plivao sam u sredini jata delfina od 20 koamda na nekoliko cm od mene ...dan koji cu pamtiti do kraja zivota

Gosti hotela...arapa poprilicno ali su ljubazni i mirni,deca jesu malo bucnija ali ne kao nasa iskreno...nasi  bilo je puno starijih ljudi koji su na zalost  lose prosli...stariji covek koji je pao  ispred recepcije i polomio nogu je vrlo star covek i zao mi je sto to morma reci ali po mojoj porceni nije sposoban za letovanje...dosao je sa sveze operisana OBA kolena,druga gospodja je pala pored tusa svojom greskom i zaradila operaciju kuka,nekoliko nasih maldjih ljudi se izpovredjivalo na odbojci od skakanja i bacanja,,istegnuca ligamenata i slicno...

arapi su nenormalno alavi i ,svaka cast izuzetcima,Sipaju  po 5 tanjira,vrlo nekulturan narod u kuhinji ,idu preko reda i laktaju se to je prva zamerka.

druga zamerka nekako se stice utisak da pojedini serviseri i konobari daju prednost svojim turistima to jest arapima u odnosu na nas ostale i to treba ispraviti mada  je to jedva primetno ali opet primetno

treca zamerka hottel ne nudi svez ananas ima svo voce ali nema ananas...smrc..urme su nadoknadile sav gubitak i one male preslatke bananice i mango

da  sto se tice check outa gosti koji dolaze ponedeljkom u Hurgadu I dolaze na 14 dana su postedjeni muke ..izlazak iz sobe je ujutro do 11h a avion polece oko 12h i u Beogradu smo do 15.30h-jos jedan koristan savet..

.mi smo primili dva para kod nas  sa stvariam jer smo se i druzili sa njima,sami smo im ponudili da to vece  budu kod nas  ... trazili od sobara da nam ostavi 4 peskira umesto dva za tusiranje i sve je bilo u redu...

u svakom slucaju jedno ok i normalno mesto za odmor 

realno  ovo je vrlo objektivna slika hotela i nadam se  ponovnom odlasku tamo  i ako se ne resimo da overimo Old palace i njegovu kazu najlepsu plazu u HurgaDI  ovaj hotel ce biti definitivno mesto za sledece dolaske u Egipat.

jos jedan savet svima koji citaju ove forume...nemojte bas da uzimate sve sto posto sta ovde pise  jer recimo mi smo pricali sa devojkom koja je iz Srbije  i koja je bila 5 do 6 puta u Egiptu to jest svih 6 puta u Hurgadi i kaze ima iskustva  sa egipcanima koliko... hoce ima 21  do 23 godine godinu a onda kada  sam je pitao na kojoj je ekskurziji  bila,sta je videla ona nista osim tih  hotela nije obisla...znaci ni Luksor ni Karnak,Kairo,muzej,plato gize i piramide ni ,Abu Simbel,Aleksandriju,ni beduinsko selo,ni ronjenje ni snorking u Crvenom moru...

 

Izmenjeno (albus1977)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@albus1977 posto znam koje iza ovog nika,jer sam te licno upoznala u hotelu, i kao sto ti rekoh i dok si bio tamo,sklon si preterivanju i podmcivanju koje nisu zasluzili. Jedno je mito a drugo baksis i baksis dobija svako ko je zasluzio,a to je po meni momak iz bara na plazi i 2 momka u restoranu i to je sve,ovi ostali sto na bezobrazluk pokusavaju od mene ne dobijaju nista,gde god se nalazila. A posto potenciras na Al Dau hotelu i ne znam kako mozes da ga ti poredis kad nisi bio u njemu,ali svaki cent vredi kao i Palm Royale itd. Uostalom isti ovaj Continetal je imao prosle god vecu cenu od Al Dau pa sta im bi. A da,izgubili su licencu,goste i tek su sad shvatili gde su.A Continental i Al Dau ne mogu da se porede nikako jer nista nemaju zajednicko. Ono sto se meni svidjalo u Movenpicku je sto je imao dusu,prelepu plazu i ljubazno osoblje. Nista od toga nije ostalo osim plaze koju ce imati uvek. A ako tako gledamo i Magawish ima prelepu plazu ali i 3* i niko ne ide u njega.

Kao sto sam napisala koliko para toliko muzike,ja sam isla na odmor a ne da sklapam kvazi prijateljstva sa arapima koji mi ne znaju ni ime i da im povladjujem u svemu. Ko hoce da ih podmicuje moze da ide i u 3*,4* i isto ce im se smeskati,ja sam vise za opciju plati ovde vise ali kad odes tamo niko te nece vuci za rukav i svi ce biti normalno ljubazni a ne zbog para.

Ja za sledecu godinu svakako planiram promenu destinacije,a ako ne onda promenu grada svakako. Valjalo bi probati Aleksandriju,Marsa Alam ili Jordan.

I da,ja koliko videh svuda sam dobijala flasiranu vodu,cak i u restoranu kad sam trazila i ako u restoranu su bili dispanzeri. I ako su ono ljubazni arapi gosti onda ja ne znam sta je nekulturno. Deca vriste,arapi se deru i dovikuju,na plazi otimaju lezaljke i peskire,u restoranu se deca gadjaju hranom,ali kao sto rekoh @albus1977 je sklon preterivanjima i precutkivanjima ociglednog,a mozda je od silnog prijateljstva sto je sklopio tamo,sklopio i dil sa hotelom da ih reklamira :D

Izmenjeno (SajaPablo)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine ili ide u skorije vreme u Continental? Mi uplatili od 02.09. pa bi bili zahvalni da cujemo neke sveze informacije... ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka