ddady

Hotel ContInental (Movenpick) Hurghada

189 poruka u ovoj temi

Hvala na pomoći u svakom slučaju, ali ja sam odmah shvatila da se poređenje odnosi na 1A Travel.

Maximalno sam zagrejana za Movenpick, ali moja prijateljica je išla u agenciju i tamo joj savetovali bzv. Sunny Days Palacio i Steigenberger Aqua Magic. Ja bih rado išla u Movenpick, ali ne mogu uvek da namećem svoje, ona uvek pusti da ja biram, pa sam sad samo predložila Hilton Resort. O predloženim hotelima sam čitala sve najgore, ostaje da se nadam da ćemo ići barem u Hilton. A Movenpick ću ostaviti za neki drugi put. :'(

U Palacio nemojte nikako,bolje po meni da ne odete nigde nego tamo,iskreno.. E sad Steigenberger Al Dau Beach je pored Movenpicka a preko puta ulice je Aqua Magic,sto znaci da morate preci ulicu,ceo komplex Steigen i tek onda ste na plazi koja je podeljena, pola je Al Dau Beach a pola Aqua Magic, ja sam malo gvirila i plaza je prosecna i ima korala,a pored u Movenpicku je savrsena . Ja ne bih dozvolila prijateljici da bira :) Znaci Movenpick,Palm Royale,Old Palace,El Gouna,Steigenberger Al Dau Beach,Premier Le Reve,Premier Romance, Mariott to su po meni hoteli koji vrede i gde se necete tuci za lezaljku i slicno. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikako Palacio!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam, čitala sam komentare i vidim da je prava katastrofa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam ideju :) neka dodje prijateljica ovde kod nas na forum da je mi posavetujemo :) icicete onda u Movenpick 100% :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deana, seagull i Saja Pablo su 1000% u pravu, a ti budi pametna za obe i "samo još ovaj put" nametni svoje mišljenje, biće ti zahvalna :yesss: Čak i Steigenberger Al Dau Beach koji je super hotel u svakom pogledu ima lošu plažu u odnosu na Movenpick, a o šetnji iz bratskog mu hotela da bi ste došle na već pomenutu plažu...nikako...a Palacio... samo ako vam agencija pokloni aranžman :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko ce isterati svoje misljenje pitanje je sad :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na preporukama, mnogo ste nam pomogli.

Movenpick jeste prva liga, ali je 100 eura skuplji od npr. Hilton Resorta.

Pošto leto tek sledi, treba dosta eurića za još dva mora.

Dakle, Movenpick ostavljamo za bolja vremena.

Sledeće nedelje uplaćujemo i javljam vam šta smo odlučile.

Moja drugarica zna šta je dobro, ali joj ekonomija ide bolje od ruke nego meni.

Kiss svima.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od tih jeftinijih hotela bolji vam je Aqua Magic od Hilton Resorta ili da probate Hilton Plazu ili Hostmark. Hilton Resort je meni jako "ruzan" komplex,a plaza kao gradska, posto dele plazu on i Grand Plaza hoteli,to je nacickano jedno do drugog, lezaljke i suncobrani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hostmark nema sanse da je bolji hotel od Hilton Resorta, plus mu je plaza plicak.

Plaza Hiltona uopste nije losa, naprotiv, iako je susedna, Moevenpick-ova zaista mnogo lepsa, pa u njenoj neposrednoj senci, gostima Moevenpick-a moze delovati manje lepa nego sto jeste.

Sam Hilton Resort kompleks uopste nije "ruzan", ima puno lepog, odrzavanog zelenila i nema se osecaj neke guzve, gungule. Da je zreo za renoviranje- odavno jeste (ja sam bila 2010.i tada je komotno mogao da se osvezi)

Ove godine je ceo minibus sem nas isao upravo u Hilton Resort i svi su se zalili ljudi na prilicno losu hranu i nehigijenske uslove.

Mi kada smo isli hrana je bila odlicna, higijena ok, tako da mu je kvalitet, ocigledno, prilicno pao.

Aqua Magic jeste bilji od Hiltona, i za slicnu cenu, ja bih pre tamo otisla. Koristi najlepsi deo plaze Stegenberger Al Dau hotela (deo desno, jedini sa nekom pristojnom dubinom).

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se sa prethodnim postom..hilton resort nije ruzan,lep je i deo preko ulice,bili smo 2012.i hrana i higijena su bili dobri..sad vidim da se zale,ali tad je bilo dobro.sobe su odlicne,plaza sasvim dobra,jeste malo guzva i ne dopada mi se sto dele sa dr.hotelom plazu,ali daleko od toga da je lose.kakvih sve ima hotela u hurgadi,ovaj je sasvim solidan..nije mi klima odgovarala,velika vlaznost.naravno,sad mi je lako biti "general posle bitke",videh i bolje,ali hilton je sasvim dobar hotel..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je komplex ruzan :) a za plazu nisam rekla da je losa nego da je nacickano i da je velika guzva,ja nisam mogla da verujem koliko ljudi ima na Hiltonovoj plazi. eto toliko od mene, i nisam mislila nikog da uvredim niti Hilton da spustim :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije moj hotel da se vredjam ! :-)

elem,jeste guzva,mi smo zauzimali prvi red ,pa prema movenpiku i bese sasvim ok,a ka grandu je uzas..takodje me nervirala muzika iz granda koja se orila,pa jos na repertoaru bese ceca i dr.nasi pevaci!!!onda ovi iz hiltona opale da se nadmecu pa je stvarno bolela glava..najbolje leci na onaj deo skroz levo..

inace,nije hotel nesto lep,ali nije bas nesto lep ni Old,ako sad bas gledamo arhitekturu,pa opet je sve bilo na svom mestu..ipak,prednost bih dala Old-u svakako..

i nadalje,posle prostranih plaza u sahlu,posle Palma,niti jedna plaza u hurgadi me ne zanima,posebno ne koje se "dele"..samo da je jako povoljno bih isla..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ziveo Palm i Movenpick :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hostmark je dve klase losiji od Hilton Resorta, a plaza PLICAK OD OKO 200M. MI smo bili 2013g.

Po meni duplo bolji je Seagull NOVI DEO, nikako ne uzeti PREMIUM!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa šta Deana da uplati, sada, ipak kapiram, ili želim da verujem, da ipak Deana uplaćuje, pa od svega navedenog ipak je Hilton najpristojniji, uzevši i u obzir, da se pare štede i za letovanje, bravo...Steingen je sigurno bolji, ali ipak ona plaža...i mi smo se infiltrirali pre tri godine i unutra i po plaži...zato takvi bazeni :zvizduk: a sve ostalo...,nesumnjam, nemci su to...

A moj predlog je da svakog dana, 2 puta dnevno, kao malo neupadljivo, Sajo niko nas nikada nije zaustavio a kamoli terao, predje onaj pomenuti zidić, pa pravac u vodu na uživanciju, 13 dana smo to bez problema radili i sa našim plazinim vrištećim narukvicama, ruka malo pozadi...šta da se radi, ali uvek je uspevalo, a i mi osmotrimo okolinu pa uživancija sledi...tako je insajderisan i Palm Royal, mislim na okolinu i onaj predivan peščani sprud, svako jutro od 7 do 9 i 30, mozak mi povratio...i zato bih suvek za njega opredelila...ali u odnosu kako su svi sa Egiptom poskupeli...mogu misliti, kada je sada, za april i 10 noći već preko jedinog Jollia 869 E, jaooo, a kada se setim kada sam odlučivala i istraživala pre tri godine za Egipat, za 13 dana je bio samo 120 E jeftiniji od sada izgleda inkrimisanog Carebbiana, ali to je za nas dvoje već 240 E više...a kada istražismo ga samo spolja...pojeli smo se...ma trebalo je njega da, kako god možemo sebi priuštimo...vala sigurno jednog dana...da se ne smaramo sa čuvarom...ili još gore, poslednjeg dana kada su nam skinuli narukvice u Carebbianu, onaj njihov čuvar nas je jedva pustio nazad, pa zvao obezbedjenje...u dok smo ga ubedili da smo iz tog hotela...dok ne izvadih njihove čačkalice iz minijaturne torbice koju sam nosila uvek zbog telefona ...smešno! Inače, super si ti organizovana, 2 puta godišnje letovanje...ali ja sam ipak starija pa bi mi trebalo ne 2 puta po 7 noći nego 2 puta po 13 :cool: Kapiram, Deana je mladja, ali to nema veze sa godinama nego sa kožom, kada tako kratko boraviš Deana, bez obzira na ten, mislim da nije loše jedno 6-7 puta obići solarijum, nevolim ga ja, nego izbegnem moju alergiju na sunce i nisam baš sneško na plaži, samo zbog sebe, i opušteno se mažem samo 2-3 puta dnevno...a pogotovo ako planiraš izlet na rajsko ostrvo, i daaa, ne plašim te, ali Enterofyril za svaki slučaj sa sobom, a ako te nešto dalje zanima slobodno "privatno" pitaj, mada verujem da sve to sada proučavaš...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka