lidija29

Vila Petridis, Pefkohori

20 poruka u ovoj temi

Jel boravio neko u vili Petridis?  Opsti utisci o toj vili?  Idem tamo u 18 avgustu.

Mi smo bili prosle godine pocetkom septembra, vila je ok, bazen cesto ciste, sobe se ciste svaki dan i brise se wc, iznose smece, peskire i posteljinu su nam zamenili 5 dan kako je i pisalo. Kratko nestane tople vode kad svi navalimo sa plaze da se tusiramo. vila je na ok mestu. Sve u svemu  bili smo zadovoljni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da napisem za petridis posto sam sada tu. Skroz korektno i pristojno, dobio sam ono sto sam platio, vrlo ljubazan vlasnik (koji je stalno na recepciji). Minus za relativno slab net (kome treba) koga ima samo u holu hotela kod recepcije i u restoranu, ali ne u sobama, i to do ponoci, posle toga se gasi.

Sef u sobama se placa evro po danu, kome treba da ga koristi. Sto se posudja u apartmanima tice: mi smo dobili tiganj, serpu, tanjire, pribor za jelo, kutlacu, tri case i tri solje za kafu.

Bazen je cist, sobe su nam custili vec danas (drugi dan), a polupansion (dorucak i vecera) kosta 11 eura po osobi. Vreme dorucka je po meni kasno - od devet sati, ali na plazi uvek ima mesta koliko sam danas mogao primetiti, tako da ne mora da se rani zbog toga.

Hotel je relativno blizu plaze, nije daleko koliko sam mislio, par minuta hoda do najblize plaze, ukljucicu ovih dana stopericu ali verujem da je oko pet minuta nekim prosecnim hodom.

Bilo danas par meduza u vodi, nista strasno, ali eto da napomenem.

Cene - na plazi smo uz pice dobili lezaljke i suncobran, sprite je oko 3.50 eura, nes sa mlekom oko tri eura. Jace cene ali bar ne razmisljamo o jurenju hladovine. Kafa je jeftinija, mislim da je oko dva eura.

Inace, prvi dan nam je trebalo nesto u apoteci, gingoval gel kojo kod nas kosta oko 200 din ovde kosta oko sedam eura, pa vodite racuna o lekovima o sta vam moze zatrebati - dosta su skuplji.

Ono cega ima u izobilju - kupaci, sesiri, odeca, torbe za plazu, cini mi se da je to sve jeftinije i zao mi sto sam ja jurio kupaci pre mora jer sam lagano ovde mogao naci bolji za manje pare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi,videla sam neke negativne komentare vezano za Petridis-kao rigorozna pravila ponasanja,posebno u bazenu,nema pica dok si kod bazena,internet je veoma los,vlasnik neljubazan......

Medjutim,vise vidim pozitivnih utisaka,sto me navodi da ove godine Petridis bude nas izbor.Suprug i ja bismo isli krajem avgusta,busom,preko agencije Aqua travel.Prosle godine bili smo u Stavrosu i veoma smo zadovoljni.

Molim vas za iskreno misljenje i svaka sugestija i komentar su dobrodosli...Cene u Pefkohoriju,u kaficima,na plazi?

Hvala unapred svima ☺☺☺

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko u akorije vreme boravio u ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   1 član

    • kaldorei
  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka