darko123

Hotel Poseidon *** Neos Marmaras

41 poruka u ovoj temi

Evo da krenem iz početka.

Serpentine uopšte nisu tako problematične (Twixy, pa put je sasvim OK?).

Prvi utisak, kada smo stigli, je neverovatan miris borova.

To nas je kupilo odmah. :)

Sam kompleks je veliki, čist i jako lepo uređen.

Ima, čini mi se, 10 dvospratnih zgrada sa po 18 soba.

Soba je standardna, dvokrevetna (+ pomoćni ležaj) sa klimom (ne doplaćuje se ako nemaš Al) i televizorom (ovaj detalj je nepotreban, ali nema veze). :)

Zamerka - spoljna jedinica klime je na samoj terasi, a komšijina odmah pored, tako da ako komšija uključi klimu - klima bruji i tebi.

Nije nam smetalo, jer potreba za uključivanjem klime nije ni postojala (iako je bilo 35 stepeni) - kompleks okružuje zelenilo, i on sam je u zelenilu i toliko je prijatno da ni velike vrućine ne smetaju, uvek možeš da nađeš neki hladoviti kutak, bilo na plaži, u restoranu ili na bazenu... A i vetrić stalno pirka.

Kupatilo sasvim korektno, peškiri se menjaju svakodnevno, posteljina na treći dan.

Dečje igralište je lepo i čisto, tu su ljuljaške, tobogan, penjalice, vrteška, klupice i kućica sa igračkama i stočićima za crtanje.

Ispred naše zgradice je bila velika fontana, baš mi je prijao njen šum. :)

Hrana je više nego korektna - doručak i večera švedski sto (bili smo pp - ako želite da ručate, plaća se 8 EUR za odrasle i 4 EUR za decu).

80% su Nemci. E ovde dolazimo do druge zamerke - sva animacija je na nemačkom.

OK, deci u mini disku je naravno svejedno koji se jezik govori (ako već nije srpski), ali možda je i nas ponešto zainteresovalo, ali šta vredi kad ništa ne razumemo. :D

Dalje, tu je i teren za tenis, teren za odbojku na pesku, teren za košarku, stoni tenis, u bazenu su golovi za vaterpolo.

Hotel je kompletno renoviran ove godine. :)

Zgrade su okrečene.

Postavljeni su novi suncobrani i ležaljke na bazenu, a suncobrani su postavljeni i na plaži, od bambusa su i vrlo je prijatno biti pod njima i u 3 sata po podne.

Ležaljke koje su ranije bile na bazenu su prebačene na plažu, ne naplaćuje se ništa.

Da, postoje zamerke i za ulaz u vodu (Mashan je već pisao), meni je i to bilo OK.

Pravo mesto za potpuno potpuno potpuno potpuno opušten odmor, bez galame, automobila, buke, zagađenja, žurbe i nervoze.

Ali se zato sada nešto sporo vraćam u normalu. :huh:

Izmenjeno (Vesna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Vesni! Hvala na ovim informacijama sto se tice hotela - u svakom slucaju pozitivne su! :rolleyes: Nadam se da ste bili u mogucnosti da vidite i obidjete jos nesto van hotelskog konpleksa. Do sledeceg letovanja ima vremena za razmisljanje i biranje novih destinacija B)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takilaki, mi smo rešili da i sledeće godine idemo na isto mesto, čim izađe prva ponuda (Sabra već u februaru izbaci ponude) odmah ću da rezervišem. :)

Eh, planirali smo puno više izleta, ali nam je bilo tako lepo da nam se nije pomeralo odatle, pa smo otišli jednom do Sartija, jednom do plaže Lagomandra, dva puta do Soluna, a Neos Marmaras je isto bio planiran, ali smo samo prošli kroz njega i nismo imali želju da se zadržimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo nekih fotografija.

Marmaras

359370_22.jpg

..al` se nekad dobro jelo, bas...

359372_12.jpg

bazen

359375_15.jpg

pored bazena ;)

359376_17.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mashan! Nisu ti lose te slicice :rolleyes: Izgleda da ti je bilo lepo i da si bas uzivao! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naselje pored poseidona

360418_14.jpg

plaza do poseidonove

360419_13.jpg

360421_18.jpg

porto karas

360422_19.jpg

drzavno prvenstvo, porto karas

360423_20.jpg

nemacka vs. srbija

360424_21.jpg

neos marmaras

360425_23.jpg

poolbar

360426_16.jpg

djokovic vs. jankovic

360427_26.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da se svi polako vracamo sa odmora puni utisaka :D

Drago mi je da vam se svima dopao hotel, i da su ove godine malo ulozili u sredjivanje plaze :)

Vesna, ja i dalje stojim iza svog komentara da je Bogu iza tregera i da je put ocajan, a cini mi se da nisam jedina koja je to pomenula na ovoj temi. Kao sto uvek kazem, ukusi se razlikuju :D

Pre par dana i mi smo se vratili sa mora iz Gerakina Beach-a i mogu slobodno reci da je to raj na zemlji. Da ne gusim ovu temu, cim stignem podelicu utiske na odgovarajucem mestu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super slike, Mashan. :)

Tako je, Twixy, skroz si u pravu, a sada čekamo detaljan izveštaj o Gerakini. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko skoro isao u ovaj hotel? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene zanima neki sveži utisak ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam samo da spolja izgeda lepo urađeno. 
u šumi je. 
Išao sam na obližnju plažu pa sam prolazio pored. 
Ko nema kola, teska priča. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26975
    Ukupno tema
    904880
    Ukupno poruka