Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

I oni iz Obrenovca naplatise silne milione zbog nesaobraznih uslova zivota u sopstvenoj drzavi

Ко зна наплатиће, ко не зна узеће му још мало новца за алтернативни смештај. Имају и Грци маказе, а хвала Богу оваца свуда колико хоћеш.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel radi, deo porodica je ostao u hotelu, u sobama na spratu, sobe u prizemlju su neupotrebive trenutno, proverite u koji tip soba idete.

Moji su se vratili, od agencije su dobili povracaj novca za neiskoriscene dane odmora u hotelu. Putovali su preko Mitos Travel agencije, koju jedinu vidjam po TVu da se nesto javlja oko problema

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaobidjite hotel Despotiko u sirokom luku.

Treci dan letovanja smo preziveli  poplavu koja je u slucaju vecih kisa nezaobilazna jer je takav polozaj a i koncepcija gradnje samog hotela.

Vlasniku i osoblju hotela je jedino vazno bilo da se otarase gostiju da bi mogli srediti hotel za novu smenu.S obzirom da smo mi putovali motorom,prinudjeni smo ostati u hotelu,kao i nekoliko porodica koje su dosle autobusima.S obzirom da je nas baby apartman plivao u vodi bili smo prebaceni u zgradu koja nije pogodjena poplavom.Medjutim vlasnik hotela je naredio da moramo napustiti sobe jer su bile rezervisane za goste koji su trebali da stignu..Na nase insistiranje da ostanemo u hotelu ponudjeno nam je da se premestimo u zgradu koja je najvise stradala u poplavi,u kojoj se osetila memla i nije bila uslovna za zivot.

Ta tri dana posle poplave nismo imali ni bar na plazi, ni restoran pored bazena,ni lezaljke, nikakav servis, put do plaze je bio pun barica a sama plaza je licila na reku Nil.Za sve ovo smo imali razumevanja i suosecali sa vlasnikom hotela, medjutim cinjenica da ne samo da nas vise nisu smatrali gostima,  vec su nas prisilili  da napustimo hotel da bi primili nove goste.nismo mogli verovati da je to moguce!

Da ne zaboravim da spomenem baby apartmane koji su plivali u vodi nisu renovirali vec samo oprali namestaj sto nije ni blizu dovoljno za uslovan zivot u njima.

Najtuznije je sto se spremate  godinu dana na godisnji odmor,Izaberete destinaciju za letovanje, ,a onda  dozivite katastrofu zbog elementarne nepogode a posle nje umesto da Vam se domacini,osoblje,vlasnici izvinu,olaksaju i na bilo koji nacin poprave utisak oni vas precrtaju oteraju i ono sto najvise boli,povrede dostojanstvo.

Dobro razmislite pre izbora hotela, nadam se da nisu svi Grci ne humani,ne poslovni, bezobzirni pa cak i bezobrazni  kao sto su vlasnici hotela Despotiko.

Izmenjeno (oculis)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li koga da je sad u ovom hotelu i da li ima informacije o sobama i uopste o hotelu. Da li su sve doveli u red? Zanimaju me baby apartmani posto sam ja u njemu od 4. septembra idem sa bebom od 14. meseci pa ne znam da li da trazim agenciji da mi zameni sobu za neku na spratovima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj savet je da svakako uzmete sobu na spratu, mada mislim da su baby apartmani iskljucivo u prizemlju. Mi smo bili prosle godine nekoliko dana i osecala se vlaga u svim sobama u prizemlju. Pregradni zidovi su od gips kartona ili nekog slicnog materijala oblozeni su fancy tapetama, nisu vlazni ali smrde na vlagu definitivno. Vrata od terase nismo zatvarali uopste, iako je u pitanju prizemlje. Bojim se da je aktuelna situacija samo pogorsala ovaj problem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikako da stignem da odgovorim i da napisem utiske iz ovog hotela. Bili smo od 04.09 na letovanju u ovom hotelu u baby apartmanu koji je bio potopljen. Svi ti apartmani su potpuno renovirani i nimalo vlage se nije primecivalo niti ostaci poplave. Takodje je i namestaj bio nov. Hrana u restoranu jeste mozda pomalo jednolicna ali je bila i vise nego odlicna, plaza fenomenalna, bazeni takodje. Bilo je smo malo vise komaraca ali u prici sa drugim turistima koji su bili prethodnih godina izgleda da ih je bilo toliko zbog poplave. Sve u svemu utisci su fenomenalni cak sam i trazio da mi daju ponudu za jos 5 dana ali su nam dali neku skupu ponudu pa smo odustali od produzetka letovanja. Jedva cekam Novu Godinu da ponovo rezervisem i uplatim aranzman za ovaj hotel. Moja iskrena preporuka svima koji vole mir i tisinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da su digli cene. Bio sam sa sestrinom porodicom 2016.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26694
    Ukupno tema
    896013
    Ukupno poruka