Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Neki su ipak bili a ako neki placaju Despotiko duplo a Porto Karas upola od uobicajene cene/pogledati sajt Sabre na koji se pozivaju/ onda su stvarno prevareni i imaju pravo da se ljute a oni drugi koji su platili 18,5eur. za polupansion u Despotiku a nisu videli zmije/mada je decije igraliste stvarno zapusteno/ su zadovoljni odnosom para i muzike.U vreme interneta svako moze da se prilicno detaljno uputi o kvalitetu hotela koji izabere, mada ovaj forum govori da su misljenja i ukusi krajnje razliciti.Sto se Porto Karasa tice ne volim prevazidjene oronule hotele u ogromnim zgradurinama, bio sam u poseti i uopste mi se nije svidelo, a i na more ne idem da bih jeo, to mogu i kod kuce, nego zbog odmora a tu puter od kikirikija zaista ne igra nikakvu ulogu.Prijatno

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ukusi se zaista razlikuju a ja ipak govorim o ceni i kvalittetu ,33 evra je previse ali je 18,5 sasvim ok za ono sto su ponudili..2011 je letovanje u poro karasu bilo 35 e a ove god su podigli cene ,sto se zmija tice bar 3 je videlo zmiju na puticu do plaze ,jer se nisu potrudili da ono siprazje raskrce...a sto se tice oronulosti hotela u porto karasu nemam komentar je je to daleko od istine ,a veoma je bitno da rusi i englezi sigurno ne di placali 80 evra dnevno van sezone za nesto sto ne valja ,pocev od bazena koji su sa slanom vodom i onaj gornji koji se greje.....za hranu se slazem da nije naj bitnija na odmoru ali veoma kvari opsti utisak jer smo mi morali da se hranimo u restoranima u toroniju sto i nije pozitivno uticalo na nas budet jer smo za te pare mogli da letujemo u hotelu sa 5 zvezdica a ne u jadnom despotiku...nadam se da ce sva moja izlaganja pomoci ostalim forumasima da procene o kakvom se hotelu radi..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine je bilo jeftino a ove je pskupelo pa smo letovali u jadnom Despotiku, mozda su prosle godine u Despotiku sluzili vrhunsku hranu ali ove godine eto ne, sve ostalo spada u razliku izmedju 18,5 i 80eur. jer moguce je prediti samo ono sto je za poredjenje a ovako ko ima 80eur po danu u Poeto Karas a ko 18,5eur a nije mu bitna feta i puter od kikirikija/ili je alergican/ u Despotiko.I delje mi nije jasno zasto neko placa 33eur kada je moglo i 18,5eur.Kriza napreduje i ko zna sta cemo i za koje pare jesti sledece godine u grckim hotelima.

PS Hoteli u Porto Karasu spolja jesu oronuli u unutrrasnjost nisam zalazio, a i dalje tvrdim da je hrana bila sasvim korektna i ne vidim nikakav razlog da se dodatno ili samo jede na nekom drugom mestu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

posle ove rasprave despotiko zbogom!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

posle ove rasprave despotiko zbogom!

potpisujem
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je svima jasna razlika izmedju Porto Karas hotela i Despotika i ako pogledamo cenu od 85 e u standard 1/2 sobi od 9.9. koja sa svim popustima pada na 57,7 e sto je otprilike 3 puta vise nego sto smo mi platili,ne shvatam poentu poredjenja.Da imamo te pare i mi bismo znali gde da idemo,ali za nepunih 19e ovo je maksimum koji se moze dobiti.Na sajtu Sabre pise da se za peskire za bazen u Poro Karasu daje depozit 20e.Pokusavam da shvatim prednost dva lavaboa u kupatili ,ali posto imam samo dve ruke koje mogu temeljno da operem samo ako ih medjusobno dodirujem,sto je neizvodljivo sa koriscenjem dva lavaboa istovremeno,i dalje ne znam u cemu je prednost.Mozda da se u drugom hladi lubenica ili kisele carape.

U Despotiku nisu bili sami Srbi,vec i Bugari i Rumuni i jedan par iz Svedske ,pa sta i da jesu,ako nekom smetaju nek ide na Sejsele,tamo ce ih sigurno biti manje.Na strani 3 ovog foruma vidi se slika "putica "do plaze gde vrebaju zmije,pa prosudite sami gde je tu siprazje ..

Bazen su cistili svakodnevno vise puta,ali kad imate pored bazena pripodan hlad maslina(i palmi),sa kojih stalno opada lisce ,a narocito od vetra koji je tih dana duvao,nemoguce je postici apsolutnu cistocu.

Ako je nekom krivo sto je platio visu cenu za nesto sto je nas kostalo 18.5 e,to nije razlog da ovaj hotel naziva "jadnim","supom"

kada je to daleko od istine.I ne mora pominjati septicku jamu na svakoj strani foruma,procitali smo i prvi put,nama nije smetala,

A ono sto jes jes,u Despotiku nije bilo robova koji te nose do plaze da ne prljas noge i koji ti sazvacu hranu da se ne mucis,pa bih onda ipak skinula pola zvezdice i ostavila na 3,5...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ocigledno je da niste razumeli poredenje sa porto karasom sustina je da za cenu od 35 evra 2011 god smo dobili luksuz a za 33 u despotiku smo dobili to sto sam navela ....kupatilo u porto karasu sam navela da bih vam docarala luksuz unutrasnjosti hotela a pri tom sam zaboravila pogled na more i prelepu marinu koju taj hotel poseduje...cela ova rasprava je ocigledno imala svrhu a to je da su ljudi shvatili o cemu sam pisala i o kakvom hotelu se radi i nadam se da ce i ostalim forumasima moje iskustvo pomoci kada budu odlucivali gde na letovanje 2013 god veliki pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda je pre deset godina u Porto Karasu cena bila 5eur a u Despotiku 50eur to ne znam ali u prethodnom postu sam naveo cene od ove godine koje su jedino za poredjenje i kako znate da je hrana ove godine u P.K. ista ili bolja kada se vecina forumasa zali na veliki pad kvaliteta poredeci prosle i ovu godinu u istim hotelima.Marina u P.K. jeste lepa ali brodovi-jahte generalno prljaju vodu te to i nije neki plus a za pogled se slazem.Pogledajte malo po forumu pa cete videti da po ceni Despotika dobijate studio bez hrane, klime i sefa u ceni kao i suncobrana i lezaljki, kako vecina smestajnih objekata nije na samoj obali ko zna sta prelazi put-putic koji se koristi do plaze...Ne zanima me dobrobit vlasnika Despotika ali ko hoce korektan smestaj sa pristojnom hranom a za prilicno male pare moze slobodno tamo da provede svoj odmor a kada budete odlucivali gde na letovanje 2013.god. pogledajte prvo cene pa odlucujte, bar cu ja tako.Inace rani buking je uveliko poceo i neke cene su stvarno povoljne.Veliki pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na kojim sajtovima je poceo rani buking

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

alpharooms,medhotels naravno ne bas za sve hotele

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi mi smo se ludo zabavljali! A hrana nije bila tako losa! Uostalom ne znam sta ste ocekivali za 33e dnevno, kada su cene u vecini slicnih hotela bile skoro duplo vece!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

konacno neko realan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se slazem i sa jednima i sa drugima... Bio sam u Junu/July 2012 godine, nesto vise oko 3 nedelje. Meni se hotel izuzetno svideo, jer je odgovarao onome sto ocekujem od odmora, naravno imajuci u vidu koliko kosta. Itekako se osetila razlika u kvalitetu hrane na prelasku iz jeftinije smene, u nesto skuplju smenu, i verujem da je ka papreno skupom Avgustu samo jos bolja hrana i usluga. Meni nije smetala ni ta losija hrana, ali opet to apsolutno nije blizu hotelu od 4 zvezdice... Pre bih rekao u Junu kad je jeftinije hrana je ok za hotel od 2+ zvezdice, dok je u July za hotel od 3 zvezdice.

Koliko sam skapirao tako je i sve koncipirano i po meni vrlo razumljivo. Sto vise platite vise dobijete, i sto se hrane tice i ostalih usluga. Ove godine cu samo u Avgustu imati vremena za odmor, pogledao sam cene i rekao ne hvala. Cena je skoro 5 puta veca nego u Junu, i ne mogu da zamislim da usluga moze biti toliko bolja. Koliko se ja secam placali smo oko 90EUR za onaj apartman na sprat 2+2 dece sa ranim bookingom u Junu, i oko 115 u Julu gde su nam dali popust posto smo produzili letovanje.

Porto Karas je zaista neuporediv sa Despotikom, i verujem da nudi mnogo vise. Razumem da se neko oseca prevarenim ako za iste pare u istom terminu letuje po istoj ceni na oba mesta. Iskreno meni se P.K. ni malo ne svidja, i mislim da je ruglo od hotela, sa ruznijom plazom, i mnogo gorim gostima nego sto su srbi, bugari ili rumuni. Ja nisam tamo smeo da udjem u WC na sta je licio. Ako cemo porediti zvezdice Porto Karasa, onda mislim da ih ne zasluzuje po mnogim osnovama.

Mislim da su ovde najveci problem ocekivanja ljudi, koja budu izneverena. Kad sam trazio mesto za letoavnje prosle godine, secam se da sam trazio apartman sa bazenom na pescanoj plazi. Cene takvih apartmana su oko 50-80 EUR, jer ih jako malo ima. Tada sam pronasao apart/hotel koji za +30 eura nudio i polupansion. Tako sam ga i doziveo, kao apartman koji nudi jos neku klopu, i posao sam sa ocekivanjem da mogu tamo jesti kad nas mrzi da idemo do restorana. Hrana je bila takva da nas je mrzelo ici do restorana. Daleko da je hrana tako dobra, daleko od najbogatije i najraznovrsnije ali dovoljno dobre da nas mrzi da sednemo u kola i za pola sata odemo negde drugde. Svi ostali sadrzaji su kao i po ostalim apartmanima, ima po nesto na raspolaganju, skromno, i vise je do samo-organizacije nego usluzivanja. Zaista nisam doziveo Despotiko kao hotel, i mislim da se sa razlogom i zove Apart/Hotel.

Mislim da je to odlican porodican hotel, za ljude koji se premisljaju da li u apartmane ili hotel, ukoliko dobijete cenu koja opravdava neku razliku slicnog apartmana sa hranom. Za one koji ocekuju hotel od pune 4 zvezdice - BEZITE!

Ja bih tamo isao ponovo da mogu u Junu sa early-booking cenama, cak i pored cinjenice da ne volim da idem dva puta na isto mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

je li neko skoro boravio u ovom hotelu? cene su mi skroz ok (u odnosu na ostale hotele po halkidikiju), ali bih prvo neke svezije utiske da cujem, ne bih se zaletala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Snjegurocka, ja sam bila prosle godine sa suprugom i detetom od 4 godine u septembru i bilo nam je lepo. Hotel je izolovan i nezgodno je ako nemate auto. Kad kazem izolovan, mislim da bukvalno nema gde da se proseta, sem po basti hotela. Kada smo stigli, ljubazno su nas primili, klinca i mene odveli u sobu, a suprug je ostao na recepciji da cuje sta sve imaju da kazu u vezi "kucnog reda", kad je vreme za obroke i tako to. Soba je bila bas velika, bracni i jedan krevet samac, veliki plakar, komplet opremljena kuhinja i malo, ali lepo kupatilo. Naravno i terasa sa tri stolice i stolom koja je gledala na bazen. Cisto je, uredno, sobarica je dolazila svaki dan, menjala peskire, brisala pod. Klopa je bila dobra, barem nama, a i klincu koji je prilicno probirljiv. Zaista ne znam sta ljudi ocekuju od hrane?! Prepelicija jaja, kavijar, od ptice mleko? Kako god, mi smo bili zadovoljni. Hotel je pun zelenila, bastovan to sve lepo odrzava. Bazeni su zadovoljavajuci. Plaza pescana, dugacka, lezaljke i suncobrani se ne naplacuju. Uvece su klincima pustali crtane filmove u baru pored bazena, a mi matori smo uzivali u druzenju za to vreme. Uvece je tisina i mir, nema automobila, muzike, motora, spavas kao beba. Postoji i kao neko igraliste na otvorenom, ali je malecko i ovaj nas nije bio zainteresovan. Hm... ne znam sta jos da piskaram...ako se setim neceg bitnog, dopisacu. Sve u svemu, zadovoljni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26695
    Ukupno tema
    896020
    Ukupno poruka