Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Strasno. Kako ste dokazali u turistickoj inspekciji da ste imali dogovor za cenu od 450 eur? Koliko sam shvatila, rezervacioni list nije bio kod vas, vec na recepciji i vi niste imali nikakav dokaz da je ta cena naknadno dogovorena

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili od 3 do 15 septembra za hranu se slazem sa prethodnicima stvarno je uzas ali ja moram da pomenem kanalizaciju odnosno septicku jamu koju su praznili odmah iza zidica u okviru hotela tako da se uzasan smrad osecao celog dana a narocito u basti restorana gde nije moglo da se jede od smrada,srecom dosao je kamion i ispraznio je predposlednjeg dana naseg boravka.nikome ne preporucujem ovaj hotel i ako su cene veoma pristupacne jer ima veoma mnogo nedostataka .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, propustio sam neke detalje. Još na recepciji hotela Despotiko sam uzeo rezervacini list i stavo ga u džep, što je posebno uznemirilo osoblje. Taj dokaz je i bio presudan u turističkoj policiji (u Grčkoj imaju turističku policiju, a ne inspekciju).

Što se tiče septičke jame, to je tačno, užasno smrdi i slučajno sam video, zatvorena je trulim pločama od iverice!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas cetvoro smo bili u hotelu od 8.9. do 16.9.Po komentarima Dok 52,kao da nismo bili na istom mestu..Osim kiše i vetra na šta se nije moglo uticati,na sam hotel ,osoblje i hranu nemamo ozbiljnijih primedbi.Apartman ima sigurno preko 30m2,a plakar,na koji se zali Dok52 je visine 2,5 do 3m,sirine 1,5 m i dubine bar 0,7m.Ne znam sta su oni imali od stvari,ali mi smo popunili

0,2 zapremine plakara,a bilo je mesta i za ceo kofer,ako treba.Krevet je bio u redu,malo cvršci dušek,ali ok.Tacno je da bar na plaži nije radio,verovatno od 1.9.,ali pored bazena je radio,i moglo se kupiti pice,po doduše za nas višim cenama.Možda su zatvorili samo 1 dan kada je kiša pljuštala,jer je otvoren.Taverna je radila u periodu rucka,ali kako niko ništa nije kupovao,i kad je kiša,nisu otvarali.Zbog kiše se za obroke nije mogla koristiti terasa,pa su deo hotela koji je bar,pretvarali u deo gde se jede.To za pivo ne mogu da verujem,jer je pica bilo i u samom hotelu i u baru oko bazena.Što se tice prilaza plaži normalno je da je blatnjav kad je kiša padala,ali mislim da je razdaljina manja od 100m.Osoblje je bilo ljubazno,pocev od devojke na recepciji koja nam je cim smo došli poklonila "gift box",konobara koji donosio "gift"od gazde,koka kolu iz automata a poklonu se u zube ne gleda,do sobarica koje su od ranog jutra cistile sve staze i prostor oko bazena i od 10 h i sobe.Sve je bilo u sobama besprekorno cisto.

U kupatilu nema polica,ali pored umivaonika ima dovoljno prostora da se spusti pribor za higijenu,a na zidu ima šipka za peškire.

Što se tice hrane,za nekog ko bi samo jeo meso,nije bilo bas sjajno,ali kolicina i izbor svega su bili zadovoljavajuci.Za dorucak je uvek bilo jaja na neki nacin,šunka,sir,sutlija,griz,pavlaka,cerealije,džemovi,margarin,kompot,jednom pržena slanina,alva prženice,grilovan paradajz,krompir na neki nacin,nekad pecivo ili rolovane viršle,pržene kobasice, više vrsta hleba i dvopeka,mleka,soka i filter kafe.Za veceru 3 do 4 vrste salata,bareno povrce,nekad bataci,nekad krilca,nekad cufte u sosu,uvek neka vrsta ribe,pirinac tarana,krompir,2x su bili morski plodovi sa pirincem,obicno neke makarone, jednom džigerica,voce,uvek jabuke + lubenica ili breskve ili groždje,neki puding i nekad neki patišpanja kolac u sirupu ili sa kremom.Znaci,nije bilo šnicli i pec enja,ali se moglo lepo najesti.Za cifru od oko 19 e koliko smo platili sa popustom,mislim da je bilo odlicno,i rado bih se opet vratila

Miris septicke jame nismo osetili iako smo 6 dana jeli na terasi.Možda se prepunila od kiše.

Ako neko juri zvezdice,mora biti spreman da plati daleko vecu cifru.Da je Dok 52 citao forum pre polaska u Despotiko znao bi da

ne radi minimarket,i da nema baš ništa u okruženju od 3km,i to omogucuje mir koji imate na plaži a kad deca poležu i u hotelu,a koji je bar nama bio preko potreban,jer smo došli na odmor.

Mi smo nekoliko puta išli u Neos Marmaras koji je 17 km udaljen,a Nea Marmaris nigde ne videsmo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se sa Sanajcom, mada je po meni staza do plaze max. 50 metara, Toroni je na 2km. sa dovoljno prodavnica i restorana pa ako se nekom ne svidi hotelska hrana koja je inace bila sasvim korektna, moze tamo cak i peske.Plakar je dovoljno velik/uplatili smo najjeftiniju sobu/, u kupatilu ima mesta za sitnice i peskire kao i u vecini hotela.Povremeni smrad septickih jama se oseca svugde po Halkidikiju posto kanalizacija ne postoji da se ne bi izlivala u more-te je to mala cena za cisto more.Kanali na televiziji jesu grcki ali emituju serije kao i nase pa ko ima osnovno znanje engleskog ima sta da gleda/titlovane su a ne sinhronizovane/, takozvana mocvara je dovoljno daleko i nisam primetio nikakav uticaj na goste hotela/ove godine je bilo komaraca svugde pa tako i oko Despotika/.Zao mi je sto je Dok52 imao onako lose iskustvo ali moje je sasvim suprotno i ni najmanje ne zalim sto sam odmor proveo u Despotiko hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno meni je malo neverovatna ova prica, jer sam i ja letovala u ovom hotelu i sve je bilo zaista ok, osim problema sa smradom od septicke jame, koji nije bio prisutan non stop! u svakom slucaju ja sam se ovde divno provela!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://tinypic.com/r/ay2iap/6

Evo slike plakara iz sobe hotela.

Ja sam malo razmisljala i dosla do zakljucka da je Dok 52 bio vrlo hrabar kada je otisao iz hotela sa svim stvarima i kljucem od sobe, a neplacenog racuna. Da je to uradio ovde ili u CG, stvarno bi ga izgurali sa puta ili sto je jos verovatnije, bio bi izlozen dejstvu vatrenog oruzja. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne mogu da verujem da ima zadovoljnih ljudi ovim hotelom...sam problem je u broju zvezdica koji su napisali u ponudi ovog hotela jer on ne odgovara hotelu sa 4 zvezdice...hrana je ocajna i ne odgovara kategoriji 2 zvezdice a kamoli 4...mi smo prosle god bili u porto karasu koji je sa 5 zvezdica i stvarno je neuporedivo a platili smo 35 e po osobi u junu mesecu tako da kada uporedim ovu cenu i uslugu sa onim hotelom stvarno se osecam kao da sam bila u supi a ne u hotelu..cena jeste niska ali to nije trebalo da se odnosi na kolicinu hrane i kvalitet jer smo mi ipak bili van sezone i cena je niza iz tog razloga ne da bi oni spremali splacine ...junetine nije bilo ni jednom a da ne kazem da od 10 sep vise nije bilo ni eurokrema ,kikiriki putera ,fete... strasno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Despotiko je u septembru najjeftiniji hotel na celom Halkidikiju, jeftiniji i od vecine apartmana/studia bez hrane a kada se tome dodaju besplatne lezaljke i suncobrani na plazi apsolutno nema premca.Poredjenje Porto Karasa sa njim je mesanje baba i zaba zbog vise od duple razlike u ceni.Svako ko je pogledao po internetu mogao je da vidi da je Despotiko 3plus zvezdice.Sto se tice hrane svakako nisu bile splacine iako nije bilo putera od kikirikija mada je fete bilo a i mesa i ribe svaki dan/cak i junetine mada cini mi se jednom/.Da zakljucim odnos cene i kvaliteta je apsolutno na strani Despotika a to sto je pet dana padala kisa nije krivica hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne bih rekla da je razlika od 33e i 35 evra dupla razlika u ceni koliko smo mi placali despotiko a fete nije bilo sem mozda 2 dana a u sabri jasno pise da je hotel sa 4 zvezdice sto je velika prevara a i da je 3 plus opet ne odgovara onome sto je taj hotel nudio...porto karas sam uporedila jer je tamo hrana bila vrhunska sto naravno nisam ocekivala u hotelu sa 4 zvezdice ali ono sto su oni ponudili bilo je ispod svakog ocekivanja moglo je da bude malo losije ali onako stvarno smesno...a informacija da je naj jeftiniji hotel na halkidikiju je isto smesno jer je bilo jos takvih hotela ali nazalost ja sam citala ovaj forum i odabrala bas taj hotel jer su ljudi bili navodno zadovoljni ovim hotelom..hocu ljudima koji citaju ovaj forum ipak da porucim da zaobilaze ovaj hotel jer ima i drugih hotela koji su mnogo bolji od pomenutog...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Platio sam 18,5eur polupansion u superior apartmanu, posle detaljnog proucavanja cena svih hotela na Halkidikiju i moje tvrdnje uopste nisu smesne, svako ko hoce da se detaljno raspita o hotelu u koji ide se ne oslanja na nase sajtove nego pogleda sta kazu Nemci i Englezi koji su prilicne cepidlake.Tacno je da su nam u drugom hotelu sa 4zvezdice servirali i pecene prasice na raznju kao i spikovani teleci but ali je polupansion bio 55eur.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

18,5 eura je ok cena za ono sto su oni ponudili ali 33 je stvarno previse za onakvu uslugu sto znaci da smo mi opet prevareni...a sto se tice raspitivanja o ovom hotelu jesam pogresila sto nisam procitala sta su nemci i englezi napisali jer bih shvatila o cemu se ovde radi i kakav je hotel mada u periodu kada smo mi bili nije bilo nijednog stranca odnosno bili su samo srbi sto dovoljno govori o hotelu...mada na jedan dan je svratio japanac i kada je pitao gde je feta oni su odgovorili da tog sira nema veoma se zacudio jer covek nije mogao da veruje da u grckoj nema fete sutradan je napustio hotel....opet ponavljam da ovaj hotel ne zasluzuje 4 zvezdice a ni cenu koju smo mi platili za njega...zato ljudi nikako u despotiko...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po mnogima sa ovog foruma broj zvezdica odredjuje iskljucivo kvalitet i raznovrsnost hrane/kolicina mesa, fete i putera od kikirikija/, u slucaju Despotika apstrahuje se - sobe od 30 kvadrata, laminat na podu, prozori, lcd televizori, tus kabine, velike terase sa zidanim pregradama, unutrasnji cuvani parking, privatna besplatna plaza do koje se ne prelazi ulica, besplatno koriscenje teniskog terena...Sto se hrane tice bila je vidljiva zelja kuvara da od jeftinih sastojaka spremi ukusnu i raznovrsnu hranu i uglavnom je uspevao u tome.Ko hoce manju cenu iskoristi prednosti ranog bukinga/januar, februar/ a ako ceka punu cenu to nije prevara nego luksuz.U vreme kada smo mi bili/08-16.09/ bilo je prilicno Rumuna i Bugara i poneki Madjar kao i u vecini jeftinijih hotela na Halkidikiju.Po mom misljenju sve primedbe koje su izneli prethodni forumasi ili ne stoje ili nisu narocito bitni za ukupan ugodjaj u hotelu, licno volim fetu ali to mi svakako ne odredjuje u kom hotelu cu da boravim a cena i velicina sobe kao i besplatna plaza itekako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako pogledamo statistiku ovog foruma,čini mi se da je mnogo više zadovoljnih gostiju Despotika,nego nezadovoljnih(2).Meni lično nije važan broj zvezdica,za ukupnu ocenu,a svakako prisustvo eurokrema(ako pitate bilo kog nutricionistu za mišljenje o njemu reći će vam sve najgore) i buter kikirikija(gomila kalorija)ne bi poboljšalo ocenu.Junetina je bila jednom u obliku medaljona u nekom sosu,ali je zato ribe bilo svakog dana.Ako bi postojalo ocenjivanje u okviru ukupne ocene,ja bih ovaj hotel ocenila

Ljubaznost osoblja-5

Čistoća soba i celog kompleksa-5

Hrana(kvalitet i količina)-4

Blizina plaže i suncobrani,ležaljke-5

Odnos cena i dobijena usluga-5,bar od 10.9.

te bi moja ocena bila 5 minus od max5

Sad ću i ja biti tvrdoglava kao neki -Stvarno mi nije jasno kako nekom može da se ne sviđa u ovom hotelu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ocigledno je da mnogi ljudi sa ovog foruma nisu bili u nekim boljim hotelima ,cim ovaj hotel ocenjuju visokim ocenama...33 evra smo mi platili u februaru mesecu i do kraja marta smo morali da uplatimo ceo iznos aranzmana tako da je ovo letovanje bilo daleko od bilo kakvog luksuza...moram se vratiti na na letovanje u porto karasu 2011 god kada smo imali sobu od 35 kvadrata ,kupatilom u mermeru sa 2 lavaboa,parking plazu koja je bila u sklopu hotela ,besplatne lezaljke i peskire za plazu ,svedski sto koji je bio u sali od 200 kvadrata hranu ne bih da pominjem jer je bila na vrhunskom nivou a sve to smo platili 35 evra...ovo sam napisala da bi ljudi shvatili razliku izmedu ova dva hotela i da ipak ovaj hotel zaobilaze u sirokom luku.....a da zaboravila sam da pomenem zmije koje su izlazile iz siprazija na putu do plaze ,septicku jamu koja je u sklopu hotela koja se veoma osece narocito na terasi restorana,igraliste za decu koje je bilo zapusteno gde nije iskljuceno da je bilo zmija ,bazen koji se veoma retko cistio .....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26707
    Ukupno tema
    896523
    Ukupno poruka