Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Konacno neke informacije iz prve ruke.:)

Ima li nekih zanimacija i animacija za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima neki bioskop za decu uvece ali sestrina deca (9 i 10 godina) nisu bila zainteresovana.Nekako m se cini da je okolis zapusten jer kao sto sam napisao planiraju da prosiruju Despotiko pa pretpostavljam da ce onda i to da renoviraju. Kad sam pisao da je mesto za porodicni odmor mislio sam konkretno na plazu i plivanje a ne one guzve po gradovima na Halkidikiju. Ali necu da gresim dusu isli smo u Neos Marmaras. Pa kako da prodje bez nekog sopinga makar kupovine nekih sitnica za prijatelje. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno za informacije :thankyou:. Krecemo sledece nedelje pa se i ja javljam sa utiscima. 

na sajtu im stoji da imaju mini kuhinje u apartmanima, jesu li opremljene?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da to sam zaboravio da napisem. Imaju frizider dve plotne sa tanjirima, casama,pribor za jelo i neke lonce ali mi sem kafe nista nismo pripremali. Nas frizider je radio ok samo sto u malom frizu su nedostajala vratanca ali i pored toga smo uspevali da zamrznemo flasice sa vodom. Razlog je sto smo i one rashladne torbe stavili dve zamrznute flasice i ostale ne zamrznute da bi odrzavale hladnocu jer smo skoro ceo dan bili na plazi sem par puta. Jednom smo bili pored bazena kad je upekla zvezda tada su nam i dali one vece peskire. Imaju sef u sobama a klima radi mada mislim da nisu bas ok ali s'obzirom da idete u septembru mislim da nece biti puno vruce. Cak kad sam gledao vremensku prognozu Beograd je bio topliji o Toronija (Despotiko). Ima dosta parking mesta mada mi se cini da je bila malo veca guzva pri kraju naseg odmora. Pretpostavljam da su cene smestaja bile nize. Nas je smestaj 11 nocenja PP za tri odrasle osobe i dvoje dece gratis ispa nesto preko 1700 evra (uplacivao zet u Travelland-u). S'tim da sam ja bio dan krace jer sam isao autobusom preko Sabra Travel-a (60 evra povratna karta). I to je bilo najjeftinije sto je zet nasao na internetu. druge opcije su bile skuplje preko 2000 evra.

Izmenjeno (Zuba1970)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da su oni njega već u glavi sredili na 4 zvezdice, sudeći po cenama za leto 2017. Komšija je sa decom išao ove godine i u decembru uplatio i stvarno dobro prošao sa uplatom, nešto do 700e kraj juna, ali se ne sećam broja noći.

 

Uplatio je preko Mitos Travela i vratio se i pričao mi o hotelu sve najbolje i isto je za internet rekao.

Obojica smo na Mitosovoj mail listi (na koju te sami stave :angry:) i juče nam stigne obaveštenje da je krenula prodaja za sledeću sezonu. Komšija se odmah zaleti, pošalje podatke za ponudu, ali vraga, isti termin kao prošle godine 10%-15% skuplji, a uplata 2 meseca ranije nego za ovu sezonu.

Izgleda da će dobro da dignu cenu za leto 2017 hotela Despotiko. Ja u njemu nisam bio, a volim Sitoniju. Videćemo. Tražio sam ponudu za Lagomandru, 7 noći jul, ali sam bez dece, pa mene to sve dosta jeftinije (još uvek) izadje.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa evo vratih se i ja iz Despotika :D,

utisci su odlicni, bili smo u periodu od 7-17.09. Cistoca je za 10, ciste svaki dan sve, cak i prozore, pisteljinu i peskire su nam promenili 4 puta. Sobe su lepo sredjene, dovoljno prostora, kuhinja ima tanjire, escajg, dve serpice, soljice i case. bili smo u superior sobi.

hrana je odlicna, ukusna. za dorucak ima dve vrste sunke, sir, salate, bar 3 vrste jogurta, jaja, virsle, 3 priloga, tipa pecurke, kukuruz i sl, nesto od testa, tipa palacinke ili pita ili burek, plus slatki deo i sokovi, mleko, voda.

za veceru ima bar 7-8 salata, 2 vrste mesa, neato kuvano, testenina, 4 priloga, riba ili lignje..... ne mogu svega da se setim, ali je neko pomenuo da u tom terminu je hrana losija, moji utisci nisu bili takvi.....

osoblje je ok, internet nije dobar dovoljno ali posluzi, ono sto me nerviralo je da ne mogu dva uredjaja iz iste sobe odjednom da se konektuju.....za 8 evra koliko se placa to je bas bezveze....

bazeni su super, i okolina, slazem se da uz malo volje to moze jos bolje da izgleda ali i ovako kako je je dobro za te pare zapravo odlicno. ljudima sa decom preporucujem apartmane u prizemlju jer deca stalno izlaze i igraju se, a vi ne morate sa njima nego ste prosto odmah tu.... u bioskopu su im svako vce pustali crtace, moje dete je bilo odusevljeno.

jedina moja zamerka je sto imaju dva psa koja setaju po dvoristu, ne napadaju naravno, ali ako dete trci oni potrce za njim i laju, iz igre cisto, ali moje dete se plasilo i svaki put plakalo. pa ako jedete nesto na terasi, oni dodju i sednu cekajuci da im nesto date, zalaju a recimo beba vam spava unutra pa se probudi od laveza i tako.....

ako neko ima neko pitanje tu sam.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja. Kako ti se dopala plaza i da li ste isli na neke druge?

Eve i kucica. :D

IMG_0507.JPG

Izmenjeno (Zuba1970)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da da to su te kuce.... Plaza mi je bila skroz ok, u svakom smislu, jedino sto su bar na plazi zatvorili oko 12.09., neko rece da su im suncobrani losi, jeste da nisu neki ali prave hlad. Svidja mi se sto je izdvojena pa imate prostora koliko hocete, niko vam ne smeta, i lezaljke su udaljene jedna od druge 3x vise nego kao inace na plazama.... Isli smo do Kalimitsi i Karpiogi.... tako nesto.... ova prva mi se bas svidela i jako je blizu, u pravcu ka Sartiju nekih 20min. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutna situacija (17/07/2017 10:30) Hotel Despotiko, prijatelji mi javili upravo:

Kiša bez prestanka pada već 8 do 10 sati, došlo je do izlivanja reke i septičkih jama na plaži Depostiko i u samom hotelu, te je ceo hotel evakuisan, Situacija je sli
Sobe u prizemlju su pod vodom izmedju 7cm i 50cm, u zavisnosti u kom ste delu hotela. 

Dodavaću informacije kako ih dobijam

image-0-02-04-a154eca66b917d310a98d95bcf67993d01fb4cce76217e550de11f5c08b13d4b-V.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde su sada oni silni strucnjaci na forumu, kad ih pitaju kakvo je vreme u septembru, oni iz topa sunce bez jise. Dole sad potop  a najava 40C...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Кад се невреме заврши и вратите се живи и здрави у Србију, одмах унајмите адвоката да вам састави захтевчић за обештећење и повратак новца услед несаобразних услова. Агенције ће морати да надокнаде туристима део новца. Остали који иду на бум ваљда ће се нагодити са власницима објеката за тај период.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I oni iz Obrenovca naplatise silne milione zbog nesaobraznih uslova zivota u sopstvenoj drzavi

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima dodtane informacije o Hotelu i u kakvom je stanju?

Treba da idem sa 3 male dece(1,3,5 godina) sad u subotu pa me zanima sta se desava posto se niko iz hotela ne javlja.

Hvala unapred za bilo kakvu informaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka