Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Udaljen je 50-60 metara, potpuno ravno, recimo utabana siroka staza u hladu.Plaza je veoma dugacka tako da ima svega, a hotelska plaza ima trscane suncobrane i klasicne lezaljke koji su besplatni za goste hotela, toalet, prostor za presvlacenje, bar na plazi koji ima vrlo pristojne cene.Najjeftiniji apartmani su inace u prizemlju, parking je pokriven...Toroni blu see je na samoj plazi, prelazi se lokalna ulica i sve je potpuno ravno, ispred samog hotela nema hlada ali udesno od hotela postoji sumarak,sve se placa a sam hotel je nekako sav u betonu i stalno na suncu ali svaka soba ima direktan pogled na moru mada mi se cini da su terase soba popodne direktno izlozene suncu.Despotiko je izolovan van mesta a Toroni bli see u samom Toroniju fakticki na setalistu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa ovo su bas lepe informacije, posto sam ja uplatila ovaj hotel od 1. septemra! Mene samo zanima kakva je hrana posto su moja deca poprilicno izbirljiva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan par koji je prosle godine bio u Toroni Blue Sea je rekao da je bolja hrana u Despotiku. Dosta ljudi sam cuo da da zali na hranu i da je bilo razocarano u Junu.

Po meni je izbor bio skroman posto je to mali porodican hotel ali je hrana bila ukusna. Mi smo bili u junu i julu, i primetili smo da se kvalitet hrane prilicno promenio sa skupljim terminima. Naprimer u junu si imao dve vrste salame za dorucak, pocetkom jula tri, sad kad smo se vratili bilo je cetiri. Primetno vise mesa nego u junu, "bogatiji" dezert i slicno... I zaista razumem posto su cene u Junu bile zaista smesne.

Neko je pitao za teniske terene... tamo je sve besplatno... lezaljke, tenis.basket teren, stoni tenis itd... Samo shvatite da je sve to skromno i nemojte imati prevelika ocekivanja. Cene su vise nego pristupacne i niske, ali opet izbor je nije najveci. Kome je ok par vrsta piva, coca-cola, fanta i par sokica taj ce uzivati. Mnogi beach barovi imaju vece cene od hotela, a frape koji pravi Mario u beach baru je najbolja koju smo probali u grckoj...

Komaraca ima koliko hocete posto je u blizini bara (sa kornjacama), i ceo hotel je okruzen trskom i visokim rastinjem. Pored toga ima zaista ogromnih buba, skakavaca, bogomoljki, nekih malih gustercica/kameleoncica... I hotel nema komarnike sto je najveca zamerka, pa mi nismo nikad ostavljali uvece otvorena vrata prozore, posto moja zena ima fobiju od insekata..Dobra stvar je da nijedan insekt nije napadan, niti je bilo bilo kakvih problema sa tim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno! U svakom slucaju i ne ocekujem nesto bas bog zna sata za te pare!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje iskustvo iz raznih hotela u Grckoj mi govori da nema prevelike veze izmedju cena i kvaliteta usluge i hrane, bice da su u pitanju stvari-sitnice koje prosecnom srpskom turisti i nisu toliko bitne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam na odgovorima,ali mi smo za ovu sezonu zakasnili za Despotiko i poprilicno smo tuzni!!!

Ako neko odustane,u periodu od 3.9, nek nam se javi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošli pored hotela Despotiko koji deluje relativno skoro okrečen,ali se vidi da je zgrada od pre Hrista s obzirom na teksturu zidova.

Parking je više nego očajan, put do plaže je smešan, ideš nekim puteljkom gde je trava a sa leve strane ima neka Ruskinja koja pere veš (a ti što je prala i prostirala je izgleda hotelski veš jer ga je bilo mnoooooogo) a koju smo pitali kuda do plaže.

Plaža ništa posebno, suncobrani i ležaljke su očajni, posebno suncobrani.

Postaviću slike pa procenite sami.

Parking nisam slikala.

post-23723-0-51535500-1342962886_thumb.j

post-23723-0-95417100-1342962926_thumb.j

Izmenjeno (Saphira)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako god da je mi vec uplatilli! Sad samo mogu da se sekiram!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj previse da se sekiras, suncobrani mozda lice na ocerupane kokoske ali su besplatni kao i lezaljke, na parkingu su automobili a ne vi, bio sam u vise hotela u Grckoj koji su gradjeni sedamdesetih i deluju spolja oronuli ali su unutra korektno renovirani/i ovi iz Despotika tvrde da su sve renovirali 2011./, taj puteljak ka plazi je staza prilicno siroka kroz zelenilo i ne prelazi se ulica sto je priznacete retkost a i beach bar je jeftiniji od drugih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ionako se u hotelu najmanje boravi,samo je malo falilo da ja uplatim ovaj hotel na osnovu opisa i slika koje sam videla na mnogim sajtovima (a uživo je drugačije), pa sam zato pisala.

Žao mi je ako sam nekoga ubedačila sa svojim postom i slikama, i nadam se da će me neko ubediti u suprotno.

U svakom slučaju, želim svima lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo pocetkom septembra, bice utisaka sa lica mesta a detaljan izvestaj sa slikama kada se vratim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sad sta je tu je! Meni je u principu najbitnije da je hrana ok, i da je unutra cisto ( ne ocekujem da ce biti bas kao kod kuce)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aypd-j1CcAAtH9z.jpg

Mozda je oronuo, ali barem ga lepo odrzavaju

AypeXrPCQAAKADX.jpg

Ne vidim sta je lose na ovom parkingu. Slike su iz juna 2012. :happy:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ok! Ja sam pre dva meseca bila na ivici da odustanem kada sam citala komentare nekih ljudi, ali su mi u agenciji rekli da su porodice, koje su vec bile, zadovoljne i hotelom i plazom a i hranom! U svakom slucaju kako god bilo ja cu da se odmaram :)))!

P.S. Hvala puno na informacijama i slicicama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio smesten u Toroniju,a isao sam da se kupam na plazi hotela Despotiko!Plaza je sasvim o.k.!Dugacka jedno 1.5 km,pesak .Hotel sam video samo spolja,nisam ulazio,ali deluje sasvim o.k.!Hotel Ima bazen,bilijar, bioskop,i bilo je puno nasih ljudi sa decom,tako da ko ide sa decom,deca ce imati s kim da se igraju.Jedini problem je sto je udaljen od prodavnice,i grada .Ali mozda to i nije problem,ko voli tako da provede odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka