Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Teniski teren postoji, ali nisam tada primetila da ga neko koristi za tenis, osim dece za povremeno jurcanje za loptom. Bilijar takodje nisam primetila, ali mi nismo ni boravili mnogo u krugu samog hotela, osim uvece pred veceru.

A sto se stice starosti hotela:

ja sam bila 2010. god i hotel je izgledao fantasticno (skoro kao na slikama i tad je bio renoviran recimo 2008.). A ako odete na sajt hotela videcete da je opet renoviran 2011.

Imam slike hotela spolja, koje mogu da postavim i neke iz sobe, medjutim ne bi ih postavljala javno, s obzirom da smo sa decom na tim slikama. U svakom slucaju, moje slike bi vam pokazale kazem, skoro isto kao i one sa hotelskog sajta.

Da li ste imali PP ili AI, a ako niste imali ručak kako ste se hranili. Kažu da ima neka čajna kuhinja ali ne znam šta to uključuje u hotelu. Služe li i ručak, može li nekim danima da se doplati? Možda deluje da pitam gluposti ali deca su mi jako mala i imaju svoj ritam spavanja i ishrane pa mi je to bitno. Mislim da bi bilo jako komplkovano da idemo negde van hotela na ručak pa da onda jurimo nazad po vrućini da bi oni odspavali.

Sećaš li se, možda, od koliko sati počinju da služe večeru, nama se jednom u Turskoj desilo da počinje od 8-8.30? Šta znači da je igraonica ruinirana, može li se uopšte koristiti?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I još jedno pitanje - pošto imaju ležaljke na plaži, da li uz njih idu i peškiri ili trebam da ih nosim od kuće?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vecera je od 20 do 23h.Kuhinja je kuhinjski blok/sudopera, dve ringle, frizider, malo posudja/za rucak postoji ala kart restoran.Nisam siguran da uopste postoli all za ovaj hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo marjanche je odgovorio. Idite na njihov sajt i tamo imate kad je koji obrok u hotelu.

Kuhinja u apartmanu je klasika za grcke cajne kuhinje, nema preterano sudova, ali za neku osnovu sasvim dovoljno. Meni su deca u tom periodu bila 1,5 i 4 god, tako da sam imala uvek spremnu neku corbicu u apartmanu za njih dve. A osim toga smo u frizideru imali suhomesnate proizvode i sl. Tako smo "prezivljavali" rucak kad smo bili u hotelu. Kada smo sunjali po Sitoniji (otprilike svakih 3-4 dana) onda smo jeli na drugim mestima - restorani ili neki fast food. Postoji taverna u okviru hotela koja u periodu rucka ima neki obrok, i videla sam su drugi ljudi tamo jeli, ali ne znam zaista sta je bilo na meniju.

Maki021, kao sto mozes videti i moja deca su u tom periodu bila manja. Mladja je redovno spavala 1 dnevno i tada smo se vracali u sobu, osim ako nismo bili u putu - onda je dremala u autu. To sto je vecera u 8h i ne znaci mnnogo, jer to je po nasem vremenu 7h, tako da verovatno ne remeti neki ritam decjeg obroka (bar nama nije).

Igraonica ustvari sadrzi ljuljaske, tobogan i ne znam da l jos nesto + sahovsko polje, ali mahom su to bile starije stvari, na nekim mestima polomljene i u sred nekog peska, na mestu gde i nema puno ljudi, pa sam ja eto strahovala da se ne povrede, a i neki moj trip da bi mogla da naidje mozda zmija se javljao :blush: . Sta da radim - plasljiva sam :D .

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sa porodicom u junu letujem na Sitoniji i to u hotelu Despotiko.

Ono sto me interesuje je da li u hotelu imamo na raspolaganju peskire i ako imamo da li se redovno menjaju. Idem sa detetom i za nju nosim peskire ali za sebe i supruga ne bih ako vec postoje hotelski u superior apartmanima. Molim za odgovor vas koji stevec bili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MI idemo u septembru, dakle nisam bio, ali to je hotel sa 4 zvezdice koji u sezoni kosta 80eur/dan tako da o peskirima i ne razmisljam.U losije rangiranim hotelima na Sitoniji su menjali peskire ili svaki ili svaki treci dan/naravno u svakom ih je bilo, po dva za svaku osobu-mali i veliki/.Bilo bi lepo da postavis utiske i mozda neku sliku kada se vratis, za nas koji idemo kasnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da je hotel sa 4* ali kod Grka se nikad ne zna. Ipak bih volela da proverim. Na sajtu stoji da imaju baby cot a opet sam negde procitala da kad odes od toga nema nista. Razmisljam da im pustim mail sa upitom i potvrdom za baby cot kako ne bih vukla ovaj od kuce jer me to bas nervira. I nisam se odlucila za hotel sa 4 * da bih vukla sve sa sobom. Onda mogu i u neki apartman za 100e 10 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam imao neke nedoumice oko smestaja pa sam razmenio par mail-ova sa njima i sada imam pismenu potvrdu da ce biti onako kako sam ja hteo.Brzo odgovaraju na mail na vrlo korektnom engleskom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za par dana idemo u Despotiko... Ono sto sam na internetu nasao je da je internet 10 EU dnevno a lezaljke na plazi 5 EUR?! To mi zaista deluje preskupo. Jel ima nekoga da je ove sezone bio da potvrdi cene?

Koji je najblizi supermarket, mislim na vece lance tipa Lidl i slicno... I da li neko zna gde i po kojoj ceni moze da se nabavi 3G internet?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lezaljke i suncobrani na plazi Tristinika su besplatni za goste hotelaa bezicni internet je 3eur. na dan.Lidl je u Nikitiju, prolazi se pored njega kad se dolazi kolima a u Neos Marmarasu ima par vecih supermarketa ali nisu ni blizu tako jeftini.Za 3G ne znam.Ako ti nije tesko kad se vratis ili odande postavi na forum sta je sa teniskim terenom, postoji a niko ne spominje mogucnost koriscenja i eventualnu cenu najma terena i opreme.

Izmenjeno (marjanche)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo da se i ja veceras javim direktno sa Sitonije. Vecina stvari je kao sto je receno. Posteljina i peskiri se menjaju na 2-3 dana,soba se sredjuje svakodnevno. Imali smo baby cot kako je i obecano, sto se tice price o hrani, mi samo mozemo da je pohvalimo,za oba obroka je bilo dosta raznovrsno tacnije za svakog po nesto i to bez obzira na to koliko je neko izbirljiv.Internet je 5e za tri dana,lezaljke i suncobrani besplatni a marketi najjeftiniji u Toroniju i sa odlicnim izborom voca. Pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno neko sa lica mesta, pogledaj sta je sa teniskim terenom, kakva je plaza, okaci neku fotku.Svi mi koji tek idemo smo veoma radoznali i nestrpljivi/mi tek u septembru/.Ima li neki sportski kanal

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bebance - jeste li se vratili i sredili utiske, pa da ih podelite sa nama? Preporuči nam koje sobe da tražimo, šta je sa tom čuvenom igraonicom, kakva je hrana i može li večera malo ranije, jesu li se komarci nakotili, itd?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo da se i ja veceras javim direktno sa Sitonije. Vecina stvari je kao sto je receno. Posteljina i peskiri se menjaju na 2-3 dana,soba se sredjuje svakodnevno. Imali smo baby cot kako je i obecano, sto se tice price o hrani, mi samo mozemo da je pohvalimo,za oba obroka je bilo dosta raznovrsno tacnije za svakog po nesto i to bez obzira na to koliko je neko izbirljiv.Internet je 5e za tri dana,lezaljke i suncobrani besplatni a marketi najjeftiniji u Toroniju i sa odlicnim izborom voca. Pozzzz

Odlične informacije, hvala Vam, mi planiramo septembar, inače se dvoumimo se između Gerakinija gde smo već bili i znamo da nema komaraca i Despotika. Ako nas obradujete da ih ni dole nema eto nas u Despotiko.....hala

Izmenjeno (cakicd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima na ovoj temi.

Pocetkom septembra planiramo odmor,pa je u uzi izbor usao i ovaj htl.Molim Vas za malu pomoc.

Koliko je htl udaljen od plaze?I kakav je prilaz plazi?Imamo malu bebu,pa nas zanima dal mozemo kolicima doci do nje.

Ima li prirodnog hlada na plazi?

Neko je spominjao komarce,ima li ih puno?Pomaze li raid?

Dvoumimo se izmedju Toroni blue sea i Despotika...

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka