Kick

Hotel Despotiko *** Tristinika Beach

127 poruka u ovoj temi

Planiramo sa dvoje dece da idemo u ovaj hotel u junu. Interesuje me da li je neko bio u ovom hotelu i kakva su mišljenja. Vidim da se uglavnom svi slažu da je hotel na fenomenalnoj plaži, da je okruženje fenomenalno ali da su sobe/apartmani loši kao i da je hrana očajna. Mi nismo mnogo zahtevni ali se bojim da je hrana baš očajna. Jedno dete nam je baš izbirljivo pa za njega i ne očekujem da će biti oduševljen hranom ali mi je važno da li se može za doručak pojesti bar neko normalno pecivo ili da ili ima korn fleksa sa mlekom - tim bi bili zadovoljni. Da li za večeru služe neku supu ili čorbu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo svracali do hotela da ga vidimo. Na recepciji su bili jako ljubazni i pokazali su nam nekoliko vrsta soba koje imaju. Svaka je bila lepa, sa pristojnim namestajem i prostrana. Ono sto se ne secam da li kuhinjice u sobama imaju kompletnu opremu ako idete sa namerom da nesto sami spremate za jelo. Inace hotel je dosta izdvojen od svega, tako da u okolini nema nekih sadrzaja. Plaza je super i u junu je bila prazna. Isto tako nam je delovao i hotel. Postoji neka mala igraonica za decu. U junu prosle godine su imali neke dobre cene, ali su generalno peskupi cini mi se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U junu prosle godine su imali neke dobre cene, ali su generalno peskupi cini mi se.

Idemo u junu i stvarno su cene više nego povoljne. Nadamo se samo da to nije na uštrb usluge, prvenstveno mislim na kvalitet hrane. Nismo planirali da nešto spremao ali kad idete sa malom decom to uvek mora da bude opcija don-t_mention.gif

Izmenjeno (Kick)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

mi smo se takođe interesovali za ovaj hotel, pa sam kontaktirala člana kikivalac koja je boravila u ovom hotelu. Sigurna sam da mi neće zameriti što ove informacije iz PP dajem javno :)

Evo njenih utisaka:

"Ne secam se gde sam pisala o Despotiku tako da ne mogu "javno" da podelim svoje iskustvo, pa cu vam odgovoriti ovako preko pp.

Ne znam sta bi vas konkretno interesovalo o Despotiku (pitajte slobodno sta vas zanima).

Sve u svemu meni se Despotiko izuzetno svideo.

Neke 2008. cini mi se sam prvi put videla putopis jedne porodice iz Srbije o ovom hotelu, i tad sam resila da kad tad moram otici tamo :lol: .

Malo su bila oprecna misljenja ljudi na forumima (uglavnom stranaca - Engleza), ali kada sam se cula sa tom nasom devojkom ona mi je dala jednu preporuku - a to je da nikada ne slusam komentare na Trip Advisoru, pogotovo ne od Engleza. I bila je u pravu! :lol:

Ja sam odabrala da rezervisem sobu preko njihovog sajta http://hoteldespotiko.gr/

Tada mi je to odgovaralo, jer ne naplacuju nikakvu rezervaciju i mozes da otkazes do cini mi se 20-tak dana pred put.

Placa se kod njih na licu mesta i to zadnji dan (ako ti to nesto znaci).

Mogla sam da odaberem koju cu sobu sa nekim popustom, i tada sam odabrala Superior apartman.

Oni se nalaze na spratu, tako da sam racunala da teze mogu da mi udju "neke zivotinje" u sobu. Pri tome mislim na male zabe koje je neko pominjao da postoje u okolini hotela.

U svakom slucaju ja te zabe nisam ni videla, a cesto smo boravili u dvoristu hotela.

Prvi dan kada smo stigli, naleteli smo na neku srpsku porodicu, koja se zalila na hranu, izbor hrane, itd, kako hotelu ne odgovaraju 4 zvezdice, itd. Ja uopste nisam imala takav osecaj. Naravno sve zavisi i od toga kakva su ti ocekivanja. Da se razumemo grcke 4 zvezdice sigurno nisu turske 4 zvezdice, ali ajd sad. Dakle svaki dan imas pregrst hrane da biras, obavezno je 1 jelo riba, a 1 neko meso (piletina, svinjsko ili junetina) + salate, variva, corbe, kolaci, slatkisi, itd i sve ukusno spremljeno. Dorucak je valjda klasika u svakom hotelu, ali i tu imas izbor od bar 10-tak jela (mazalice, pahuljice, virsle, jaja, itd).

Plaza je idealna za klince. Moje cure su tada bile 1,5 god i 4 god. i uzivale su sa nama. Jedino nisu htele nista da jedu, ali one su po prirodi takve kad negde idemo :lol: . Valjda nemaju vremena :D .

Jedina maaaala zamerka je mozda bila udaljenost hotela od bilo kog desavanja. Mi inace volimo da zujimo gde god idemo na more, pa nam tako nije tesko padalo da svaki treci dan idemo na neku drugu plazu, ili predvece do Neos Marmarisa ili Toronija.

Ovo je onako "nabacano" koliko se secam tog letovanja, ako vas bilo sta drugo interesuje, recite, pa cu vam odgovoriti".

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo uplatili ovaj hotel ali od 1. Septembra pošto su im cene mnogo niže nego kod većine drugih hotela. Zato i ja imam iste dileme, tj. u čemu je caka! Slike k'o slike, na njima sve uvek izgleda fenomenalno, hotel ima svoju plažu što je u Grčkoj retkost (koliko sam ja pratila) mada devojka u agenciji nije znala da mi kaže da li su ležaljke i suncobrani uključeni i u cenu polupansiona ili samo za AI (kojeg kod nas ni nema u ponudi). To što je izolovan od sveta mi nije problem pošto vodimo dvoje male dece pa mi je i lakše ovako da ne moram da se trzam svaki čas gde su (znam da ne mogu daleko da odu a tu su samo gosti hotela). Plaža na nekim slikama deluje kao sitan šljunak, a na drugim kao Karibi, naravno opet zavisi od fotografa. Bilo bi dobro da se javite po povratku čisto da znam šta nas čeka pa da mogu psihički da se pripremim!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatio sam boravak u ovom hotelu sredinom septembra kada naglo pada cena mislim da je u tom periodu najjeftiniji na celom Halkidikiju pa me to pomalo plasi ima li ko iskustva sa boravkom u tom hotelu.Mislenja sa trip advizora su razlicita a i moja iskustva iz drugih hotela u Grckoj mi govore da im nije bas za verovati/zapadnjaci su malo razmazeni a oni sa istoka Evrope traze malo previse za svoje pare/.Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde ljudi zar niko nije nogom krocio u Despotiko, dajte malo blizih informacija.Obecavam da cu sa lica mesta da saljem utiskei cinjenice a sad ne znam na sta da se spremam.Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li zna neko cenu za jul-avgust?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li zna neko cenu za jul-avgust?

Od 50 do 75 Eur (ta cena je bila sa popustom od 15% za uplate do kraja Marta) po osobi PP preko agencija ali ne znam da li ima mesta, mi smo jedva našli nešto za Septembar pre deset dana (Avgust je bio pun).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 50 do 75 Eur (ta cena je bila sa popustom od 15% za uplate do kraja Marta) po osobi PP preko agencija ali ne znam da li ima mesta, mi smo jedva našli nešto za Septembar pre deset dana (Avgust je bio pun).

Mi stizemo osmog septembra superior app. pa ako imas tehnicke mogucnosti posalji nesto vruce sa lica mesta.Lezaljke na plazi su sigurno pesplatne to znam.Cujem da nema mreza na prozorima a ima komaraca/ta famozna bara sa kornjacama je prilicno blizu/ pa valja poneti aparatice za zastitu.Svima savetujem da u dolasku svrate u Lidl po vodu i slatkise posto su cene mnogo nize nego igde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi stizemo osmog septembra superior app. pa ako imas tehnicke mogucnosti posalji nesto vruce sa lica mesta.Lezaljke na plazi su sigurno pesplatne to znam.Cujem da nema mreza na prozorima a ima komaraca/ta famozna bara sa kornjacama je prilicno blizu/ pa valja poneti aparatice za zastitu.Svima savetujem da u dolasku svrate u Lidl po vodu i slatkise posto su cene mnogo nize nego igde.

Mi smo tamo od 1. do 12., a na sajtu stoji da svaka soba ima besplatam wireless pa se onda čujemo. Ovo je dobra vest za ležaljke, mada na sajtu piše i da imaju krevetac za bebu a agenciji su odgovorili da nemaju. Hvala za informacije o komarcima i jeftinoj kupovini, ali o tom potom, još mi je to more daleko. Čujem se još...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mora da te razocaram internet je tri eur na dan.Sto se tice kreveca posalji mail direktno hotelu odgovorice ti brzo i verujem da ce ti izaci u susret/mi smo tako obezbedili sobe na spratu/.Isao sam sest-sedam puta kolima u Grcku pa ako te nesto posebno zanima pitaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene!

Da probam da odgovorim na par pitanja ovde postavljenih.

WiFi nije besplatan, sobe su saaaasvim ok, ne mogu se zaliti na cistocu soba, hrane je bilo tako reci u izobilju... Za svaki obrok imate izbor od bar 5 jela, pa ako se nekome bas to i ne svidi, sta znam, valjda kod kuce ima veci izbor... Ja sam i birala te apartmancice tada, jer mi je bilo bitno da u svako doba imam skuvanu neku corbu zbog klinaca, jer njima definitivno ne mogu ugoditi da im se jede bas kad je obrok u hotelu :lol: .

Ta igraonica za decu je ruinirana, tako da i je i nismo koristili.

Pesak na plazi je bas onako - taman! Nije previse sitan, da se svugde zavlaci, a nije ni kamen. Probacu da postavim slike, ako uspem.

Ako vas jos nesto interesuje izvolite!

post-16701-1333621173,52_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali ste mozda primetili da neko koristi teniski teren posto na slikama postoji a agencije ga ne pominju?Takodje spominju stoni tenis i cini mi se bilijar postoji li to dali je neko igrao i imaju li neophodne rekvizite?Uopste u kojoj meri se vidi da je hotel prilicno star?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Teniski teren postoji, ali nisam tada primetila da ga neko koristi za tenis, osim dece za povremeno jurcanje za loptom. Bilijar takodje nisam primetila, ali mi nismo ni boravili mnogo u krugu samog hotela, osim uvece pred veceru.

A sto se stice starosti hotela:

ja sam bila 2010. god i hotel je izgledao fantasticno (skoro kao na slikama i tad je bio renoviran recimo 2008.). A ako odete na sajt hotela videcete da je opet renoviran 2011.

Imam slike hotela spolja, koje mogu da postavim i neke iz sobe, medjutim ne bi ih postavljala javno, s obzirom da smo sa decom na tim slikama. U svakom slucaju, moje slike bi vam pokazale kazem, skoro isto kao i one sa hotelskog sajta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26415
    Ukupno tema
    884096
    Ukupno poruka