Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Istanbul je uvek bozanstven... A tek u novogodisnjoj atmosveri...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem ti Jelena,cekam jos ponuda pa cu da vidim,definitivno necu ostati kuci :) pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

....sjajno xvala na sugestiji, baš ima dosta ponuda...i što je najvažnije našao sam što sam i tražio !!!

Pozdrav veliki !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Makica0055

Recite mi koja agencija je u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

....http://www.go2travelling.net/index.php?st=home....ako me sada sklone sa sajta :ljutko: xexe, valjda nece !

Pozdrav !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo dobri ljudi! Danas sam se prikljucila ovom forumu...planiram sa deckom u Budimpestu za Novu godinu, gledala sam ponude, za sad nije lose, ali ocekujem da ce biti jos povoljnijih. Mozda je o ovome vec bilo rec, ali ako nije problem nekome ko je bio za Novu u Budimpesti da mi opise svoje iskustvo, koja agencija... Da li je bolje ici u sopstvenoj reziji, iznajmiti neki hostel? Videla sam da je povratna vozna karta 26 evra, to je vise nego povoljno. Bila sam pre 2 god, na ekskurziji i odusevljena sam, prelep grad. Pozdrav svima i ocekujem da cujem nesto korisno :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav , ja sam Toma iz NS i planiram sa ekipom da idem u Krakov za NG pa me zanima kakve su cene pica i koji su dobri pabovi ili diskoteke tamo . Hvala unapred :kez:

Ja sam prosle godine bio u Budimpesti pa ako nisi bio tamo , to ti je dosta jeftina solucija a dobra , po meni ... Mi smo bili na trgu za docek a posle smo upali u Irish Pub koji nije daleko od centra i tamo je upad besplatan , pivo je oko 2 eura a svi su pusteni i pijani , ima jako puno opustenih riba , a ne ko ove nase :plesko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Tomo,

cene u Krakovu su sasvim ok, zanimljivo je to da su potpuno iste (cene) u klubovima i pabovima. Grad je pun studenata (nekih 400.000)...zbog toga je i sjajna atmosfera. E sad, koji pab ? Mi mo sedeli ufff sada bas ne znam kako se zovu, ali u samom cetru ih ima mali milion. Diskoteka se zvala Prozak i ok je skroz, bilo je tu jos nekix klubova ali stvarno ne znam imena....!rolleyes.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa super , hvala ti puno , svaka informacija mi je dobrodosla ...

Znaci ima puno studentkinja :djavolko: , to mi se svidja ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo dobri ljudi! Danas sam se prikljucila ovom forumu...planiram sa deckom u Budimpestu za Novu godinu, gledala sam ponude, za sad nije lose, ali ocekujem da ce biti jos povoljnijih. Mozda je o ovome vec bilo rec, ali ako nije problem nekome ko je bio za Novu u Budimpesti da mi opise svoje iskustvo, koja agencija... Da li je bolje ici u sopstvenoj reziji, iznajmiti neki hostel? Videla sam da je povratna vozna karta 26 evra, to je vise nego povoljno. Bila sam pre 2 god, na ekskurziji i odusevljena sam, prelep grad. Pozdrav svima i ocekujem da cujem nesto korisno :))

Cao Majo ,

Ja sam bio prosle godine u pesti na doceku i bilo je sjajno

Novu smo docekali na muzickoj manifestaciji koja se odrzala ispod mosta , na svakom mostu imas neki program i jako je veselo , bas se oseca novogodisnja euforija ... Mi smo posle isli u Irish Pub u kojem se ne placa ulaz , muzika je bila uglavnom house a toceno pivo je bilo oko 2.5 eura .

Mi smo odseli u privatnoj reziji u hostelu DOWNTOWN OAZIS i njega ti preporucujem , mislim da je oko 20 eura noc , imas ga na hostelbooking.com

Za shoping ti je super WESTEND trzni centar ,imas sve od Zare, C&A , H&M ...

ako idete kolima gde god da se parkirate nemojte placati parking iako oni traze , niko vam nece naplatiti kaznu jer niko ne radi pre nove i par dana posle ... Proverena informacija !

Eto to ti je par saveta i preporuka pa ti izgoogleuj ako ti trebaju detaljnije informacije

Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi super kada bi neka agencija izbacila bar jedno nocenje (mislite i na nas koji radimo :uplakani: ). Gledala sam i ima samo Bec preko Argusa ali bez nocenja tj. docek N. godine i nazad :tuzni:

Ako neko vidi ponudu da se krece 30.12 i vraca 01.01 nek javi

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za docek Nove godine manje je vazno gde si. Vazno je s kim si.

Moj put je uvek kratak - u njegovom toplom i cvrstom zagrljaju.

Golupčići!   :D

Joj, i meni se tako putujeeee! Uvek sam negde putovao za NG! To je prosto prešlo u naviku! Bratislava, Budimpešta, Milano, Prag, Tara, Beč.....  NG mi uopšte nije važna, veče kao i svako drugo, ali je oduvek bila super povod za putovanje! I super je dočekati NG na trgu, neponovljivo iskustvo, svake godine drugačije i u svakom gradu drugačije! 

Ove godine, ako se skupe parice, možda na White Sensation party u Dizeldorf. Sa starim društvom sa Exita!   :cool:

Ili Krakov! 

Izmenjeno (talamasca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi super kada bi neka agencija izbacila bar jedno nocenje (mislite i na nas koji radimo :uplakani: ). Gledala sam i ima samo Bec preko Argusa ali bez nocenja tj. docek N. godine i nazad :tuzni:

Ako neko vidi ponudu da se krece 30.12 i vraca 01.01 nek javi

Hvala unapred :)

Rapsody ima ponudu koja bi ti mozda odgovarala - Budimpesta 31.12. u 06:00 je polazak a povratak 02.01. ujutru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam ono za Bec i Prag. Dosta su povoljni kao i uvek. Ja gledam preko Karpata Transilvaniju. Mada volim Argus ali nema ovu destinaciju u ponudi.

ogledaj ovu ponudu,agencija koja je specijalizovana za Rumuniju.Preporučujem,vodiči du profesionalci.

http://www.karpati.co.rs/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka