Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Ljudi nova godina definitivno treba da se provede u Amsterdamu! Go2 organizuje turu koja kreće 28.decembra a vraća se 4.januara. Obilaze se Minhen i Beč,plus raznorazne aktivnosti u samom Amsterdamu,biće ludnica! :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja mislim da bih NOVU GOSU trebala na KOPU da docekam :rolleyes: Medjutim ako ne bude to...bice dobar provod i na obali Dunava :o :o :o

U najgorem slucaju MLADA PILETINA MI NE GINE :lol: :lol: :lol: :P :P

Izmenjeno (dagava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako uspemo da se organizujemo najverovatnije sofija.

i to ne preko agencija koje daju sumanuto mali popust (argus) ili ne daju uopste (spirit) na sopstveni prevoz....

Samo ne znam kakva je tamo atmosfera na trgovima....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

treba mi ideja za docek nove 2009,godine! Prosle godine je bila Budimpesta i bilo je fenomenalno,sad bih isla opet na nesto slicno pa me interesuje necije iskustvo.Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rumunija, tzv "Drakula tura".

Mada je i to lepse da se vidi u prolece ili sada u jesen za Halloween...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bec, meni je on super zimi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooo .... i ja bi Bec najvise zbog cuvenog valcera u ponoc :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod mene su dve opcije u igri:ili New York ili neko toplo more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj muž i ja smo odlučili da ovu Novu godinu dočekamo u Parizu...(Unico travel) pošto smo se ove godine venčali, a nismo imali bračno putovanje onda smo odlučili da ubijemo dve muve istim udarcem. ja nisam nikad bila u Parizu i oduševljena sam.

Prošle Nove godine smo bili u Ohridu. bilo nam je super. Ohrid je divan zimi, nije puno hladno, pa tako ako hoćete da odete negde sa stvarno malo para onda je ovo super.

Rumunija je super i leti i zimi... verujte mi... mi smo išli na godišnji 2008 juna i bilo je super, obišli smo Bukurest i dvorvce u Transilvaniji. Ja sam studirala u Bukurestu, i puno puta sam odlazila zimi (nikad organizovano...) ima šta da se vidi, a za ljubitelje planinarenja ovo je raj. Ne znam šta nude u aranžmanu za Novu godinu, ali koliko da se zna mi smo za 7 dana bez prevoza i smeštaja (spavali smo kod prijatelja) potrošili oko 400-450 eura (verujte mi nikakav luksuz...)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo topla mora da se napune baterije do dolaska leta.

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

treba mi ideja za docek nove 2009,godine! Prosle godine je bila Budimpesta i bilo je fenomenalno,sad bih isla opet na nesto slicno pa me interesuje necije iskustvo.Hvala unapred!

prag ili amsterdam, odlican provod ti je zagarantiran ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam o Krakovu. Aranzman je novcano vrlo prihvatljiv, a volela bih i da vidim taj grad.

A ko zna gde cu zavrsiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam o Krakovu. Aranzman je novcano vrlo prihvatljiv, a volela bih i da vidim taj grad.

A ko zna gde cu zavrsiti...

ma uz dobro drustvo je sve lako, hehe, mjesto se ionako odluci u posljednji cas :D znam par kolega koji su bili u krakovu za novu godinu, i bilo im je super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rumunija, tzv "Drakula tura".

Mada je i to lepse da se vidi u prolece ili sada u jesen za Halloween...

Da li mozda znas koja agencija organizuje turu za Novu godinu? Preko koje si ti isao?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka