Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Jel bio neko mozda u Veneciji za NG, Travelland ima dobru ponudu, uplatila bih, pa me zanima da li je neko vec isao, kakvi su utisci i kakva su iskustva sa agencijom, posto nikada sa njima nisam putovala !? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozesh malo detaljnije da napishesh o doceku u Atini?

i mi se vodimo istom logikom jug-toplo osmeh1.gif

Posto se ja uvek vodim logikom sto juznije i toplije to bolje i mene zanimaju sve informacije o doceku u Atini. Pricajte ili moze neka druga topla destinacija, a da nije mnogo skupo.osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozesh malo detaljnije da napishesh o doceku u Atini?

i mi se vodimo istom logikom jug-toplo :)

Ono sto je meni bilo cudno u Atini na doceku je to sto oni SVI slave to u kucama

i tek posle 2h ili 3h izlaze po kaficima/restoranima/diskotekama...

Docek 2011 na trgu je bio otkazan zbog neke bombe koja je eksplodirala dan ili dva pre toga...

Tako da... ne znam sta da kazem ako planirate na trgu

Inace,ako cete u diskoteci nekoj... NISTA ne radi pre 2h!!!!

Ja sam bio u nekom rostoranu sa drugom... mislili da odemo odmah posle 12h u diskoteku...ali smo setali gradom do 2h dok nisu pocele diskoteke da se otvraju

Inace, vreme je oko 15 stepeni bilo... Sasvim okej, dzemper i preko neka jakna dzemper...znaci, nikakve hladnoce u minusu

i naravno bez snega

Moguca kisica, ali vrlo slaba

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u istanbulu za novu godinu? ove godine razmisljam da tamo docekam, pa me zanimaju neke stvari.. tipa kakva je atmosfera,vreme..?? hvala puno unapred..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tasanaaa

Idi na podforum o Istanbulu, ima tamo nekoliko tema u kojima se pominje doček Nove godine u Istanbulu.

Mi smo bili za doček 2004. godine i nama je bilo sjajno. Temperatura je bila super , ne sećam se tačno ali oko 10-12 stepeni.

Te godine nije bilo dočeka na Taksimu, zbog terorističkih napada koji su bili nekih mesec dana pre, a i zbog izgradnje metroa svuda je bilo nešto raskopano... svako je davao drugu informaciju. Sve u svemu te godine je bio otkazan doček na Taksimu, bar je nama tako rečeno.

Mi smo bili u nekom klubu, pub "Sultan" odmah u blizini Aja Sofije i Sultanahmeta (Plave džamije). Samo veče nije bilo ništa posebno, ali s druge strane opet je bilo zanimljivo :D

Medjutim sve ukupno je bilo fantastično, od šetnje, krstarenja Bosforom, obilazaka Aja Sofije, Sultanahmeta, Dolmabahče palate, hrane,kupovine, obavezno obidji deo Kumkapi (ukucaj u pretraživač na google, da ti izbaci gde je, odmah tu kod starog dela) i riblju pijacu..... Istanbul je sjajan, nemoj se dvoumiti nego idi obavezno !!! :)

Istanbul je grad u koji bi se uvek vratila!!! :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da u bazi ovog sajta nema ponude za Njujork... Jel bio neko u NYC za ng?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u New York stigao 2og januara, tako da... Missed it

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ide neko za NG put Bratislave i Beca?? Mi smo uplatili aranzman preko Rapsody-ja, nadam se da cemo se lepo provesti... :smajl:

ako imate neki predlog sta nikako ne smemo propustiti tamo, pisiteee :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala mikap:) inace sam ostavila poruku i u podforumu istanbul:)

inace sam zainteresovana da uplatim ponudu preko putovanja, ova specijalan ponuda izadje povoljno jos je uracunato i krstarenje bosforom..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo napred tasanaaa :)

Videla sam vašu poruku u temi Istanbul - Nova godina 2012. , ali to je nova tema. Pogledajte starije teme koje se tiču dočeka Nove godine u Istanbulu, tamo ima opisa, iskustava... evo teme Istambul - Nova Godina, hoteli, cene, iskustva . Prelistajte i nju obavezno.

Kad se vratite, obavezno jedan lep i detaljan izveštaj, sve sa slikama :)

Biće vam sjajno, pomalo vam i zavidim :blush:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko ide ili je isao u Temišvar za docek nove godine?Ima povoljna ponuda i cula sam da je prelep gradic,blizu je,a opet nisam cula da iko pominje Temišvar.

Koliko ranije treba uplatiti?Nikad nisam isla u neki grad za docek,pa ne znam kako sve to funkcionise :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žena i ja smo gledali isto neku ponudu za Temišvar, kreće se 31. ujutru pa hotel u centru + doček na trgu i sutradan Arad i vinski podrum sa nekom gulaš varijantom uz doplatu. Ranije nisam išao i ne idem ni sada ali moj ćale je bio u Temišvaru više puta i čovek je naprosto oduševljen arhitekturom grada + doček na trgu Vam je pod nosom tj hotel je na samom glavnom gradskom trgu. Ono što se meni recimo svidelo kod ove ponude je to što se već prvog vraća nazad pa reprizu možete provesti sa dragim osobama. Sve ovo ukoliko se radi o ponudi agencije iz Novog Sada a zove se po jednoj planini. Neću da reklamiram. Mi smo se ipak odlučili za pet - šest dana na Tari jer nismo mrdali nigde godinu i po dana ali druga opcija nam je bila Temišvar. Ako neko odluči da ide voleo bih da to postuje na forumu kasnije jer je previše toga u zapadnoj evropi opisano a na najbližu okolinu niko da obrati pažnju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u New York stigao 2og januara, tako da... Missed it

Pa dobro,nije ni to loše. Kako ste išli,agencija,avio karte itd. ? Ako Vam nije problem da mi napišete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro,nije ni to loše. Kako ste išli,agencija,avio karte itd. ? Ako Vam nije problem da mi napišete.

Isao u sopstvenoj reziji.Isao za Kanadu,pa sam iz Detroita isao za New York :)

Karte online kupljene (mada su mi bile poklon za NG od drugarice)

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini što te sad uznemiravam(nadam se da ne smeta što sam prešla na "ti"),ali ako bi mogao na pp da mi to malo detaljnije opišeš. Koliko traje let,te sitnice,ako nije problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka