Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Lep provod talamasca mada cujem da su prognoze brrrrr, kazu bice ledeno pa da znas da se dobro pripremis za sever  :)

Hvala, sandracale! Ma ja se uvek dobro provedem!  :D

Znam, bio sam pre par godina u Pešti u istoj varijanti i bilo je baaš hladno! Ali, ne mari, bitno je da se malo vidi sveta, putuje, uživa i dobro zabavi. Utoplićemo se! A može li, uostalom, biti loše u dobrom društvu, još okružen ljudima iz celog sveta i u lepoj, prazničnoj atmosferi?  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ne moze, uzivaj :) Ne zaboravi magnete :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,dosta agencija radi Budimpestu,Bec i Italiju bez nocenja,cene su od 39 do 59 evra...Ali nigde nema Bec sa jednim nocenjem,ili je bez nocenja ili su minimum 2.

Ako neko nadje Bec sa jednim nocenjem,bila bih mu zahvalna da mi javi. biggrin.jpg

OK, dobila sam packe zbog pisanja na siroko pa valjda sad necu:) Pogledaj ponudu agencije Travelland. Imaju veliku ponudu gradova za novu godinu, a medju njima i Bec. Meni se svidja i vec sam rezervisala.

Izmenjeno (ecycling)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci dobro se maskira, svaka cast :)

Prosudi sama :D

21595608.jpg

Rođenog oca nije prepoznao :)

71933486.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio u Atini za NG

:)

2010 poceo u Rimu, zavrshio u Atini

:)

hteo d aidem severnije,ali kako su ljudi umirali od hladnoce u Poljskoj

rekoh sebi da idem u toplije krajeve i dobro sam ucinio!

15ak stepeni je prijatno kad znas da je u Srbiji -5

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam cula da ja Atina najlepsa za Uskrs,a ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena-Su, malo si pobrkala teme ! :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo Novu 2011 proveli u Becu. Bilo je fantasticno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo novu 2011 docekali na ulicama Rima , i moram reci da je bio neverovatan dozivljaj jer Italijani svi izlaze na ulice oko 15 -10 do 12 i svi docekuju novu godinu napolju, oko trgova i fontana.

Ako se neko odluci za Rim ubedjena sam da nece pogreshiti, vec se fenomenalno provesti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa doceka za Novu, a da je bio u nekoj od zemalja iz okruzenja?

Posto sam primetio da svake godine u Beograd dodje ogroman broj Slovenaca, Makedonaca, cak sam zadnjih godina sretao i sve vise Hrvata i, Bugara i Rumuna, (Crnogorce ne racunam oni su ovde vec domaci :) ), pa onda razmisljam kad oni dolaze kod nas da se provode mozda bi bilo lepo da i mi odemo negde kod njih. Bio sam u svim tim zemljama ali ne za Novu godinu vec onako preko godine, pa me interesuje da li neko ima iskustvo da je bas za Novu Godinu bio e nekoj od tih zemalja i u kom gradu i kako je se proveo? I naravno da li je bio problem za smestaj, cene..i sve ste mozete reci . Hvala svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila na Ohridu prosle godine i bilo je fenomenalno, u Istanbulu i Becu mi je isto bilo extra :)) e ove godine razmisljam gde bih i sta bih :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Madridu za NG? Kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pocela da razmisljam o doceku u nekoj evropskoj metropoli. Vidim i neke agencije su vec izbacile ponude za Ng. Kakav je docek u Budimpesti na trgovima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio party bus za Bech za Novu godinu u organizaciji Aurore travel iz NS. Cena je 50 eur i u cenu ulazi pice i lanc paket. Inace preko njih sam isao i prosle godine ali u Budimpestu i bilo je zanimljivo jer su napravili dobru atmosferu u samom autobusu sa zivom muzikom. Videcemo da li ce tako biti i ove godine ... inace sam uvek ZA varijantu proslave na trgu nekog Evropskog grada pre nego da dam iste pare za neki zadimljeni klub u Srbiji osmeh1.gif Doduse najvise bih voleo Berlin, Rim ili sl. ali posto je finansijska situacija takva kakva jeste onda sam izabrao jeftiniju varijantu. Postojala je i varijanta sa nocenjem u Becu (1 nocenje) ali smatram da je to glupo jer svakako ta noc propada jer tada niko ne spava osmeh1.gif

Pozdrav svim ljudima dobre volje i javljam izvestaj kako sam se proveo posle Nove koja ce nam valjda doneti svima bolje u zivotu osmeh1.gif

Izmenjeno (DraganV)
Uklonjen link ka aranzmanu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio u Atini za NG

:)

2010 poceo u Rimu, zavrshio u Atini

:)

hteo d aidem severnije,ali kako su ljudi umirali od hladnoce u Poljskoj

rekoh sebi da idem u toplije krajeve i dobro sam ucinio!

15ak stepeni je prijatno kad znas da je u Srbiji -5

Da li mozesh malo detaljnije da napishesh o doceku u Atini?

i mi se vodimo istom logikom jug-toplo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka