Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Ja sam bila za docek 2008.godine u Istanbulu,divno je bilo,to je jedan od gradova u koji zelim opet da se vratim....Bili smo u hotelu Ottoman,dobar hotel,dobra lokacija...

Izmenjeno (Atina11)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi... Za novu godinu mi je bitno da bude sa party ekipom, ne moram sa najboljim prijateljima. Ali za Uskrs, Bozic, rodjendan i Krsne slave sam sa ljudima koji mi najvise znace, znaci pravim prijateljima. Za docek je bitna dobra ekipa za zezanje.

A i sto bih bila kuci, lepse negde u Evropi ?

:bez-zuba:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Novu godinu najvise volim da budem u porodicnom okruzenju i sa najblizim prijateljima. Novogodisnja euforija me nikada nije zanimala, izbegavam putovanja u tom periodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj put je uvek kratak - u njegovom toplom i cvrstom zagrljaju.

Izmenjeno (ljerka)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj put je uvek kratak - u njegovom toplom i cvrstom zagrljaju.

svaka cast na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde da se vratimo na pocetak. Nije nam tema sa kim vec gde otputovati za Novu ?

:)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argus je poceo polako da izbacuje ponude za novu godinu,videcemo ko ce imati primamljiviju ponudu.....a meni se tako putujeeeeee :) Pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam ono za Bec i Prag. Dosta su povoljni kao i uvek. Ja gledam preko Karpata Transilvaniju. Mada volim Argus ali nema ovu destinaciju u ponudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja Jelena cekam da izbace Istanbul,da vidimo koliko ce kostati,nadam se da ce biti primamljivo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi isla vec ? Prosle godine je bilo oko 180 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi...

A i sto bih bila kuci, lepse negde u Evropi ?

:bez-zuba:

Kada smo se pre par godina mm i ja preračunali koliko koštaju dočeci NG -od obične kafane sa tamburašima do nije bitno kog hotela, + garderoba i propratne sitnice, + obavezan novogodišnji meni - sarme, salate, prasići + gosti + umor od spremanja + kilogrami viška- spakovali smo se i od tada svaku Novu godinu dočekujemo u nekom od gradova Evrope i to, naravno, na ulici... Em deci dobro, em nama super. Nikada više ne bih menjala ovakav doček za neki "oficijelan".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se potpuno. A i ipak je nekako sve isto u BEogradu iz godine u godinu... Jeftinije prodje da proslavim na trgu neke obliznje zemlje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam isla Jelena do sada u Istanbulu,htela prosle godine ali ipak dogovor je pao za Ohrid,nadam se da cu otisi bar za ovu novu godinu,a verovatno ce cena biti negde oko 180 200 eura,u svakom slucaju sigurno necu biti kuci niti u svom gradu :) pozzzz :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada smo se pre par godina mm i ja preračunali koliko koštaju dočeci NG -od obične kafane sa tamburašima do nije bitno kog hotela, + garderoba i propratne sitnice, + obavezan novogodišnji meni - sarme, salate, prasići + gosti + umor od spremanja + kilogrami viška- spakovali smo se i od tada svaku Novu godinu dočekujemo u nekom od gradova Evrope i to, naravno, na ulici... Em deci dobro, em nama super. Nikada više ne bih menjala ovakav doček za neki "oficijelan".

Ko ja da sam pisala :D

Imali smo svakakvih doceka i na putu, i kod kuce, i na zurkama, sa manje ili sa vise prijatelja, ali putovanja nam najvise leze za novogodisnje praznike. Dogovor je kad god budemo mogli da putujemo za docek, znaci ako nam vreme, novac i druge obaveze to dozvole, cemo obavezno putovati. Sa tim da putovanja ne moraju obavezno biti u inostranstvo, jedne smo godine sa celim drustvom iznajmili kucu na Tari na praznike i fenomenalno se proveli. Prosle godine u Budimpesti je takodje bilo fantasticno, za docek 2004 smo bili u Istanbulu i to bih vrlo rado i ove godine da ponovim, mada mozda bude i Bec mozda i Krakov... ko zna :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka