Bixi

Kuda za Novu godinu

201 poruka u ovoj temi

Da li ste bili na novogodišnjem autobusu iznenadjenja?

Šta ste očekivali a šta ste dobili?

Odnos cene i sadržaja programa, usluge, ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prodje nam leto,vratismo se sa mora.

Sad imama jedno pitanje,sta mi preporucujete za Novu godinu.Ne varijante zurke,kafane i to,ja bih negde otputovala na jedno 5-6 dana.

Ako imate neku ideju ili jos bolje ako ste negde vec bili,pisite.

Dolazi u obzir inostranstvo,ali i domaci turizam.

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalendarski je makar leto, aman... Neće nijedna nova godina da pobegne, čemu razmišljanje toliko unapred o tome...

Kao da su ljudi siti života, ili nemaju ništa lepo u medjuvremenu da im se desi i žele da im vreme što pre prodje-a ja imam utisak da mi prolazi prebrzo.

A i skroz ti je uopšteno pitanje. Ja volim negde gde je sneg, ti možda gde je toplo... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, kada znas da neces nigde putovati do NG, onda normalno da mislis o istoj u septembru... I ja sam vec poceo da planiram :) Prag!

Kada kezem "planiram" mislim "brojim pare".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm...videcemo...ili neka planina...ili neka prestonica...za sada u opticaju Prag i Amsterdam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja bih otputovala u Pariz,sto se inostranstva tice..a sto se domacih relacija tice,verovatno Kopaonik ili Jahorina..Nova Godina mi se povezuje sa snegom pa mi ne bi bio neki dozivljaj negde gde je toplo...ali ukusi su razliciti,naravno..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikola ja sam prosle godine zvala oktobra da rezervisem apartman na Tari,a oni su me pitali da li me interesuje za tu ili sledecu godinu,posto su sve rasprodali jos septembra!tako da nije rano!za zadnji momenat uvek ostanu najskulje ponude i one koje niko nije hteo!

Verho,Prag uopste ne zvuci lose!jedino me cene brinu...

Ako nadjes neku jeftinu varijantu,javi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikola ja sam prosle godine zvala oktobra da rezervisem apartman na Tari,a oni su me pitali da li me interesuje za tu ili sledecu godinu,posto su sve rasprodali jos septembra!

Uh,uh,uh.... Napraviše Novogodišnji koncert u Beču od Tare. Al su vickasti.

A onda je baš u vreme kada si se ti javila - neko volšebno otkazao svoju rezervaciju. Pa su ti rekli kako moraš brzo da odlučiš jer, evo, još 20 drugih ljudi kod svojih kuća željno čekaju na to mesto...

Fazoni i fore naših apartmanodavaca...

Mi smo jedne godine zbog naše sopstvene neorganizovanosti i gluposti čekali decembar, pa ipak našli mesta na Zlatiboru, birali još.

Svejedno, svakako da ko zna gde sigurno ide - treba da rezerviaciju uradi što pre.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, kada znas da neces nigde putovati do NG, onda normalno da mislis o istoj u septembru...

E, da. Mejks sens.

Ja se nadam ovome do nove godine...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko na Ohridu?

Ako imate neki broj telefona ili ne ako znate za neku ponudu,pisite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko na Ohridu?

Ako imate neki broj telefona ili ne ako znate za neku ponudu,pisite.

Ja i moja devojka zelimo da idemo u Ohrid za NG i gledao sam ponude i nasao sam nesto. Uglavnom su to ponude za 3 dana 31., 1., i 2. jan. za 7000din i 130-170 eura.

Mislim da je to skupo i cekam ponude Argusa i Halo Tursa. Bice sigurno mnogo jeftinije.

Malo je glupo da prodjem jeftinije na moru za 10 dana nego za NG za 3 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta će vam agencija za odlazak u Ohrid?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa to je bezobrazno skupo!

A da li te mozda interesuje privatni smestaj,apartman samo za vas dvoje i tako to?

Ja sa mnasla na nekom sajtu ponude za to.Npr. apartman za nas 4,sa 2 odvojene spavace sobe(posto smo2 para),dnevnom,kuhinjom kosta od 40-60 evra dnevno.

Ako te interesje javi se dacu ti neki broj,slike koje su mi slali ili njihov sajt.Mislim da nema potrebe da nas agencije deru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa to je bezobrazno skupo!

A da li te mozda interesuje privatni smestaj,apartman samo za vas dvoje i tako to?

Ja sam nasla na nekom sajtu ponude za to.Npr. apartman za nas 4,sa 2 odvojene spavace sobe(posto smo2 para),dnevnom,kuhinjom kosta od 40-60 evra dnevno.

Ako te interesje javi se dacu ti neki broj,slike koje su mi slali ili njihov sajt.Mislim da nema potrebe da nas agencije deru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm.... Istanbul..... vec par godina u nazad hocu za Novu Godinu u Istanbul ali nikako ,nadam se da cu ove godine konacno otici :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka