Баџа

"Дивни Тасос" - филм о Тасосу

38 poruka u ovoj temi

Хвала.

Туристо011, боље немој ти, после ЈТ све изгледа 20% горе него што јесте.

Покушаћу ја да то спојим у целину кад све завршим, и окачићу негде... а дотад гледај како шта пристиже. А стиже данас још.

Izmenjeno (Баџа)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Треба бити кретен брљиви и прекрстити целог човека! :azdaja:

Наиме, човек који прича занимљиву причу о рударству се зове уствари КОСТАС Властарис, а Минас (којег нема на филму) је његов брат.

Ја крив нисам, а да радим поново, не пада ми напамет. Кад будем радио мој филм, све информације ће бити из прве руке и ТАЧНЕ.

Ко зна колико су им пара узели слепци за овај филм, па је било после... "греота да се баци". Грчка посла... :udarac:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ево и последњег дела овог лепог филма:

Јако сам љут на ауторе јер су на неколико места свашта писали (преправио сам и поправио за наше потребе!), много тога нису приказали (ваљда су показали оне који су за ово платили?) а били су на извору информација.

Збрка са именом оног човека ми је пресела! Имам чак и једну грешку у писању у филму... ал нема везе.

Материјал је јако користан, иако ограничен слепачким ресурсима који су уложени, као и цикличним и поетским информацијама, које, како видим овде и другде... махом уопште не производе никакав ефекат на аудиторијум!

Да су сликали ценовнике по кафанама, боље би било, судећи по свему. И то најлепше говори о туризму, као глобалној пошасти, као јуришу на Природу у најгорем смислу лисних ваши. Но, то је већ ван мојих аспирација.

А и ко ми је крив? Волим прецизне и тачне информације, и нећу да надаље доприносим постојећем хаосу мишљења и ставова, где свако ко има тастер може да кликне на "розе", видевши црвено, љубичасто или наранџасто, да се тако изразим.

Мислим да је ово последњи пут да користим овакав материјал да презентујем Србима лепоту Тасоса. А надаље, памет у главу и суптилније!

Видим да су ови филмови јако лепо гледани од стране одређеног броја људи, љубитеља Тасоса, што ми даје наду да наставим, али са великом резервом наспрам реалности и без икаквог претераног подилажења публици.

Уживајте и хвала на пажњи! :srce:

Izmenjeno (Баџа)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Покушаћу ја да то спојим у целину кад све завршим, и окачићу негде

Da čekam ceo film u 720p? Ili te mrzi da to kačiš negde? :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka cast na ulozenom trudu... :klap:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Туристо, узми овако из делова, жао ми је, али превелики је труд да спакујем то сада као целину и окачим негде. Не љути се, молим те! Остао сам без простора на мојим клауд-сервисима, а и аплоуд 3-4 ГБ ми је сада немогућ.

Страхиња, хвала!

:hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gosn Badžo,

pre svega hvala na uloženom trudu da ovaj materijal podeliš sa nama.

Ipak, moram da kažem da je moj utisak kako autori ovog filma moraju još puno da uče od boljih, a pre svega od tebe.

Naime, gledao sam i filmiće iz tvoje produkcije i moram da kažem da su produkcijski, koncepcijski i sadržajno daleko bolji od proizvoda Unije rentijera smeštaja Tasosa. Tvoji filmovi su mnogo bolja reklama za ostrvo od ovog proizvoda ljudi koji od toga žive.

Naravno, ovo je samo moj skromni utisak.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Блажо, ХВАЛА! :ziveli:

Такви коментари као овај твој ми греју душу и мотивишу да наставим даље. Пошто од свега овога немам ни кинте, приход ми је чисто духовни, а он је кудикамо важније од материјалног.

:hello:

Ево, желим да те (и остале моје другаре и гледаоце) обрадујем:

Идем доле у септембру сам, али само да сликам и снимам. Имам разрађен сценарио за много филмова, а укупно се ради о више сати материјала, које реализујем са локалним Грцима доле (не можеш да верујеш ШТА СВЕ ПРОПУШТАМО ДОЛЕ!), а појавиће се онлајн (вероватно и овде, видећу како је Управа форума расположена за сарадњу!) као већи број прилога наменски везаних за одређене теме, области, места и појаве на Тасосу. Све са звуком, спикером, сликама и анимацијом, за шта се спремам већ годинама.

Ако неко има идеје око тога шта доле треба забележити и како, пишите ми на ПП, све сам рад да саслушам! (мада, обично на моје сличне позиве НИКО не реагује, што је поразно)

Божездравље... биће! :hladjenje:

Izmenjeno (Баџа)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Badžo, mislim da ljudi ne reaguju na tvoje pozive, jer si postavio visoke standarde, pa smatraju da je bezveze da se mešaju u posao boljem od sebe :).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Миро, цврц... :nesvest: и хвала. :cmok:

Ја од људи тражим сугестије, приче, понеку слику или снимак... нешто што мисле да вреди поделити.

Најгоре је кад сам радиш нешто, онда после одређеног времена умислиш да си паметан и да ти нико ништа не може, па свака критика после испадне увреда, а то је ЛОШЕ!

Ето, ове године, Божездравље, два (тј. три) највећа форумска видео-манијака иду отприлике у истом периоду доле. И то је већ ДОБРО!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Туристо, узми овако из делова

Ma, naravno, nikakav problem nije :) Samo sam mislio ako ti to već radiš da sačekam. Ako ne, nije problem skinuti sve filmove u 720p, ubaciti ih u jedan folder i pustiti prvi, a za njim automaCki i ostale :)

Uzgred, evo jedan predlog za tvoj film: poseti i ono jezerce u sred Tasosa, blizu Mariesa. Priroda je lepa oko njega, a tu se prodaje (uz samu ulicu, kako kod nas lubenice) i vrhunski med i proizvodi od meda... Taman da se čovek zasladi posle jaretine u Teologosu :D

4YT8Qob.jpg

Izmenjeno (turista011)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mислиш на чувени Марјес, тј. језеро Гена изнад? Да, али језера скоро и нема преко лета, многи оду и разочарају се... а водопад мало изнад језера зависи од падавина па и њега нема преко лета.

Све остало стоји, и за мед и остало воће горе у брдима.

Идем у септембру и надам се да ће тада пасти довољно кише дотад да све то личи на нешто.

Хвала на сугестији! Пишем.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Maries... Ispravio sam :) Ja sam tamo bio u septembru - jezero je i tada bilo malo, ali mi se ipak svidela okolina :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не брини... само ми помажеш у свему томе.

Списак у мојој књизи снимања је већ врло дуг, много тога је већ на или преко граница мојих могућности што се тиче физичког стизања на сва места у тих десет дана (и поред опреме коју скупљам), али капирам да ћу успети. I'm on the mission from God! :)

Не смем засад јавно да одајем шта је већ договорено са Грцима доле (и нашим људима), али мислим да ћемо овде (или где већ, зависи од Управе форума, али заиста!) најесен и на зиму имати сјајан нови материјал који многи од нас нису никада видели!

Треба се стрпети још 90 дана... :'(

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867234
    Ukupno poruka